N. y. شوهر خود را پنهان می کردند coronavirus علائم از یک بیمارستان به طوری که او می تواند همسر خود را پس از او به هنگام تولد

منتشر شده

زن باردار قسم می خورد که شوهرش سالم بود و باید در بیمارستان برای تولد فرزند خود هستند. اما به زودی پس از او استقبال نوزاد خود را به دنیا او آغاز شده به نمایشگاه علائم مربوط به رمان coronavirus.

با زن بیمار و پزشکان تکاپوی شامل هر گونه پتانسیل گسترش در داخل بال زایمان از بیمارستان یادبود قوی در روچستر, نیویورک, شوهر اخیرا اذعان به کارکنان بیمارستان دارد که او تا به حال اعلام نشده: او در معرض شده بود به کروناویروس و نشان دادن علائم.

نیویورک مرگ دو: کارشناس می گوید ویروس می تواند به کشتن بیش از 240,000

در روز سه شنبه دانشگاه مرکز پزشکی روچستر اعلام کرد این زن و شوهر و نوزاد “خواسته شد به قرنطینه در انتظار نتایج آزمایش برای محافظت از جامعه” گاهی اوقات در هفته گذشته.

خانواده که هنوز شناسایی شده است از بیمارستان مرخص تو پزشکی گفت.

“پس از مادر به نمایش گذاشته علائم و OB تیم متوجه شدند که شریک شده بود در معرض COVID-19 و علامتی بیمار مورد آزمایش قرار گرفت و همه کارکنان که تا به حال شده است در تماس بودند و اطلاع از آنها ممکن است قرار گرفتن در معرض” تو پزشکی در بیانیه ای گفت.

افشا: بدترین اسطوره ها و اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس

با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی هنوز معلوم نیست که آیا زن و شوهر و یا کودک به حال آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به روچستر دموکرات و وقایع که برای اولین بار گزارش شده داستان. تو پزشکی گفت: هیچ یک از کارکنان و اعضای کار می کرد که با این زن و شوهر در داخل خود, خصوصی, زنان و زایمان, اتاق تا به حال آزمایش مثبت است.

تو پزشکی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اواخر روز سه شنبه اما تراشه شریک سخنگوی مرکز پزشکی گفت: دموکرات و کرونیکل او نمی خواهد حدس و گمان که چرا علامتی مرد را به بیمارستان او شده بود در معرض coronavirus.

پتانسیل قرار گرفتن در داخل یک بخش زنان و زایمان در روچستر می آید که برخی از بیمارستان ها در سراسر کشور را آغاز کرده اند به اتخاذ هیچ بازدید کننده سیاست های زنان زایمان واشنگتن پست گزارش شده است.

این عمل از ممنوعیت بازدید از کار و تحویل اتاق ها برای جلوگیری از گسترش covid-19 شده بود شتاب در برخی از بیمارستان های خصوصی در, نیویورک, کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از 76 ، 000 مورد تأیید و 1,550 مرگ و میر ناشی از اوایل روز شنبه.

اما پس از دو شهر نیویورک بیمارستان سیستم های ممنوع همکاران و خانواده در طول کار و تحویل رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, D, دستور داد در روز شنبه که تمام بیمارستان های دولتی زنان اجازه داد به یک شریک در حال حاضر در بدو تولد.

در مقایسه با برخی از همسالان خود قوی یادبود در زمان مشابه اما تا حدی ملایم رویکرد به بازدید کنندگان است. پس از ورود بازدید کنندگان خواسته شد دو سوال با توجه به دموکرات و وقایع. برای اولین بار بود که اگر آنها در سلامت خوب است. دیگر این بود که آیا آنها در معرض شده هر کسی با کوروناویروس.

“این صرفا یک افتخار سیستم قبل از” شریک گفت: به روزنامه.

در واکنش به حادثه, اما شریک گفت: این بیمارستان در حال حاضر نیاز به یک چک دما برای بازدید کنندگان پس از ورود به عنوان به خوبی به عنوان هر 12 ساعت است که فرد هنوز هم وجود دارد.

تحت سیاست های موجود کارکنان عضو مجاز به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال بررسی برای covid-19 علائم در طول دوره از روز است. در حالی که زن و شوهر در بیمارستان گفته است که کارکنان اجازه داده شد برای ادامه کار در حالی که نقاب نظارت علائم و درجه حرارت خود را چک دو بار در روز.

در حالی که هیچ کارکنان که کار با چند آزمایش مثبت برای covid-19 باربارا Ficarra, یک UR پزشکی سخنگو گفت: “ان بی سی نیوز که یک پرستار را تجربه بیماری تنفسی پس از بودن در کنار خانواده است. با این حال او به پایان رسید تا تست منفی برای coronavirus.

مرکز پزشکی با تاکید بر تنظیم بازدید کننده محدودیت منعکس فوریت این بیماری همه گیر.

“ما تیم مراقبت های بهداشتی می داند چقدر مهم است برای باردار بیماران به حمایت از فرد با آنها در طول کار و در نتیجه تدابیر اضافی اضافه شده است اجازه می دهد تا به این همچنان با خیال راحت” تو پزشکی در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به وزن همه شواهد پزشکی موجود برای ادامه به بهترین تصمیم ممکن برای همه بیماران ما بازدید کنندگان و کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>