در سراسر کشور زدايي سایت می توانید بازیافت میلیون ها نفر از N95 ماسک هر روز

دکتر لوری Hommema وارد خانه برای شام جمعه, مارس 13 با ماسک در ذهن او.

آن روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus ملی اضطراری و او نگران است که خط مقدم کادر پزشکی در 12 بیمارستان OhioHealth سیستم که در آن او کار می کند و نمی خواهد به اندازه کافی دنده محافظ.

در آنچه که تبدیل به یک استراحت برای کارگران پزشکی فرد و جلب اعتماد او از ترس خود را به بیش از شام شوهر, Kevin Hommema – این است که یک مهندس در موسسه تحقیقات Battelle در کلمبوس, اوهایو.

او به یاد می آورد از 4 سال مطالعه که Battelle به اتمام بود برای سازمان غذا و دارو. این ثابت ممکن است به الودگی و استفاده مجدد از N95 ماسک تبدیل شده اند که بسیار مهم برای حفاظت از کارکنان بخش بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

در حال حاضر فقط شش هفته بعد Battelle ساخته شده در سیستم است که می تواند الودگی ترکیبی میلیون ها نفر از ماسک هر روز در حال نورد از سراسر کشور است. آنها به رایگان استفاده کنید برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی تحت 400 میلیون دلار فدرال قرارداد.

تحت شرایط عادی تمیز کردن و استفاده مجدد از یک محصول است که هزینه های کمتر از یک دلار و ساخته شده است به یکبار مصرف باعث می شود هیچ حس. اما در طول coronavirus همه گیر و محافظ تجهیزات کمبود زمانی که N95 ماسک جرقه مناقصه جنگ که قیمت تا رانندگی و ترک بسیاری دست خالی بیمارستان ها به دنبال راه هایی برای استفاده مجدد از آنها.

در علاوه بر این به Battelle سیستم که دریافت تایید FDA, مارس 29 بیمارستان در حال شروع خود را ضد عفونی و استفاده مجدد برنامه. کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه صرف در مورد $10,000 برای ایجاد یک سیستم است که با استفاده از نور ماوراء بنفش برای پاک کردن ماسک.

در ماه گذشته FDA تایید کرده است و چهار دیگر شرکت ها برای ارائه خدمات ضد عفونی برای N95 ماسک.

در حالت ایده آل بازیافت نخواهد بود لازم است برای مدت طولانی در بیمارستان رهبران گفت: به عنوان تولید جدید ماسک جلب به تقاضا و قیمت ها تثبیت شد.

“چه کسی می داند آنچه ما می خواهیم در آینده گفت:” کریس کلینتون معاون رئیس جمهور از خدمات مشترک برای OhioHealth. “این خوب است بدانید که در آن وجود دارد.”

تمام اقتصاد تغییر’

Battelle را مطالعه میان چندین راه اندازی پس از آنفلوآنزای H1N1 و شیوع بیماری سارس است که در نگاه امکان سنجی استفاده مجدد از ماسک در صورت کمبود جهانی.

بیشتر مورد مطالعه بازیافت N95 ماسک های تنگ اتصالات ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از ذرات کوچک و در نظر گرفته است که این استاندارد برای حفاظت از کارگران پزشکی.

برخی از مطالعات متمرکز بر استفاده از پلاسما تمیز کردن فن آوری در حالی که دیگران مطالعه پراکسید هیدروژن بخار و یا برخی از نور ماوراء بنفش. همه روش بیمارستان در حال حاضر استفاده برای تمیز کردن تجهیزات و امکانات.

Battelle را مطالعه decontaminating N95 ماسک با استفاده از یک موجود پراکسید هیدروژن بخار ماشین به نام Bioquell Clarus C. محققان آن را ضد عفونی می تواند یک N95 ماسک تا 20 برابر بدون اهانت آمیز ، الاستیک بند است که بخش اول به شکستن با تکرار پراکسید هیدروژن بخار تمیز کردن.

مطالعه منتشر شده و در دسترس عموم در وب سایت FDA اما کلینتون به OhioHealth معاون رئیس جمهور گفت: هیچ کس در بیمارستان سیستم آگاه بود از مطالعه تا Hommemas آورده و آن را به توجه خود را. کلینتون نمی دانم اگر هر کس دیگری در زمان حال فکر در مورد استفاده مجدد از N95 ماسک زیرا آنها همیشه به راحتی در دسترس و ارزان است.

