واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب یک روز قبل از او انتظار می رود که تبرئه شده توسط سنا در دو مقاله از استیضاح یک موضوع قابل توجه وجود ندارد و از شب.

خلق و خوی خود را پیروز شد به عنوان او صحبت کرد و به کنگره به شدت تقسیم در امتداد خطوط حزبی.

رئیس جمهور شب به یاد داشته باشید آنچه که او گفته بودند موفقیت در اقتصاد و فشار برخی از کلید موارد دستور کار از جمله محدود کردن سقط جنین و مهاجرت های غیر قانونی. او ادعا کرد که دولت او “را در هم کوبید ذهنیت آمریکایی کاهش است.”

در اینجا برخی از نکات برجسته از تهمت سوم خارجه اتحادیه:

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای اقتصاد

به خروش ایستاده تشویق از حامیان در اتاق—و برخی از بوس و سر تکان دادن از دموکرات ها که باقی مانده نشسته—رئیس جمهور در تبلیغ آنچه او گفته بودند که نتایج حاصل از “بزرگ به آمریکا باز گشت” با تاکید سنگین بر اقتصاد است.

“از دید من غیر روحانی کردن در این شب نشان می دهد که چگونه ما در حال ساخت جهان مرفه ترین و فراگیر جامعه که در آن هر شهروند می تواند در پیوستن به امریکا بی نظیر موفقیت و که در آن هر جامعه می تواند در امریکا فوق العاده ای افزایش” نسبت ناروا گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به یکی از مهمانان تونی Rankins ارتش جانباز و دوره نقاهت معتاد که کار انجام ساخت و ساز به عنوان بخشی از دولت را “فرصت” منطقه برنامه.

او همچنین صرف بخشی از سخنرانی خود مباهات تجدید نظر در معامله تجارت او مذاکره با مکزیک و کانادا و جداگانه جدید توافقنامه تجارت با چین.

“تجارت ناعادلانه است که شاید بزرگترین دلیلی که من تصمیم به اجرا برای رئيس جمهور” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا-مکزیک-کانادا توافق منجر خواهد شد به یک “سطح بسیار بیشتر از انصاف و عمل متقابل” در تجارت با آن کشور است. چین معامله به پایان خواهد رسید و چین تمرین بهره گیری از ایالات متحده, او گفت:.

برجسته پایین نرخ بیکاری تهمت اضافه شده که گفت دولت او به خصوص “بلند کردن شهروندان ما از هر نژاد و رنگ و مذهب و عقیده بسیار بالا است.”

“نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی آمریکایی و آسیایی و آمریکایی ها رسیده است در پایین ترین سطح خود در تاریخ,” او گفت:.

تهمت نیز بارها و بارها ساخته شده منفی مراجع به دموکراتیک سلف باراک اوباما در یک نقطه و هدف قرار دادن “شکست سیاست های اقتصادی دولت قبلی” و نقشه کشی بوس از دموکراتیک نیمی از خانه در ایالات متحده مجلسی.

دریافت به روز: پوشش زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه

تصویر از دستور کار امتیاز با SOTU مهمانان و تعجب لحظات

مغلوب ساختن پیشی جستن مصور امتیاز خود را با داستان خود انتخاب مهمانان در مخاطب که در بازه زمانی از خواهر و برادر از یک مرد که کشته شد یک مهاجر در این کشور به طور غیر قانونی به یک مادر و دختر جوان که متولد شده در موعد مقرر با توجه به کاخ سفید.

او همچنین ترویج خود را “انتخاب مدرسه” را در دستور کار خود اشاره کرد که هزاران نفر از دانش آموزان باقی می ماند در لیست انتظار برای پنسیلوانیا “فرصت های تحصیلی” مدارس خصوصی. آینده خود او گفته بود “قرار داده و بیشتر از رسیدن به زمانی که فرماندار پنسیلوانیا وتو قانون به گسترش مدرسه انتخاب برای 50,000 کودکان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد قوانین فدرال به اعتبار مالیاتی برای افرادی که کمک به صندوق کمک هزینه تحصیلی و همچنین اعلام کرد که فرزند او دعوت کرده بود به سخنرانی Janiyah دیویس پنسیلوانیا دریافت خواهد بود, بورس تحصیلی.

