ناسا SpaceX پرواز کامل آمادگی بررسی هستند ‘go’ را برای راه اندازی

ناسا و اسپیس ایکس در حال یک “برو” را برای راه اندازی پس از دو روز پرواز آمادگی بررسی است که تجزیه و تحلیل هر سیستم و زیرسیستم است که راه اندازی خواهد شد, فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken در روز چهارشنبه.

“وجود دارد مکالمات است که تا به حال که بسیار مهم بود,” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک کنفرانس خبری. “در پایان ما به یک ‘بروید. ما در حال حاضر در حال آماده شدن برای راه اندازی در پنج روز کوتاه.”

فقط قبل از این کار فایل را نقد کنید: ناسا سر انسان spaceflight استعفا یک هفته قبل از تاریخی راه اندازی

و در حالی که پرواز آمادگی نقد و بررسی (آغاز شد که پنج شنبه و جمعه به پایان رسید) یک قدم بزرگ به سمت پرتاب ناسا و اسپیس ایکس هنوز هم باید کار را به انجام قبل از SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه فضاپیمای اژدها در حال برنامه ریزی برای پرتاب در 3:33 p. m. CDT در مه 27.

SpaceX در جمعه نیاز برای تکمیل آن استاتیک تست آتش. آن را امن موشک فالکون 9 با خدمه فضاپیمای اژدها در بالا به سکوی پرتاب و سپس آتش موتورهای موشک فقط به مطمئن شوید که همه چیز درست کار می کند. در شنبه هرلی و Behnken را به شرکت در یک اجرای خشک خود را قبل از راه اندازی رشته. وجود دارد یکی دیگر از راه اندازی آمادگی نقد و بررسی در روز دوشنبه به دقت مورد بررسی قرار داده از این دو آزمون است.

“وجود دارد بیشتر به انجام” گفت: Benji نی های SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت. “امروز ما یک” برو و آن را به یاد ماندنی و سفر باور نکردنی برای رسیدن به امروز بررسی است.”

نیز وجود دارد یک استعفای غیر منتظره تنها چند روز قبل از نقد و بررسی. داگلاس Loverro ناسا سر انسان spaceflight مستعفی دوشنبه. Loverro قرار بود به صندلی پنج شنبه و جمعه پرواز آمادگی بررسی شد اما به جای led توسط ناسا دانشیار مدیر Stephen Jurczyk.

Jurczyk گفت که او آگاه و آماده به صندلی این بررسی به عنوان او شده است می خواهم انجام agency-بررسی سطح تجاری خدمه برنامه برای دو سال گذشته است.

“کسانی که نظرات آماده شده من واقعا به خوبی به مرحله و صندلی پرواز آمادگی نقد و بررسی” Jurczyk گفت.

تجاری خدمه برنامه که با همکاری SpaceX و بوئینگ برای توسعه وسایل نقلیه برای حمل آن فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی به طور رسمی تاسیس شد که خود را مستقل برنامه در مارس 5, 2011. SpaceX آماده است برای تبدیل شدن به اولین شرکت آمریکایی خود را به یک وسیله نقلیه است که فضانوردان به ایستگاه فضایی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>