پرستاران ملی هفته است که میله میله برای مارس 6-12

منتشر شده

هر سال ملی پرستاران هفته جشن پرستاری حرفه ای و بسیار مهم خستگی ناپذیر نقش پرستاران در مراقبت های بهداشتی. آن شروع می شود ممکن است 6 ملی روز پرستار و نتیجه گیری در مارس 12, است که در فلورانس نایتینگل تولد (1820-1910).

او پیشگام در کار پرستاری مفتخر خواهد بود در طول هفته.

در این سال 2020, نشانه 200 سالگرد تولد او و سازمان بهداشت جهانی به نام آن سال از پرستار و ماما کاملا اتصالات با توجه به جهانی coronavirus بحران است. موضوع امسال شفقت-تخصص-اعتماد.

در سراسر کشور پرستاران هستند به رسمیت شناخته شده برای کار خستگی ناپذیر کمک به بیمار و مجروح شدند. تلاش خواهد کرد همچنین می توان به آموزش های عمومی در مورد آنچه که پرستاران انجام و ترویج پرستاری به عنوان یک امکان انتخاب حرفه ای.

یک “ملی پرستار هفته” برای اولین بار مشاهده شده در سال 1954 در سالگرد 100 از پرستاری پیشگام بلبل ماموریت برای درمان سربازان زخمی در جنگ کریمه. بلبل شد و بعد از تاسیس به عنوان یک سالانه بین المللی “روز پرستار” توسط شورای بین المللی پرستاران (ICN) در سال 1974.

بنیانگذار پرستاری

بلبل تبدیل به یک قهرمان در طول جنگ — جنگ کریمه زندگی خود را تغییر. در اوایل سال 1854 او و تیم او تا به حال آموزش در پرستاری سفر اصلی به انگلیسی, اردوگاه جنگ در شرق اوکراین است. هنگامی که او وارد شدند او در بر داشت یک overworked کارکنان پزشکی و یک منبع پزشکی است. بهداشت بود که مورد غفلت قرار گرفته که منجر به جرم عفونت و مرگ و میر. او سازماندهی و بهبود پرستاری از بیماران و مجروحان و بهبود پاکیزگی منطقه است.

او به شدت تحسین برای او دور اندیش ایده ها و نوشته های او را در سراسر جهان برانگیخت اصلاح مراقبت های بهداشتی. با الهام از اقدامات او بیشتر زنان جوان آموزش دیده برای تبدیل شدن به پرستاران.

از آنجایی که پرستاری به تکامل حرفه ای با بسیاری از مسیرهای مختلف. در حال حاضر پرستاران در بسیاری از برجسته حرفه ای گزینه های در دسترس به آنها را در طول مشاغل پرستاری.

تگزاس کنگره ادی برنیس جانسون معرفی قانون به افتخار ملی پرستاران هفته در 8 مه 2012.

“پرستاران ملی هفته اختصاص داده شده است به اذعان کار سخت و صبر و خدمات است که پرستاران ما ارائه. به عنوان اولین پرستار ثبت شده در کنگره من می دانم دست اول چقدر مهم مراقبت های بهداشتی حرفه ای در بهبود زندگی روزانه ما است. است که چرا من معرفی H. پژوهش. 644 برای حمایت از آرمانها و اهداف ملی پرستاران هفته” گفت: جانسون.

چرا پرستاری بسیار مهم است ؟ پرستاران در خط مقدم ارائه کیفیت مراقبت های بهداشتی در خدمت عمومی در طیف گسترده ای از نقش ها و کار تنظیمات. آنها تحقق نقش مهمی در سیستم بهداشت و درمان.

علاوه بر این از سال 1998 مارس 8 تعیین شده به عنوان ملی دانش آموز, روز پرستار.

— نویسندگان: Jan سوختگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>