“بدون پدر و مادر باید مجبور به فرستادن فرزند خود به شکست دولت مدرسه’ او گفت.

یک خانواده شگفت زده شد با بازگشت گروهبان ارتش کلاس اول تاونسند ویلیامز بود که خدمت خود را در چهارمین اعزام به خاورمیانه است. در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: داستان ویلیامز خانواده دقیقه قبل از ویلیامز راه می رفت پایین راهرو در این گالری به خوش آمد می گوید خانواده اش.

“خوش آمدید صفحه اصلی Sgt. ویلیامز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان اتاق فوران به شعارهای “ایالات متحده آمریکا.”

که در آن وجود دارد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه مهمانان شامل دختر متولد شده در موعد مقرر ارتش, جانباز, خانواده, افتاده, سرباز

Pelosi اشک تا سخنرانی پس از یک شب از مخلوط واکنش

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان تقسیم شد در واکنش های خود را در طول شب. در غیر معمول سیاسی زمانی که رئیس جمهور در زمان افتا در آغاز شب جمهوریخواهان آغاز شده و شعار “چهار سال دیگر!” و دموکرات هو در زمان.

در قابل توجه نمایش مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن متن از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار و پرتاب آن را کنار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده بود. Pelosi بعد دست تکان دادند پاره پاره قطعه در هوا و مخاطبان در سمت چپ اتاق و عمومی-مشاهده گالری می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن را برجسته امضا. قبل از اظهارات خود تهمت همچنین به نظر می رسد به رد تلاش های پلوسی به لرزش پلوسی دست.

به عنوان رئیس جمهور مورد بحث مراقبت از سلامت او گفت: می خواستم جدید سیستم مراقبت های بهداشتی است که محافظت از آمریکایی ها با شرایط موجود از قبل. آمریکا را قطع سخنرانی و شعار می دادند برای او را به یک قطعه ای از قوانین است که به موضوع.

“من نیز ساخته شده آهن چادری تعهد به خانواده های آمریکایی: ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“HR3! HR3!” دموکرات شعار برگزاری تا سه انگشت و برش مغلوب ساختن پیشی جستن برای چند لحظه.

این قانون به تصویب مجلس در سال گذشته و نه نظر گرفته شده است تا در مجلس سنا.

بسیاری از دیگران خندید هو و عبور از سلاح های خود را به عنوان در طول مراقبت های بهداشتی بخش از آدرس است. مظنونان حمله به دانشگاه جولیا Brownley D-گوساله., و گونیا تورس D-کالیفرنیا هر دو مشخصه شانه ای بالا انداخت. به عنوان رئیس جمهور گفت که او مبارزه با شرکت های دارویی و دموکرات خندید.

در یک نقطه و یک مهمان از Pelosi بود همراهی کردن اتاق بعد از او فریاد زد پشت پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن. فرد گوتنبرگ پدر یکی از قربانیان نوجوان از پارک فلوریدا. تیراندازی در سال 2018 است. او یک فعال سیاسی در برابر خشونت اسلحه و پوشیدن یک کراوات نارنجی نماد تفنگ ایمنی.

توسط یک حداقل 10 قانونگذاران ایستاده بود و راه می رفت.

در میان آنها مظنونان حمله به دانشگاه جکی Speier, D-کالیفرنیا Pramila Jayapal D-بشویید. Ilhan Omar, D -, Minn. لایحه Pascrell D-N. J., و تیم رایان D-اوهایو.

“مثل تماشای کشتی حرفه ای است. این همه جعلی” رایان گفت.

