منتشر شده

شمارش معکوس برای ناسا مریخ در 2020 پشتکار ماموریت را به راه اندازی چهار شنبه, جولای 30.

ناسا ماموریت بعدی به مریخ راه اندازی خواهد شد از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه و زمین در Jezero دهانه بر روی این سیاره قرمز در فوریه. 18, 2021.

رای مجلس به تصویب LATINO MUSEUM: Latino تاریخ آمریکا, تاریخ و جدید اسمیتسونین موزه آن را نشان میدهد

“پشتکار مریخ نورد جستجو برای یافتن نشانه های باستان میکروبی زندگی مشخص سیاره زمین شناسی و آب و هوا جمع آوری با دقت انتخاب شده و مستند راک و نمونه رسوب برای امکان بازگشت به زمین و هموار کردن راه برای بشر اکتشاف فراتر از ماه” ناسا گفت.

این مریخ نورد را نیز حمل هلیکوپتر با نام ابتکار و خلاقیت “اولین هواپیما را به پرواز در یک کنترل از راه های بر روی یک سیاره دیگر است.”

در اینجا برخی از حقایق در مورد این ماموریت قرار است به راه اندازی در 6:50 صبح

1) نام پشتکار انتخاب شد و از میان 28,000 مقالات ارائه شده در طول “نام رور” مسابقه. نام نمادین است از چالش های ماموریت است تا در برابر در جمع آوری نمونه ها و با استفاده از فن آوری های جدید و “تجسم” چرا ناسا انتخاب این نام.

2) پشتکار انجام خواهد داد هفت ابزار برای انجام ماموریت خود به سیاره سرخ که شامل یک “Mastcam-Z یک دوربین پیشرفته با سیستم پانوراما و سه بعدی قابلیت تصویربرداری با قابلیت زوم گفت:” وب سایت خود را.

3) Jezero دهانه که در آن پشتکار را زمین “بود که ممکن است در واحه در آن گذشته های دور” متحده در این وب سایت. پشتکار تیم علمی معتقد است که این محل به احتمال زیاد پیدا کردن گذشته زندگی میکروبی.

4) پشتکار نیز می شود جمع آوری داده ها در سیاره سرخ را به زمین شناسی و آب و هوا. “پشتکار اولین مریخ نورد را به یک نمونه سیستم ذخیره به مریخ است که بسته های امیدوار کننده نمونه برای بازگشت به زمین توسط ماموریت های آینده,” ناسا گفت.

شما همچنین می توانید دنبال پشتکار ماجراجویی در رسانه های اجتماعی @NASAPersevere و @NASAMars.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de