ناسا به بازبینی توهین آمیز مستعار استفاده کیهانی اشیاء

منتشر شده

ناسا اعلام کرد که این امر بازبینی لقب آن را می دهد به اشیاء کیهانی.

“من به حمایت مداوم ما reevaluation از اسامی که ما با مراجعه به اشیاء فصل گفت:” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره در ستاد واشنگتن در بیانیه ای در ناسا سایت.

PERSEID METEOR SHOWER قله به زودی: این Perseid meteor shower قله به زودی. در اینجا چگونه شما می توانید آن را ببینید

“هدف ما این است که همه نام تراز وسط قرار دارد با ارزش های ما از تنوع و شمول و ما فعالانه کار با جامعه علمی برای کمک به اطمینان حاصل شود که. علم برای همه و در هر جنبه از کار ما نیاز به منعکس کننده که ارزش” گفت: Zurbuchen.

با توجه به آزادی مطبوعات ناسا خواهد کرد دیگر با استفاده از “سحابی اسکیمو:” برای مثال برای اشاره به سحابی سیاره ای NGC 2392.

“اسکیمو” است که به طور گسترده ای به عنوان یک استعمار مدت با یک نژادپرست تاریخ تحمیل شده بر مردم بومی قطب شمال مناطق” اظهار داشت: آزادی مطبوعات.

در ضمن ناسا اعلام کرد این امر دیگر استفاده از واژه “سیامی دوقلوها کهکشان” برای اشاره به NGC 4567 و NGC 4568, یک جفت کهکشان مارپیچی موجود در خوشه کهکشانی سنبله.

لقب بیشتر از یک مکان دوستانه اصطلاح به جای نام رسمی اما آژانس اعلام کرد که آنها کار خواهد کرد با تنوع شمول و عدالت کارشناسان در این زمینه به ارائه راهنمایی و توصیه هایی برای دیگر لقب و شرایط برای نقد و بررسی.

“این لقب و شرایط ممکن است تاریخی و یا فرهنگ معانی که در حال اعتراض و یا غیر دوستانه و ناسا است که به شدت متعهد به پرداختن به آنها” گفت: Stephen H. Shih دانشیار مدیر برای تنوع و فرصت های برابر در ناسا ستاد در آزادی مطبوعات.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید