ناسا به دنبال کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

ناسا در حال بررسی چگونه آن امکانات و کارکنان کمک می کند با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این ابر ظرفیت در مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا باز شده است به COVID-19 محققان به دنبال درمان یا واکسن. هوستون مرکز فضایی جانسون کمک خواهد کرد که ایجاد یک سازمان گسترده چالش برای کارکنان به ارائه ایده ها چگونه ناسا می تواند کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

“این است که چرا همه ما عاشق کار در ناسا” آژانس مدیر جیم Bridenstine گفت: در اوایل این هفته. “از آنجا که ما واقعا باید مطلق می تواند روح و ما می خواهیم به انجام کارهایی هستند که برای کمک به این کشور بیشتر است.”

Bridenstine میزبانی مجازی “درخواست مدیر” در جلسه روز چهارشنبه برای پاسخ به کارگران سوال در مورد COVID-19. ناسا دانشیار مدیر استیو Jurczyk و ناسا رئیس بهداشت و افسر پزشکی دکتر JD پولک همچنین در جواب سوال.

اولین سوال در هواکش و اگر ناسا می توانید به سرعت به طراحی و تست و تولید هواکش بزرگ است که به طور همزمان پشتیبانی از چندین بیماران.

Jurczyk گفت: ناسا است که در حال مذاکره با کاخ سفید و دیگر آژانس های فدرال راه برای پاسخ به COVID-19 شیوع. پولک اضافه شده است که این جلسات ممکن است شناسایی راه هایی برای کمک به دیگر فقط ساختمان هواکش. شاید این امر می تواند بهتر برای کمک به شرکت ها در حال حاضر ساختمان هواکش به عنوان مثال با استفاده از پرینتر 3D را به قطعات است که در تامین کوتاه مدت هستند برای ونتیلاتور تولید کنندگان.

“این است که در ذهن بسیاری از مردم در آژانس” Bridenstine گفت. “ناسا است که در ارائه راه حل مجموعه برای ملت ما خواهد بود بیشتر و بیشتر درگیر به عنوان روز رفتن چون ما باید بسیار با استعداد بسیار روشن و نیروی کار و بسیاری از قابلیت های که می تواند کمک کند.”

پولک همچنین خطاب به یک سوال در مورد اینکه آیا ناسا می تواند کمک برخی از تجهیزات حفاظت فردی کارکنان خود را با استفاده از در اتاق های تمیز مانند ماسک و دستکش.

“ناسا سفارشات خود را PPE در just-in-time اساس” پولک گفت: بنابراین وجود ذخایر عظیم که ارائه منابع برای اهدای.

همچنین این سازمان است که هنوز هم با استفاده از تجهیزات حفاظتی آن را به عنوان ادامه کار بر روی برخی از ماموریت های مهم. در برخی موارد ناسا تا به حال به ارسال PPE از یک مرکز دیگر برای حمایت از کار خود را. اما پولک گفت: این سازمان بخش حقوقی و دیگران در حال نگاه کردن به ناسا کمک خواهد هر گونه تجهیزات اضافی آژانس ممکن است — و مطمئن شوید که آن را مناسب PPE برای محافظت در برابر COVID-19.

در نهایت Bridenstine حال فراگیر پیام: ناسا می خواهد آن کارکنان دولت و پیمانکاران کارکنان به احساس امن است. آن را تلاش برای ایجاد یک محیط که در آن افرادی که نیست راه دور, کار در ناسا امکانات در ماموریت-کارهای ضروری و احساس به عنوان امن به عنوان آنها را به کار از خانه.

او همچنین به دنبال برای الهام بخشیدن به نیروی کار است.

“اجازه دهید در این زمان که به نظر می رسد تیره” Bridenstine گفت. “بیایید شروع به فکر کردن در مورد آنچه که در آینده به نظر می رسد چرا که آینده در حال رفتن به روشن خواهد بود. … و زمانی که ما در پشت منحنی و ناسا در حال انجام کارهای شگفت انگیز همه از امریکا خواهد بود بسیار افتخار ما است.”

[email protected]

twitter.com/a_leinfelder

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>