فیلم بر روی یک قایق ؟ ‘شناور سینما’ اجتماعی فاصله مجموعه بادبان در هوستون

طلب یک شب امن در میان همه گیر? در حال حاضر شما می توانید فاصله اجتماعی در حالی که تماشای یک فیلم از شیرین آسایش خود را کوچک قایق در این pop-up movie تجربه آینده به هوستون در پاییز.

این COVID-19 pandemic مجبور است آمریکایی ها به آمد تا با راه های خلاقانه برای سرگرم کردن. رانندگی در سینما در حال دیدن یک تازه تجدید حیات و در حال حاضر یک شرکت سرگرمی است که مصرف اجتماعی-فاصله نمایش فیلم به یک سطح جدید. استرالیا مبتنی بر تئاتر شرکت فراتر از سینما اعلام کرد یک قایق در “شناور سینما” در انتخاب شهرهای ایالات متحده از جمله هوستون و تگزاس.

رانندگی در احیای: فرار به بهترین كلاسيك درایو سینما در تگزاس

راه اندازی سپتامبر 9, شناور, سینما, رویداد, در حال آمدن است به هوستون برای یک هفته از نمایش فیلم روی آب.

شناور سینما شامل 12 تا 24 مینی قایق (هر حمل تا هشت نفر) است که با ارائه منحصر به فرد و اجتماعی فاصله تجربه سرگرمی. مشتریان مورد نیاز خواهد بود به اجاره یک مینی قایق “را به اطمینان حاصل شود که گروه خواهد بود نشسته با دوستان و خانواده تنها و اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و بین قایق.” علاقمندان به سینما می توانید به تماشای فیلم در هوا باز میان وعده رایگان و پاپ کورن و دیگر تنقلات در دسترس برای خرید.

در Austin وجود دارد شناور سینما تجربه در سپتامبر 23rd.

برای دوستداران فیلم به نمایش خواهد بود ترکیبی از فیلم های جدید و فیلم های کلاسیک است. محل قایق در نقطه اعلام خواهد شد که بلیط فروش. شما می توانید قبل از ثبت نام برای این رویداد.

مفهوم “شناور سینما” اتحاد مردم هیجان زده برای نسل جدیدی از “open-air-اجتماعی فاصله” سرگرمی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>