Murkowski می گوید: او یک ” نه ” رای در تماس شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن trial – استیضاح به روز رسانی

واشنگتن – یکی از خانه مدیران Rep. سیلویا گارسیا, D-تگزاس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید یک محاکمه عادلانه زیرا او به دنبال exoneration.

اما او استدلال کرد که یک محاکمه عادلانه مورد نیاز اضافی شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney که دموکرات ها می خواهند به تماس در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم مخالف خود شهادت.

“هر چه به شما می گویند در مورد این محاکمه وجود دارد نمی توان یک exoneration بدون شنیدن از کسانی که شاهد” گارسیا گفت. “تبرئه در ناقص ضبط و پس از یک محاکمه فاقد شهود و شواهد خواهد بود هیچ exoneration. از آن خواهد شد هیچ بیگناهی نه برای رئیس جمهور نیست برای این اتاق و نه برای مردم آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده اند سنا نباید تماس شاهدان بیشتر به این دلیل که خانه باید کامل ساخته شده مورد قبل از ارسال آن به مجلس سنا. حقوقی دعوا بیش از شاهدان از جمله اینکه آیا تهمت می تواند ادعا اجرایی امتیاز به بلوک شهادت از بولتون می تواند گسترش دادگاه های ماه های وکلا استدلال می کنند.

دفاع وکلا همچنین استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن سرپیچی از احضاریه نبود یک پذیرش از گناه چون او به سادگی اعمال حقوق خود و حفاظت از محرمانه مشاوره از دستیاران برای رئیس جمهور آینده.

اما گارسیا گفت: تمرد پیشنهاد او تا به حال چیزی برای پنهان کردن.

“اگر رئیس جمهور به گفتن حقیقت و او هیچ چیز اشتباه است و شواهد خواهد ثابت کند که پس از آن همه ما می دانیم که او می خواهد یک مشتاق حامی احضاریه” گارسیا گفت.

– بارت یانسن

شیف متهم به تهمت وکیل Cipollone پنهان کردن شواهد

سرب خانه دادستان در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم رئیس جمهور منجر مدافع, کاخ سفید, مشاور پت Cipollone از پنهان کردن اطلاعات مهم از سناتورهای پس از گزارش نیویورک تایمز Cipollone شد در یک کلید جلسه مربوط به اوکراین است.

خانه هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا به استناد یک بار گزارش جمعه در مورد سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. بولتون نوشت: در انتظار کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید که در اوایل ماه مه سال 2019 به هموار کردن راه برای یک جلسه بین رودی جولیانی و اوکراین ولدیمیر Zelensky با توجه به داستان. Cipollone با حضور در این جلسه با توجه به گزارش تایمز.

شیف اشاره کرد که Cipollone را متهم کرده بود که آمریکا از خودداری شواهد در این مورد. شیف پیشنهاد کرد که Cipollone پنهان شد اطلاعات به عنوان رهبر مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع و پتانسیل شاهد در مورد.

او گفت: “همه این حقایق باید بیرون می آیند. نیز وجود دارد یک واقعیت جدید است که نشان می دهد که آقای Cipollone بود در میان کسانی بودند که در حلقه” شیف گفت.

شیف استدلال کرد که وحی یکی دیگر از دلایل حمله عربستان به احضار شهود مانند بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney بود که آن هم بنا به گزارش در این نشست است.

شیف اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد جلسه تا کنون صورت گرفت. بولتون نوشت که او هرگز ساخته شده تماس بگیرید. و جولیانی گفت که او هرگز سفر. اما شیف استدلال آن را دلیل دیگری برای شنیدن بولتون شهادت.

“اجازه دهید پیدا کردن. بیایید قرار دادن جان بولتون تحت سوگند. بیایید پیدا کردن که گفتن حقیقت” شیف گفت. “دادگاه قرار است به تلاش برای حقیقت است. اجازه دهید ترس نیست آنچه که ما را یاد بگیرند. به عنوان آقای Cipollone گفت: اجازه دهید مطمئن شوید که تمام حقایق بیرون می آیند.”

– بارت یانسن

Murkowski می گوید: او یک ” نه ” رای در تماس شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا جمعه اعلام کرد او را نمی خواهد رای دادن به تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه تقریبا اطمینان که دموکرات نمی خواهد که 51 رای نیاز به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و یا دیگران است.

“خانه تصمیم به ارسال مقالات از استیضاح که با عجله و ناقص. من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم,” Murkowski در بیانیه ای گفت.

Murkowski گذشته از تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان که تا به حال ابراز بالقوه بودن به شهود.

که به احتمال زیاد مجموعه تا 51-49 تقسیم در نزدیک تقسیم مجلسی برابر با توجه به شواهد اضافی. دموکرات ها نیاز به چهار هستهای و با آنها طرف برای ادامه محاکمه.

پس از دو محوری سناتور – مین سوزان کالینز و یوتا میت رامنی اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه آنها می خواستند شاهد نوسان رای لامار الکساندر تنسی گفت که او نمی.

اطلاعیه تبدیل همه چشم ها در Murkowski که به خبرنگاران گفت: او به عنوان چپ که مجلس سنا اتاق حدود 11 p. m. روز شنبه که او هنوز هم با وزن گزینه های خود را.

با اشاره به دو جلد بسته بندی شده با یادداشت های آلاسکا جمهوری خواه گفت: “من قصد دارم برای رفتن به دفتر من قرار داده و قطره چشم در, بنابراین من می توانید نگه داشتن خواندن.”

در طول پنج جلسه Murkowski خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم چرا سناتورها باید تماس بگیرید بولتون به شهادت. در یک کتاب آینده بولتون گزارش در تضاد با یک کلید دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم: که هیچ شاهدان عینی ادعا که تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین به این کشور برای بررسی دموکرات.

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید, مشاور, هشدار داده است که موافقت خود را برای تماس های اضافی شاهدان را ایجاد استانداردهای جدید برای استیضاح اگر خانه می توانید ارسال “نیمه پخته” موارد و ترک سنا برای تکمیل تحقیقات. Philbin همچنین گفت: Bolton نشده بود تایید این روزنامه گزارش در مورد آنچه در مقاله خود را.

تهمت را رد کرده گفتن بولتون که اوکراین کمک گره خورده بود به تحقیقات اما دستور داد او را به شهادت در مجلس بررسی است.

– Marueen Groppe

بیشتر بولتون گزارش کتاب رها کردن قبل از محاکمه

به عنوان سناتور آماده شدن برای یک محوری در روز استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیویورک تایمز در گزارش جدید ادعا جزئیات بیشتر در مورد رئيس جمهور را به دخالت در اوکراین است.

در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب آینده او نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید که در ماه مه به مطمئن شوید که رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky خواهد ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی به بحث در مورد تحقیقات تهمت می خواستم این بار گزارش شده است.

که درخواست شده بود طی یک دفتر بیضی جلسه که شامل جولیانی اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney و پت Cipollone کاخ سفید مشاور پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در واکنش به استیضاح محاکمه.

این بار برای اولین بار در گزارش های قبلی که بولتون در توصیف این کتاب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت گفت: که او می خواست برای ادامه تعلیق $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور به کمک بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

جان بولتون: بولتون هشدار حزب دموکرات بالا به ‘نامناسب’ Yovanovitch ایران پس از ترک کاخ سفید

سناتور رای خواهد داد امروز در مورد اینکه آیا به شنیدن از بولتون و یا دیگر شاهد. بولتون می تواند در تضاد با یک کلید دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم: که هیچ شاهدان عینی ادعا که تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین به این کشور برای بررسی دموکرات.

“بدون توجه به نتایج رای گیری امروز من معتقدم که حقیقت را در نهایت خواهد آمد” هشدار رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. “ما می تواند رای به دیدن حقیقت در این دادگاه و یا آن را می تواند در چند هفته یا چند ماه. و در آن روز هر جمهوریخواه که رای به پنهان کردن حقیقت در یک استیضاح محاکمه رئیس جمهور را مجبور به پاسخ به آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیانیه را تکذیب کرد بولتون ادعا می کنند:

“من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ نیویورک به ملاقات با رئیس جمهور Zelensky. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است.”

– مورین Groppe و دیوید جکسون

سناتور. Sherrod قهوه ای: عربستان همکاران که “ترس را در چشم خود را’

برای هفته سناتور جمهوریخواه ارائه کرده اند تا حد زیادی متحد در عمومی: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه در مورد اوکراین و او هرگز نباید استیضاح.

اما اوهایو ایالت Sherrod براون گفت که او حواس چیزی متفاوت در پشت درهای بسته: بسیاری از ترس به می گویند هر چیزی مهم است.