ده ها تن از دموکرات و برخی از زنان مهمانان از قانونگذاران ملبس به همه سفید به افتخار جنبش حق رای زنان و 100 سالگرد تصویب 19 متمم آن اعطا شده به زنان حق رای.

زنان همچنین عینک سفید در سال گذشته و در سال 2018 بسیاری از تصمیم به پوشیدن سیاه برای ابراز همبستگی با #MeToo جنبش است.

خانه دموکراتیک زنان حزبی Co-صندلی Rep. برندا لارنس D-Mich گفت: پیش از این سخنرانی است که این گروه متحد “در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب دستور کار” که او گفت: حملات “پایه و اساس است که ساخته شده توسط زنان پیشگامان این کشور است.”

چرا سفید؟: دموکراتیک زنان در کنگره با پوشیدن لباس سفید به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه به افتخار جنبش حق رای

استیضاح مقابل از ذهن اما غایب از آدرس

قابل توجه غایب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی هیچ اشاره ای در همه استیضاح آزمایشی است که انتظار برای نتیجه گیری در سنا چهارشنبه. بر خلاف در تجمعات انتخاباتی و سیاسی سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن به نیست اشاره به روند او بارها و بارها به عنوان یک “شکار ساحره.”

اما نشسته در ردیف اول از کرسی مجلس بودند دموکراتیک نمایندگان که در خدمت به عنوان استیضاح مدیران در سنا محاکمه از جمله سرب مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا آنها مغلوب ساختن پیشی جستن همواره برافراشته در برابر سراسر استیضاح و متهم به “خیانت است.” چهره خود بودند جلو و مرکز به عنوان برگ برنده در نگاه مخاطب است.

دو سوم اکثریت مجلس سنا لازم است به محکوم کردن و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق در یک اتاق است که شامل جمهوری خواهان و 47 دموکرات.

مجلس سنا رای 51 به 49 به رد هر گونه شهود در دادگاه تنها با دو خواهان شکستن از حزب خود را در حمایت از شهادت.

محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh اهدا مدال

پس از اعلام این خبر که برجسته رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh, 69 تشخیص داده شد با پیشرفته سرطان ریه خواهان باران او با پشتیبانی و آرزوهای خوب. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را یک گام بیشتر دوشنبه شب با داشتن بانوی اول Melania Trump جایزه Limbaugh با مدال آزادی ریاست جمهوری.

در تعجب لحظه اولین بانوی عطا Limbaugh با بالاترین افتخار غیر نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده بود در پیش از آن در روز به مجریان تلویزیون اما گفت که این جایزه خواهد آمد به عنوان اوایل هفته آینده.

دموکراتیک جناح تحریم سخنرانی

چند دموکرات کنگره انتخاب شده به جست و خیز آدرس شنبه شب در تحریم, رئیس جمهور, سیاست.

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez دانشجوی سال اول مترقی دموکرات از نیویورک اعلام کرد در توییتر بعد از ظهر دوشنبه که او “عمیقا تصمیم شخصی” به “عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” با حضور. او افزود: او تصمیم به آرامی

“هیچ یک از این طبیعی است و من نمی خواهد مشروعیت بخشیدن به آن” Ocasio-کورتز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار تبرئه در سنا پس از تفرقه استیضاح فرایند ناشی از معاملات خود را در اوکراین است. دموکرات استیضاح او در مجلس در ماه دسامبر در سوء استفاده از قدرت و انسداد مقالات کنگره و جمهوریخواهان کنترل سنا آماده کردن خود برای رای دادن در مورد اینکه آیا او باید از دفتر چهار شنبه.

مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley ماساچوست Al Green تگزاس, استیو کوهن از تنسی ارل Blumenauer اورگان, Maxine آبهای کالیفرنیا بابی راش از ایلینوی و Frederica ویلسون از فلوریدا نیز حضور نداشتند.

کمک: Christal هیز مورین Groppe دیوید جکسون, جان Fritze

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر