موزه منطقه ارائه می دهد صفحه اصلی walkability عامل

منتشر شده

این خانه زیبا واقع در 5330 چروکی در دانشگاه رایس/موزه منطقه است, طراحی شده توسط ریگان/Andre معماری و ساخته شده توسط ساوتهمپتون ،

این 6,956 فوت مربع اقامت در یک 16,117 فوت مربع تقسیم مقدار زیادی در یک خیابان درخت پوشیده, واقع فقط قدم دور از دانشگاه رایس است. آن را نیز در داخل راه رفتن فاصله از مرکز پزشکی تگزاس هوستون باغ وحش و پارک هرمان.

صفحه اصلی ارائه می دهد یک طبقه بالا بازی اتاق مطالعه,/, کتابخانه, اتاق خانواده, اتاق ناهار خوری رسمی رسمی اتاق نشیمن یک جزیره در آشپزخانه است که در مرکز اتاق از خانه مشرف به حیاط و یک گرم استخر در زمین است.

آشپزخانه شامل یک همرفت و دو فر. دیگر ویژگی های اصلی عبارتند از خطوط تمیز, فولاد, درب 10½ پا سقف و دیوار برای هنر سنگ مرمر در حمام اطراف دیوار/نرده و ebonized طبقه چوب جنگلی. نیز وجود دارد یک اتاق صبحانه و خانه, اتاق ابزار.

همه اتاق خواب طبقه بالا به جز طبقه اول اتاق خواب استاد. استاد حمام شامل دو غرق وان و دوش جداگانه.

ویژگی های اضافی شامل یک سیستم زنگ خطر, پرده, پرده و پنجره, پوشش شامل واشر و خشک کن و یخچال و آتش/زنگ خطر دود واشر و گاز, خشک کن, اتصالات و سقف.

اقامت ویترین به طور کامل محصور حیاط با فضای سبز تحت پوشش پاسیو/عرشه جدا گاراژ با چهارم و یک حمام کامل یک ایوان پشت بام عرشه و سیستم بارانی. یک گاراژ گاراژ بدون سقف ارائه می دهد اضافی پارکینگ.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

لیست نمایندگی: کتی Blum

لیست آژانس: Greenwood پادشاه خواص

محل سکونت: 5330 چروکی برنج/موزه منطقه

داستان: 2

فضای زندگی: 6,956 sq. ft.

اتاق خواب: 4 یا 5

حمام: 5 full, 2 نیم

قیمت: $4,400,000

قیمت $4,400,000 این خانه ذکر شده است توسط کتی Blum با گرین پادشاه خواص و ارائه می دهد چهار یا پنج اتاق خواب و همچنین به عنوان پنج حمام و دو نیمه حمام.

برای اطلاعات www.greenwoodking.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>