“من صحبت کردم به بسیاری از جمهوری خواهان به عنوان همکاران من صحبت کردن به آنها در مورد این” اوهایو مجلس در جمع خبرنگاران در یک کنفرانس خبری. “ما می دانیم که آنها چه می گویند در مورد این رئیس جمهور در خصوصی. ما می دانیم که ترس را در چشمان خود در مورد رای گیری در برابر این رئیس جمهور”

براون گفت: او به صحبت خود را GOP همکاران در مورد نگرانی های خود را که تبرئه را تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به تبدیل شدن به “unhinged” و این که او را همچنان درگیر شدن در “بی پروا” در سیاست خارجی و سعی کنید به سرقت 2020 انتخابات.

“من از همکارانم و همه آنها این است که شانه را بالا انداختن,” او گفت:. “آنها بهتر می دانند.”

در همان کنفرانس خبری رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “کینه جو تند و زننده رئیس جمهور'” چه کسی می رود پس از هر کسی که مخالف او.

– Ledyard پادشاه

اوباما سناتور. مایک Enzi تنها سناتور به ارسال سوال

سناتور فقط صرف 16 ساعت خسته کننده بیش از دو روز کامل نما ده ها تن از سوالات به دموکراتیک خانه مدیران رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در طول استیضاح محاکمه.

تنها یک سناتور تصمیم به ارائه هر گونه: جمهوری خواه مایک Enzi وایومینگ.

وجود دارد هیچ دلیلی برای او سخنگوی راشل Vliem پاسخ در ایمیل هنگامی که پرسیده شد که چرا.

“سناتور Enzi نمی ارائه هر گونه سوال و چون احساس کردند که به سوالات او خواسته شد که توسط همکاران خود را,” او نوشت.

– Ledyard پادشاه

همه چشم ها در Murkowski به عنوان تصمیمات بافندگی در شاهدان

پس از سه محوری سناتور جمهوریخواه نشان داد پنج شنبه شب که آیا آنها خواهد رای دادن به تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه همه چشم تبدیل به یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در ایالت لیزا Murkowski.

و سناتور آلاسکا تبدیل شد به Vizin.

“من قصد دارم برای رفتن به دفتر من قرار داده و قطره چشم در, بنابراین من می توانید نگه دارید خواندن” Murkowski به خبرنگاران گفت: او به عنوان چپ سنا با اشاره به دو جلد از یادداشت او گرفته بودم در دادگاه. “من شده است با تشکیل بسیاری از افکار به طوری که برای رفتن به کار من در حال حاضر تقریبا در 11:00.”

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. به تازگی اعلام کرد که او نمی خواهد با پیوستن به حزب دموکرات در روز جمعه رای گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید دادگاه با صدور احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” الکساندر گفت.

دو کلید دیگر نوروزی – مین سوزان کالینز و یوتا میت رامنی – گفته بود آنها را می خواهید به یادگیری بیشتر.

“من اعتقاد دارم که شنیدن برخی از شاهدان را به هر طرف این فرصت را به طور کامل و منصفانه خود را در مورد حل و فصل هر گونه ابهامات و ارائه اضافی وضوح” کالینز گفت.

چرا که اکثریت سنا در مجموعه سیاست در محاکمه 47 سنا دموکرات ها نیاز به حداقل چهار نفر از 53 جمهوری خواهان برای حمایت از احضاریه به احضار شهود و یا به دنبال اسناد و مدارک به عنوان خانه مدیران خواست.

اگر Murkowski آرا برای شهود و دیگر هیچ سناتور عبور خطوط حزب که راه اندازی یک 50-50 کراوات. روشن نیست که آیا قاضی جان رابرتز که ریاست این دادگاه را شکستن کراوات.

اگر Murkowski تصمیم می گیرد او را شنیده ام به اندازه کافی است که به احتمال زیاد مجموعه تا 51-49 رای در برابر شهود.

Murkowski ارائه تذکر در مورد تفکر او هنگامی که او پرسید: trump’s دفاع تیم سهشنبه چرا سنا نباید تماس بولتون.

“این اختلاف در مورد مواد حقایق وزن آن به نفع خواستار اضافی شاهدان مستقیم با دانش” Murkowski گفت: در نوشته سوال به عنوان خوانده شده توسط رابرتز.

در یک کتاب آینده بولتون گزارش در تضاد با جنبه های کلیدی مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع استدلال توسط وکلای خود در مجلس سنا محاکمه: که هیچ شاهد که مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از کمک نظامی به اوکراین به تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسرش هانتر بایدن و یا افشا و خنثی نظریه در مورد اوکراین دخالت در سال 2016 آمریکا.

پاتریک Philbin, یک معاون کاخ سفید, مشاور, هشدار داده است که موافقت خود را برای تماس های اضافی شاهدان را ایجاد استانداردهای جدید برای استیضاح اگر خانه می توانید ارسال “نیمه پخته” موارد و ترک سنا برای تکمیل تحقیقات. Philbin همچنین گفت: Bolton نشده بود تایید گزارش روزنامه.

