نانسی پلوسی: آن ‘غمگین’ به صورت میچ مک کانل به ‘تحقیر’ قاضی جان رابرتز با شاهد رای

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا محکوم کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., برای رای گیری مجلس سنا آن را رد کرد و شاهدان در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک روز غم انگیز برای امریکا به دیدن سناتور مک کانل تحقیر رئیس دادگستری ایالات متحده به ریاست بیش از یک رای که رد ما ملت قضایی هنجارهای سوابق و موسسات که با رعایت قانون اساسی و حاکمیت قانون” پلوسی گفت: روز شنبه در توییتر.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا روز جمعه رای دادند را حرکت به شنیدن از شاهدان از جمله تهمت سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با 51-49 رای دادن. فقط دو جمهوری خواهان سنسور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین پیوست دموکرات در رای خود را شاهد است. سنا رای این اولین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح دادگاه به شنیدن از شاهدان.

چه می آید بعدی: سناتور به مجلس در هفته آینده به تبرئه یا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

دموکرات ها بودند که فشار برای به اندازه کافی سناتور جمهوریخواه به نکته این رای به نفع تماس شاهدان مانند بولتون بود که انتظار می رود به شهادت تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع. نیویورک تایمز گزارش داد که بولتون نوشت: در آینده کتاب که تهمت به او گفت که نزدیک به 400 میلیون دلار نکردن کمک های نظامی گره خورده بود به اوکراین به دنبال تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی.

بمب کتاب: آنچه ما در مورد جان بولتون اتهامات در مورد تهمت و اوکراین

جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع تیم استدلال کرد که آن را به مجلس سنا به تماس های اضافی شاهدان و دموکرات پیشرو خانه استیضاح پرس و جو می تواند به دنبال احضاریه از شاهدان آنها می خواستند از طریق دادگاه ها.

آلاسکا جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski در نظر گرفته شد پتانسیل نوسان رای در شهود تا جمعه اعلام کرد او یک “نه”. او همچنین نشان داد او تا به حال رابرتز در ذهن او گفت: او را “نه برای ایستادن و یا حمایت از” تلاش برای “کشیدن دیوان عالی کشور به نزاع.”

که جان بولتون?: سابق مشاور امنیت ملی در حال حاضر تمرکز در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

بر خلاف ادعاهای ناروا و برخی از جمهوریخواهان متحدان آمریکا را به دنبال شهادت از بولتون اما او کاهش یافته است به نظر می رسد برای خود رسوب تحت کاخ سفید سفارشات. خانه را موضوع یک حکم از آنجا که دموکرات ها گفت: این امر تنها روند طولانی. از آن پس بولتون گفت: او را حاضر به شهادت در سنا است.

Rep. اندی Biggs, R-Ariz., آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی متهم دموکرات ها از حمله به “مشروعیت & اعتبار همه چیز در چشم: 2020 انتخابات قضائیه و بیشتر.”

“اولین سناتور. Warren & در حال حاضر سخنران پلوسی سوال مشروعیت رئیس دادگستری Roberts & قضایی شعبه” Biggs توییتی.

او با اشاره به سن. الیزابت وارن D-Mass., را مشاهده کنید که سوال در دادگاه با اشاره رابرتز و نقش خود را در روند.

“در یک زمان که در آن تعدادی زیادی از آمریکایی ها از دست داده اند ایمان به دولت می کند این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا و قانون اساسی؟” وارن سوال به عنوان خوانده شده.

او نباید آن را انجام داده اند’: سناتور جمهوریخواه که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

در طول محاکمه معلوم بود که آیا رابرتز می تواند و یا می بازی تصمیم گیری نقش مهمی را در تلاش به شهود ظاهر می شود. او روز جمعه گفت او احساس آن را “نامناسب” برای شکستن یک بسته رای دادن.

همانطور که معلوم شد رابرتز بود قادر به نگه داشتن از وسط کشیده کردن تقلا از جنگ. جمهوری خواهان در حال رای به رد شهود باز کردن درب به یک رای نهایی در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

کمک: ریچارد ولف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر