نانسی پلوسی می گوید اقتصادی و مقابله به مبارزه با کروناویروس اثرات ممکن است در چند ساعت آینده’ – زنده به روز رسانی

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به طور رسمی آغاز کند دفاع تولید عمل برای اولین بار در روز سه شنبه به دست آوردن حدود 60000 coronavirus, کیت های آزمایش برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی مقابله گسترده با کمبود تجهیزات پزشکی در میان اتفاق می افتند بحران است.

FEMA مدیر پیتر Gaynor سی ان ان گفت تیم او برنامه ریزی شده به “استفاده از DPA برای اولین بار امروز.”

“وجود دارد برخی از کیت های آزمایش ما نیاز به گرفتن دست خود را در” او گفت:, و اضافه کرد که دولت نیز قرار دادن “DPA زبان” به جرم قرارداد 500 میلیون ماسک.

جنگ کره-عصر قانون اجازه می دهد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس کمبود تجهیزات پزشکی با کارگردانی شرکت های خصوصی به منظور تسریع در تولید تجهیزات پزشکی. مغلوب ساختن پیشی جستن استناد DPA در هفته گذشته است اما در برابر تماس از فرمانداران و دیگر مسئولان به واقع اجرای آن به عنوان دولت تصدیق به گسترش coronavirus تست در سراسر کشور است.

“ما در حال رفتن به استفاده از آن ما در حال رفتن به استفاده از آن زمانی که ما به آن نیاز دارند و ما در حال رفتن به استفاده از آن امروز” Gaynor گفت.

رئیس جمهور وزن در استفاده از قانون صبح سه شنبه, به tweeting که DPA بود “در نیروی کامل اما نه به حال از آن استفاده کنید چرا که هیچ کس گفت: نه! میلیون ها نفر از ماسک بازگشت به ایالات متحده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود: “نیازی به اجرای این قانون به دلیل شرکت در حال کار داوطلبانه برای تولید لوازم و او در برابر این ایده ملی ایالات متحده کسب و کار.

– کورتنی سوبرامانیان

مک کانل: “ما در پنج خط محوطه’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: کنگره و کاخ سفید در حال نزدیک شدن به یک معامله عظیم اضطراری بسته محرک اقتصادی که ارائه کمک نقدی به خانواده کمک مالی به صنعت مراقبت های بهداشتی و کمک به کسب و کار در وضعیتی وخیم به دلیل coronavirus.

“در گذشته من اعتقاد دارم که ما در پنج حیاط خط” مک کانل R-Ky., روز سه شنبه گفت. “این اکثریت رفته خارج از راه خود را به این روند به عنوان دو حزبی و به عنوان باز به عنوان امکان پذیر است. دولت را از خودشون به کار با دموکرات ها و آدرس نگرانی های خود را.”

او رفت و پس از مجلس نانسی پلوسی و دموکرات ها برای معرفی یک خانه لایحه که مک کانل گفت: شامل یک “دانشنامه نامربوط خواسته است.”

در زمان سخنرانی خود با خبرنگاران خال خال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کلیدی دیگر مقامات دولت در کنگره برای دور دیگری از مذاکرات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

“ساعت اجرا شده است. زنگ اخبار است صدایی” مک کانل گفت. “ساعت چانه زنی به عنوان اینکه این کسب و کار به طور معمول تمام شده است.”

– Christal هایس

سنا روحانی دارای نماز برای رند جان Bessler

سنا روحانی بری سیاه باز روز سه شنبه مجلس سنا در جلسه با دعا برای بهداشت ، ctq شوهر جان Bessler و رند پل سناتور. R-Ky., هر دو از آنها تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

“به ما صبر و شاد استقامت و آرامش ذهن. و خداوند جای خود را شفا دست بر جان Bessler دیابت رند پل و دیگران که نیاز به احساس خود را لمس کنید. ما دعا در بزرگ خود را به نام” سیاه گفت.

– نیکلاس وو

پنتاگون: 321 coronavirus موارد در نظامی

تعدادی از نیروهای خود را به خانواده های نظامی و غیر نظامی کارکنان با آلوده coronavirus شروع به پریدن کرد به 321 روز دوشنبه پنتاگون گزارش شده است. که از 243 روز دوشنبه.

از 321 COVID-19 مورد گزارش سه شنبه 18 از آنها از جمله نه سرباز را در بیمارستان ها هستند. تا کنون 17 نیروهای بهبود یافته اند.

روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت: این بیماری می تواند بر نظامی آمادگی برای مبارزه با به عنوان فرماندهان را لغو چندین آموزش مبارزه با تمرینات.

پنتاگون همچنین استقرار دو بیمارستان برای کمک به مقامات محلی در نیویورک و واشنگتن و دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها در حال برنامه ریزی برای حرکت به نیویورک و کالیفرنیا برای کاهش فشار بر تاسیسات غیرنظامی.

– تام Vanden بروک

پلوسی: محرک معامله ممکن است در چند ساعت آینده’

مجلس نانسی پلوسی گفت: صبح روز سه شنبه یک معامله در یک بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با اثرات coronavirus ممکن رسیده در “چند ساعت بعد.”

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده,” او گفت: در CNBC.

پلوسی گفت: حزب دموکرات “به انجام یک کار بزرگ” ایجاد تغییرات به این لایحه در مجلس سنا که به نفع کارگران به لایحه یک “خیلی بیشتر کارگر گرا ابتکار” و اضافه کردن نظارت مقررات برای خزانه داری را به اعطای وام به کسب و کار.

او همچنین گفت: سازش ساخته شده بود با جمهوری خواهان در اضافه کردن ایمنی ماسک برای تولید کنندگان بیش از حد.

“این وضع شما نمی توانید همه چیز شما می خواهید,” او گفت:. “مردم باید این را در چشم انداز.”

سخنران گفت: در آن بود هدف خود را به این لایحه به کف خانه “زير به اتفاق آراء رضایت” به معنی این لایحه تصویب می تواند بدون در نظر گرفتن رای به عنوان طولانی به عنوان عضو کنگره اعتراض به آن است.

اگر سازش نبود رسیده و یک لایحه به “قرص های سمی در آن” پلوسی گفت: او تماس بگیرید برخی از اعضای مجلس به رای یا اصلاح این لایحه در مجلس سنا و یا عبور خود را و پس از آن آشتی دادن تفاوت.

پرسید که آیا آن را ممکن است به دو طرف راهرو به توافق بر سر یک معامله پلوسی گفت: “ما همه پذیرای گرفتن چیزی انجام می شود. همه ما می دانیم که هر کسی نمی نوشتن لایحه خود را, آن است که یک سری از سازش. ما فکر می کنیم آن را نقل مکان کرد به اندازه کافی به سمت کارگران است.”

– نیکلاس وو

Mnuchin, شومر می گویند یک معامله نزدیک است

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اقلیت سنا چاک شومر رهبری مذاکرات در اواخر شب دوشنبه در جستجوی سازش در نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک به آدرس اقتصادی از شیوع کروناویروس و گفت: آنها امیدوار به یک معامله در محل سه شنبه.

“ما نگاه به جلو به داشتن یک معامله فردا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از خروج شومر ،

“این انتظار که ما آن را به پایان برساند فردا و امیدوارم رای در آن فردا شب” اضافه شده شومر.

یک نسخه از این لایحه مطرح شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل موفق به دریافت 60 رای مورد نیاز برای پایان دادن به بحث در روز یکشنبه و دوباره روز دوشنبه تا حد زیادی در پارتی-خط رای.

Coronavirus: چگونه چندین ایالت ماندم, به همان روز تهمت ترویج رفتن به حالت عادی بازگشت

که اندازه گیری نامیده می شود به صورت مستقیم پرداخت یک بار به آمریکایی ها – $1,200 به افراد و 3000 $برای یک خانواده چهار وام به کسب و کارهای کوچک توفان تعطیلی اجباری پول برای کمک به بیمارستان ها و متخصصان پزشکی گسترش مزایای بیکاری و پول برای کمک به شرکت های بزرگتر مشکل در صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی.