“آن را انجام خواهد داد قبر آسیب به این بدن به عنوان یک نهاد می گویند که این مجموعه مقالات در خانه لازم نیست که واقعا کامل خواهد بود,” Philbin گفت. “که این راهی نیست که این اتاق باید اجازه می دهد impeachments ارائه می شود به آن.”

تهمت را رد کرده گفتن بولتون که اوکراین کمک گره خورده بود به تحقیقات اما دستور داد او را به شهادت در مجلس بررسی است.

– مورین Groppe

Pompeo demurs در کاخ سفید دیدار اوکراین Zelensky

وزیر امور خارجه مایک Pompeo و رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky هر دو اصرار جمعه که استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نه خصمانه آمریکا و اوکراین روابط.

“به نظر من این راه دیگری در اطراف. ما باید روابط عالی میان دو کشور” Zelensky گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با Pompeo در پایتخت اوکراین کیف.

Pompeo توصیف اوکراین به عنوان یک “سدی بین آزادی و استبداد در شرق اروپا” اما او demurred وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت Zelensky به واشنگتن برای یک آرزو کاخ سفید نشست.

“ما به شما در پیدا کردن زمان مناسب” Pompeo گفت. “رئیس جمهور Zelensky خواهد بود برای آمدن به واشنگتن زمانی که ما یک فرصت برای انجام کارهای خوب برای هر دو مردم اوکراین و مردم آمریکا است. ما آن را انجام داده است.”

پس از انتخابات سال گذشته Zelensky به دنبال کاخ سفید نشست به عنوان یک نشان از پشتیبانی ایالات متحده به اوکراین جنگ روسیه پرخاشگری است. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Zelensky او دعوت او مقامات کاخ سفید هرگز به مقامات اوکراین یک تاریخ.

در این مقاله از استیضاح شارژ با سوء استفاده از قدرت آمریکا را متهم به تهمت با استفاده از یک کاخ سفید دیدار و آمریکا کمک نظامی به عنوان یک اهرم در تلاش خود را به اجبار Zelensky به باز کردن تحقیقات به یک رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

روز جمعه Pompeo رد تهمت و دولت تعیین کرده است هر شرایط در اوکراین است. و در طول استیضاح محاکمه در سنا مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا تاکید کرده اند که Zelensky تا به حال یک ملاقات شخصی با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز گذشته به عنوان اوکراین بحث شد مسلط سرفصل; رهبران دو کشور ملاقات در حاشیه U. N. مجمع عمومی در نیویورک است.

– Deirdre Shesgreen و کیم Hjelmgaard

مغلوب ساختن پیشی جستن: محاکمه “بسیار خسته کننده به تماشای’

تلویزیون منتقد در ارشد صادر شده است بررسی خود را از سنا استیضاح محاکمه.

“این بسیار خسته کننده به تماشای” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز سهشنبه شب. “من باید بگویم آن است که بسیار خسته کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق واقعیت تلویزیون ستاره گفته فاکس نیوز’ پیتر Doocy که او به تماشای “کمی” از محاکمه.

پرسید: اگر او هر گونه نگرانی در مورد محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که او به “اعتماد به نفس زیادی در این جمهوری خواهان و جمهوری خواه سنا.”

“و من می دانم که آنها در حال رفتن به نمایشگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ایران با کنترل سنا با 53-47 استفاده بیش از دموکرات ها در اتاق.

– مورین Groppe

گزارش: Bolton تشویق دیگران برای خود صحبت می کنند حقیقت

به عنوان سنا آماده می شود برای تصمیم گیری که آیا برای شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه بولتون گزارش تشویق دیگران که در خدمت تهمت نمی شود ترس به صحبت می کنند.

ایستگاه تلویزیونی KXAN در Austin, تگزاس,., گزارش شده است که بولتون صحبت می کرد در یک رویداد خصوصی وجود دارد که در آن او در دفاع سابق دیپلماتیک و مقامات وزارت امور خارجه که شهادت در خانه استیضاح پرس و جو.

بولتون همچنین گفت که دیگران باید احساس رایگان به بحث بدون عذاب ایستگاه گزارش شده است. شهادت به آنچه که آنها فکر می کنم درست است که مخالف دقیق از مخرب بودن به سیستم دولت از او در این گزارش گفت:.

بولتون به زودی-به-می شود-انتشار کتاب گزارش مدعی تهمت اوکراین خواستار بررسی دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی در ازای کمک های خارجی.