بیمارستان های سرمایه گذاری در روش های استریل قطعات گران تر از تجهیزات که در آن اقتصاد از استفاده مجدد را بیشتر حس کنند.

“بدیهی است که تمام اقتصاد تغییر” کلینتون گفت: این بیماری همه گیر.

در آوریل 10, چهار هفته پس از Hommemas’ شام مکالمه Battelle امن 400 میلیون دلار قرارداد با دفاع تدارکات آژانس به نمایندگی از ایالات متحده, وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال. زیر آن Battelle به پیشنهاد ماسک بازیافت خدمات رایگان به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در 60 سایت در سراسر کشور است. هر سایت قادر خواهد بود به الودگی تا 80,000 ماسک در هر روز.

بيمارستان بزرگ از طریق هزاران نفر از ماسک در یک هفته عادی.

از این هفته وجود دارد هشت سایت و در حال اجرا در هشت ایالت و 12 بیشتر در حال راه اندازی است.

FDA سخنگو گفت Battelle سیستم عملیاتی شد تا به سرعت به دلیل FDA بودجه این شرکت 18 ماه مطالعه در سال 2014.

آژانس نگفت که آیا این مطالعه تا کنون به طور مستقیم با مدیریت اضطراری مقامات در FEMA و یا بیمارستان و یا اگر ماسک آلودگی بخشی از هر ملی همه گیر برنامه ریزی قبل از Battelle آورده و آن را دوباره در ماه مارس است.

تا آنجا که Hommemas می دانید تکنولوژی ممکن است هرگز مستقر شده اند به گسترش زندگی از N95 ماسک در سراسر کشور اگر نه خود را برای صرف شام مکالمه.

“من فقط خوشحالم که اومد با هم” کوین Hommema گفت.

چگونه یک بیمارستان ایجاد شده خود را ماسک recycler

در اوایل فوریه به بیمارستان متوجه رهبران آنها را به سرعت اجرا از N95 ماسک حتی با کوچک افزایش COVID-19 بیماران و کارکنان در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه مرکز پزشکی در ریچموند به کار می رفت به شکل از چگونه آنها می تواند گسترش خود را عرضه.

“آن بسیار روشن ما نمی خواهید برای دریافت ماسک از دولت فدرال گفت:” دکتر استفان Kates استاد در VCU و صندلی از جراحی ارتوپدی به بیمارستان است.

آنها scoured هر آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه برای ماسک گرفت و در کمک های مالی از جامعه است. آنها هنوز هم به اندازه کافی ندارد.

“ما متوجه شدیم که اگر ما در حال افزایش ما تا به حال در مورد سه روز را عرضه و پس از آن ما قصد داشتیم در همان قایق به نیویورک و هر کس دیگری” Kates گفت. “بنابراین ما در راه است که ما می تواند استفاده مجدد از ماسک است.”

این تیم در VCU در حل و فصل نور ماوراء بنفش به جای استفاده از پراکسید هیدروژن بخار Battelle استفاده می کند چرا که این بیمارستان در حال حاضر متعلق به ماشین است که با استفاده از نور ماوراء بنفش برای تمیز کردن اتاق بیمارستان. ایالات متحده بیمارستان باید حداقل یک دستگاه Kates گفت. VCU شش.

با نام تجاری VCU با استفاده از نام Tru-D. قرار داده شده در اتاق پس از عفونی بیمار درمان شده وجود دارد, دستگاه ساطع نور ماوراء بنفش است که جان میکروب Kates گفت.

برای پاک کردن ماسک به جای Kates ساخته شده است یک فریم در صفحه اصلی کارگاه آموزشی است که می تواند نگه دارید ده ها تن از ماسک در زاویه مناسب به آنها را در معرض نور است. آنها آزمایش زاویه و شدت نور برای پیدا کردن یک ترکیب است که می تواند پاک کردن هر یک از ماسک به عنوان بسیاری از 20 بار بدون تحریف مناسب است.

