نسکار انتشار عکس از طناب دار موجود در بابا والاس غرفه

به روز شده

نسکار منتشر شد یک عکس از جلو و پایین طناب به طناب دار بود که حلق آویز در گاراژ غرفه اختصاص یافته به بابا والاس در آلاباما Superspeedway آخر هفته گذشته.

“آنچه ما شاهد نمادی از نفرت در گاراژ” نسکار جمهور استیو فلپس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

نسکار بحث: ری Ciccarelli ترک ورزش پس از نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم

تحقیقات توسط FBI در بر داشت طناب دار حلق آویز شده بود وجود دارد از اکتبر گذشته پس از آن نبود هدف قرار دادن والاس نسکار تنهاست سیاه راننده.

یک عضو خدمه برای Richard Petty پرتابی کشف طناب دار یکشنبه در آلاباما مسیر مسابقه. نسکار شد هشدار و تماس FBI که فرستاده 15 عوامل به آهنگ به بررسی. آنها مصمم هیچ جرم فدرال متعهد شد.

نسکار گفت: یک بررسی از هر غرفه در گاراژ نشان داد یکی برای والاس ماشین بود تنها کسی که در آن pull-down طناب بوده و از مد افتاده به طناب دار. فلپس گفت: پس از این حادثه شده است وجود دارد یک رفت و برگشت از تمام آهنگ های استفاده شده توسط نسکار. در بیش از 1600 گاراژ فقط 11 تا به حال طناب شده بود گره در گره است و هیچ یک از آنها در یک طناب دار به جز یکی که در آلاباما.

فلپس همچنین شدت انتقاد کرد و در شک که خواستار آغاز شد کل ماجرا را جعل پس از FBI بررسی است.

“هر کسی که نشان می دهد این جعل من شخصا توهین آمیز” فلپس گفت. “من نمی دانم که چگونه مردم فکر می کنم که در راه است.”

در ظاهر در سی ان ان پس از FBI تحقیقات سهشنبه, Wallace قاطعانه بود در شرح طناب و گفت: “این راست بالا طناب دار.”

“این یک طناب گره خورده است که آیا در سال 2019 یا هر” والاس گفت. “این یک طناب دار. نیست در من به کارگردانی ولی کسی گره خورده طناب دار.”

والاس نمی بینم طناب دار در فرد و هیچوقت آن را گزارش. او نشان داده شد عکس, پس از آن یک عضو از تیم خود گزارش آن را به نسکار.

“تصویری که من را دیده اند از آنچه بود حلق آویز در گاراژ من است نه یک گاراژ کنار” والاس گفت. “من شده است مسابقه تمام زندگی من است. ما شتافت از صدها نفر از گاراژ است که تا به حال هرگز گاراژ می کشد که می خواهم.”

والاس با موفقیت تحت فشار قرار دادند سهام ماشین سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن سالن دو هفته پیش. شده است وجود دارد انتقاد از ممنوعیت توسط برخی از طرفداران طولانی مدت و امنیتی شده بود به شدت برای Wallace 26 ساله آلاباما بومی است که پوشیده در ماه گذشته یک پیراهن خود را بیش از firesuit که خواندن “من نمی توانم نفس بکشم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>