کاخ سفید مقامات امنیتی این هفته تهدید به مسدود کردن این کتاب انتشار مگر اینکه بولتون حذف اطلاعات آنها تلقی می شود طبقه بندی شده.

بولتون وکیل مورد اختلاف است که هر چیزی که در کتاب “منطقی می تواند در نظر گرفته شود طبقه بندی شده.”

– مورین Groppe

روز قیامت برای مغلوب ساختن پیشی جستن?

جمعه شکل گیری تا روز قیامت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایران-کنترل سنا می تواند قرار دادن تا استیضاح دادگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و تبرئه او و یا تصمیم به ادامه رسیدگی – احتمالا برای هفته – با تماس شاهدان برای شهادت. به تعویق انداختن یک رای نهایی در مورد اینکه آیا برای حذف او را از دفتر.

پنج شنبه به پایان رسید و با دور دوم سوالات پرسیده می شود اما با یقین به چگونه سناتورها خواهد رای در اضافه کردن شهود.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و دیگر رهبران ایران باید خودداری کردند در این ایده از شاهدان بیشتر به ویژه جان بولتون. در آینده کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی می نویسد که رئیس جمهور به او گفت به خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که اوکراین اعلام کرد تحقیقات سیاسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

خط دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Dershowitz استدلال رئیس جمهور را نمی توان استیضاح برای یک عمل او فکر می کند خود را کمک خواهد کرد انتخاب مجدد

دموکرات ها که کنترل 47 از اتاق 100 کرسی شده اند در تلاش برای متقاعد کردن حداقل چهار سناتور جمهوریخواه به پیوستن به آنها را خواستار بولتون و دیگر دولت شاهدان به نظر می رسد به بحث در مورد رئیس جمهور انجام در مورد اوکراین است.

اگر دموکرات ها شکست سوم استیضاح از رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به پایان خواهد رسید مانند دو مورد قبلی.

خانه on Dec. 18 استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره – پس از جلسات خانه هوش و قوه قضائیه کمیته به این که آیا او سعی کرد به اهرم کمک به اوکراین در ازای حفر کردن خاک در Bidens.

سنا محاکمه شروع Jan. 21 با خانه قانونگذاران دموکرات اقدام به عنوان دادستان تخمگذاری مورد در برابر تهمت بیش از سه روز. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا سپس شروع به دفاع از خود رئیس جمهور در روز شنبه و پیچیده تا سه شنبه. به عنوان مورد نیاز توسط سنا قوانین هر دو طرف – جمهوری خواه و سناتور دموکرات بودند فرصت داده شود به دنبال مطرح کردن سوالات دموکراتیک خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

درست یا غلط؟: سنا استیضاح دادگاه: واقعیت-چک کردن باز استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم

تهمت را رد کرده است هر گونه تخلف و گفت: او تا به حال یک وظیفه خود را به مطمئن شوید که هر کشور از دریافت کمک های اولیه ملاقات تعهدات خود و این استیضاح بیش از این موضوع به تضعیف هر یک رئیس جمهور را توانایی به انجام سیاست. وکلای او و متحدان سیاسی نیز می گویند این استیضاح تلاش فاقد شایستگی به دلیل خاص جرم و جنایت است که ادعا.

دموکرات ادعا تهمت هرگز در مورد مراقبت فساد در اوکراین تا زمانی که او را دیدم جو بایدن ظهور به عنوان بزرگترین تهدید برای خود 2020 گشتند. خودداری از پول به اوکراین به اعلام تحقیقات و تضعیف بایدن در این فرایند دقیقا همان نوع از “جرم و جنایت بالا” است که ملت پدران بنیانگذار ارجاع شد زمانی که آنها ایجاد استیضاح ساز.

نتیجه هر چه که روند اتحاد چپ احساسات خام در دو طرف راهرو.

“مانند جنگ استیضاح جهنم است و یا حداقل ریاست جمهوری استیضاح جهنم است” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کن استار که رهبری این تحقیقات که منجر به بیل کلینتون استیضاح بیش از 20 سال پیش گفت: سناتور دوشنبه. “کسانی از ما که به زندگی از طریق کلینتون استیضاح از جمله اعضای این بدن به خوبی درک کنند که یک رئیس جمهور استیضاح به مثابه جنگ داخلی.”

– Ledyard پادشاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinsu tesisatçısıiçli köfte tarifigüvenilir takipçi satın almapornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornoxnxxgratis pornoxnxxmecidiyeköy escortşehirlerarası evden eve nakliyat