دموکرات استدلال این لایحه در مجلس سنا مورد علاقه در کسب و کار بیش از کارگران و تحت فشار قرار دادند برای امنیت بیشتری را برای آمریکایی ها قادر به کار در میان بحران و همچنین محدودیت در شرکت های دریافت کمک های فدرال. مجلس نانسی پلوسی پرده برداری خود را از 2.5 تریلیون دلار نسخه از این لایحه که شامل بزرگتر مستقیم پرداخت به کارگران پول برای آمریکا و برای ارائه وادار کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سفارش شرکت های تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

از کجا Fauci?: دکتر شرایطی است که متوجه شده در کاخ سفید coronavirus توجیهی

مک کانل ناودان پلوسی و دموکرات کنگره برای مخالفت با این لایحه در مجلس سنا گفت: “این کشور ندارد زمان برای این بازی های سیاسی.”

Mnuchin و شومر گفت: هر دو طرف شد و نزدیک به یک معامله و وزیر خزانه داری گفت: مذاکرات انتظار می رود به رزومه جمعه در ساعت 9:30 a. m. EDT. شومر گفت که او فکر یک معامله رسیده باشد می تواند در یک بسته است که می تواند رای دادند و در سه شنبه شب.

تهمت نیز برافراشته در برابر پلوسی متهم او از جمله مقررات که مربوط به کوروناویروس.

“جمهوری خواهان معامله شده بود تا زمانی که نانسی پلوسی سوار به شهر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شنبه جیر جیر. “دموکرات ها می خواهید این ویروس را به نفع خود؟”

– ویلیام Cummings

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید با توجه به کاهش coronavirus محدودیت

حتی به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد و افزایش مرگ و میر در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد این کشور باید به حرکت به دور از اجتماعی فاصله پروتکل – در محل قرار داده برای مبارزه با گسترش هر چه زودتر به جای بعد به دلیل هزینه های اقتصادی از آن اقدامات است.

“کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید کنفرانس خبری روز دوشنبه. “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پس از این زمان 15 روز توصیه می شود تعطیلی به پایان می رسد در مارس 30, “ما تصمیم به راه که ما می خواهیم.”

“این یک مشکل پزشکی ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی” رئیس جمهور گفت:.

کارشناسان بهداشت و درمان باید اصرار داشت که اجتماعی فاصله بسیار مهم است به کاهش گسترش ویروس و “مسطح منحنی” به معنی توقف نمایی افزایش موارد تایید شده. که شماره پرونده در حال حاضر در بیش از 46,000 در ایالات متحده قرار دادن آمریکا پس از چین و ایتالیا در تعداد زیادی از مردم شناخته شده است به توان و حذف.

– ویلیام Cummings

جان هاپکینز متخصص: پایان دادن به اجتماعی فاصله می تواند ‘کشتن میلیون ها’

یک متخصص برجسته در بیماری شیوع هشدار داد که این اثرات می تواند فاجعه بار اگر آمریکا نیست و در ادامه با اجتماعی فاصله دستورالعمل که در محل در سراسر کشور.

در یک سری از توییت در شنبه شب دکتر تام Inglesby, مدیر, دانشگاه جانز هاپکینز, مرکز سلامت و امنیت و گفت: کسانی که خواهان پایان دادن به اجتماعی فاصله که انجام این کار به معنی گسترش سریع این بیماری که “به طور بالقوه می تواند کشتن میلیون ها نفر.”

وی با اشاره به موفقیت است که کشورهای آسیایی باید به حال در کاهش گسترش بیماری از طریق دقیق اجتماعی فاصله. او اشاره کرد که در ووهان چین که در آن بیماری سرچشمه آن را در زمان سه هفته برای فاصله گرفتن اقدامات لازم برای معکوس کردن روند رو به افزایش. در ایالات متحده از جمله اقدامات در محل برای حدود یک هفته است.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال بررسی راه هایی برای “احتیاط رزومه” بخش هایی از اقتصاد گفت: در یک صدای جیر جیر “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

“در 24 ساعت گذشته بوده است وجود دارد برجسته ما صدای خواستار توقف اجتماعی فاصله با استناد به منطق که آنها بدتر از تاثیر COVID خود” Inglesby نوشت. “آن را به ارزش به دنبال بسیار نزدیک در که ادعا می کنند که در آن ما در ما COVID اپیدمی و چه اتفاقی می افتد اگر ما را متوقف کند.”

– ویلیام Cummings

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>