VCU راه اندازی سیستم خود را در یک ساختمان خالی در سراسر خیابان سابق موزه کنفدراسیون. به آن نیاز دارد سه اتاق: یکی به بازرسی ورودی ماسک یکی برای انجام زدايي و یکی به reinspect و بسته بندی.

در مجموع 24 کارکنان در کار زدايي در شیفت هفت روز هفته است. تمیز کردن آنها تا 3000 ماسک در یک روز.

“ما دعوت دیگر سیستم بیمارستان به دیدن آنچه که ما در حال انجام” Kates گفت. VCU نیز انتشار یافته های آن در یک مجله خیلی بیشتر بیمارستان ها تکرار می تواند سیستم.

هر دو VCU و OhioHealth یک مشکل مداوم: آرایش. اگر اعضای هیات پوشیدن و آرایش آن را بر روی خود ماسک که ماسک باید دور انداخته شود. میکروب می تواند باقی بماند در زیر لکه Kates گفت: بنابراین هیچ راهی وجود دارد تا تضمین کند که این ماسک decontaminated.

حدود 1 در 10 ماسک که Battelle پروسه باید دور انداخته شود چون آنها خاکی عمدتا از آرایش. VCU از دست می دهد و در حدود 1 در 8.

OhioHealth قرار دادن یک ویدئو از آن پرستاری مدیر ترغیب کارکنان به پوشیدن آرایش.

یک عکاسی در اندازه گیری

تمام تلاش خود را برای دریافت به سیستم ضد عفونی و در حال اجرا به سرعت می تواند تبدیل به مسئله اگر بازار به صورت ماسک تثبیت و قیمت به حالت عادی بازگشت.

“در نهایت من با اعتماد به نفس به اندازه کافی شرکت ها را به اندازه کافی است که ما می توانیم شروع به پرتاب آنها را دور دوباره” Kates گفت. “این امر می تواند ارزان تر به خرید ماسک برای 30 سنت است.”

با Battelle را هزینه برآورد شده برای تمیز کردن هر یک از ماسک در $3.25 به علاوه هزینه های حمل و نقل دولت فدرال قرارداد را پوشش می دهد تنها حدود سه هفته از عمل اگر 60 سایت به همه اجرا در ظرفیت کامل. در حال حاضر تنها هشت سایت به طور کامل و در حال اجرا و آنها را پردازش کامل 80,000 ماسک هر روز آنها قادر به دست زدن.

اما در حال حاضر که این سیستم ها ثابت شده است به کار به گفته کارشناسان می توان آنها را به سرعت مستقر در این رویداد از یک آینده ماسک کمبود.

یک معامله نهایی در هفته گذشته با مراقبت های بهداشتی توزیع لوله کاردینال بهداشت برای رسیدگی به حمل و نقل بین ارائه دهندگان و Battelle سایت حل نهایی مانع برای کسانی که نمی تواند به استطاعت کشتی هزاران نفر از ماسک های عقب و جلو.

علاوه بر این گفت: Battelle سخنگوی کتی Delaney پژوهشی موسسه تنظیم است تا حمل و نقل یک شبه بدون هیچ هزینه به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“ما می عرضه برچسب های حمل و نقل و مواد,” او گفت:. “سازمان خواهد فقط نیاز به جمع آوری و بسته بندی خود N95 ماسک.”

این خبر خوبی برای ارائه دهندگان مانند تگزاس انجمن بهداشت درمانگاه. مدیر خوزه کاماچو به نگاه راه هایی برای تمیز کردن و استفاده مجدد از ماسک به عنوان غیر انتفاعی تلاش برای امن دنده محافظ شروع در ماه مارس است.

“این یک تدارکات کابوس او گفت:” از آنجا که آنها می خواهم به جمع آوری ماسک از صدها درمانگاه در سراسر تگزاس و سپس توزیع آنها را به مکان های راست.

او تخمین زده می شود بین هزینه او به نقل از یک شرکت به انجام ضد عفونی و هزینه برآورد شده برای حمل و نقل است که او می تواند هزینه 6 دلار در هر ماسک. که بود, اما, کمتر از $7.07 خرید قیمت هر ماسک او به نقل از همان هفته.

بهداشت و درمان ارائه دهندگان علاقه مند به کار با یکی از Battelle را ضد عفونی باید به سایت مراجعه کنید https://www.battelle.org/inquiry/offerings-and-services/covid-response.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>