ناسا انسان spaceflight رئیس استعفا یک هفته قبل از راه اندازی اولین فضانوردان در یک دهه

منتشر شده

داگلاس Loverro از پروازهای فضایی برای ناسا به طور ناگهانی استعفا داد و روز دوشنبه پس از تنها شش ماه در کار و تنها چند روز قبل از این سازمان برنامه ریزی شده است برای پرتاب فضانوردان برای اولین بار از شاتل فضایی بازنشسته در سال 2011.

Loverro استعفای آید در یک زمان بحرانی – دو روز قبل از او به رهبری یک انتقادی “راه اندازی آمادگی نقد و بررسی” جلسه که تعیین اینکه آیا SpaceX باید اقدام به راه اندازی دو فضانورد ناسا در یک تست ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

دیرین پنتاگون رسمی Loverro دیده می شد به عنوان یک آرام و فوق العاده قادر اجرایی است که نه تنها کمک به آژانس بازگرداندن انسان spaceflight از ایالات متحده خاک به عنوان بخشی از NASA Commercial Crew program, اما همچنین فشار ناسا برای دیدار با کاخ سفید دستور به بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024.

عکس مسابقه: برنده شدن عکس از مسابقات زمین منتشر شده توسط ناسا

دو نفر با آگاهی از این وضعیت گفت: استعفای خود را موجب شد که Loverro شکست یک قانون در طول ناسا اخیر تهیه یک فضاپیما با قابلیت فرود انسان بر روی ماه.

در یک ایمیل نوشت به بالا ناسا مقامات که به دست آمده توسط پست Loverro نوشت که ناسا ماموریت “است که قطعا آسان نیست و نه برای ضعف قلب و ریسک بخشی از شرح شغل.”

او نوشت که او “یک خطر در اوایل سال به خاطر من قضاوت لازم را به انجام برسانند ماموریت ما است. در حال حاضر بیش از تعادل بار آن را روشن است که من ساخته شده یک اشتباه در این انتخاب که من به تنهایی باید عواقب.”

در یک مصاحبه Loverro کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات دقیق چرا او استعفا داد.

“آن را به حال چیزی برای انجام با خدمه تجاری” او گفت:. “آن را به حال برای انجام این کار با حرکت سریع در آرتمیس و من نمی خواهم به آن را مشخص و در هر جزئیات بیشتر از آن است.” آرتمیس است که ناسا برنامه ای برای بازگشت مردم به ماه.

ماه گذشته ناسا اهدا سه قرارداد به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در ترکیب یک تیم به رهبری توسط Blue Origin یک تیم به رهبری توسط Dynetics و به SpaceX. (منبع آبی است متعلق به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که او نیز صاحب واشنگتن پست.)

از HOUSTONCHRONICLE.COM: فضانوردان ناسا آماده شدن برای پرواز در یک کپسول یک بار دیگر

Loverro گفت: وجود دارد “هیچ انگور ترش” و این که او دارای “ناسا در احترام زیادی است. من امیدوارم که آنها می توانند همچنان در همه چیز آنها آغاز شده و به دنبال از طریق در برنامه های خود را.”

در مه 27, SpaceX, برنامه ریزی برای راه اندازی دو فضانورد ناسا در یک تست پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی. در بیانیه روز شنبه ناسا نشان داد راه اندازی خواهد ادامه بدون تاخیر.

“هفته آینده آغاز یک عصر جدید در پروازهای فضایی انسان با راه اندازی فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی” آژانس گفت. “این پرواز آزمایشی خواهد بود و تاریخی و مناسبت مهم است که دیدن بازگشت انسان spaceflight به کشور ما و باور نکردنی فداکاری مردان و زنان در ناسا چه ساخته شده است این ماموریت ممکن است.”

این بیانیه می گویند نه آنچه منجر به Loverro استعفای.

قبلا در این روز معاون رئیس جمهور مایک پنس ستایش ناسا برای “تجدید رهبری آمریکا در فضا” و گفت که او به دنبال به جلو به راه اندازی. او ناسا مدیر جیم Bridenstine داد هیچ نشانه ای از تکان ،

اخبار ارسال امواج شوک از طریق فضای جامعه وجود دارد و نگرانی در مورد اینکه آیا ناسا باید با ادامه راه اندازی در پی چنین پر سر و صدا توسعه است.

استیو Jurczyk ناسا دانشیار مدیر خواهد صندلی آمادگی نقد و بررسی جلسه در روز پنج شنبه. Loverro گفت که او فکر “آن را کاملا امن برای ادامه دهید.” او افزود: تا به حال “100 درصد ایمان” در Jurczyk. “من به او اعتماد با هر اونس که ماموریت عملکرد.”

ناسا گفت که کن Bowersox در حال حاضر معاون دستیار مدیر برای بشر اکتشاف را بر کار در یک اقدام ظرفیت. Bowersox قبلا برگزار موقعیت پس از Bridenstine تنزل مقام ویلیام Gerstenmaier یک کهنه کار ناسا که بعد استعفا داد و در حال حاضر با این نسخهها کار برای SpaceX.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>