مادر که از دست نبرد به سرطان برگ های الهام بخش میراث برای دخترش

او-B به توان منحصر به فرد خرده فروش انگیزشی برای کودکان کتاب “Nuff’

به روز شده

اصالت خود اطمینان و انعطاف پذیری هستند که راه مناسب برای خلاصه کردن پیام های پشت سر الهام بخش از کتاب جدید با عنوان “به اندازه کافی” توسط ورونیکا Waldrop. او-B تیمی به منحصر به فرد خرده فروش های زیبا پیام پشت این داستان پس همه دختران می دانم که آنها به اندازه کافی.

Waldrop یک مادر که از دست او نبرد به سرطان پستان و می خواستم به ترک یک میراث برای دخترش ناتالیا و نینا پس از او رفته بود.

ورونیکا بود یک خیال یک نویسنده و یک قصه گو که تا به حال یک هدیه برای اتصال با دیگران “از طریق او اصالت و شور و شوق” به عنوان مشترک در آزادی مطبوعات. در طول دو سال مبارزه با سرطان سینه او نوشت: این دلربا داستان الهام بخش او را از طریق او دلگرم دید.

الهام بخش هوستون نویسنده: کتی نویسنده نشانه های او تاریخی Amish کتاب داستان مارس 13

پس از خود عبور خواهد Waldrop کار کرده است برای انتشار در حال حرکت داستان همراه با سه اهداف مهم: “برای حفظ میراث خود را ایجاد منابع برای کمک به دیگران و ایجاد چیزی برای دختران خود را که ارائه پایدار هدایت” را به عنوان به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود.

“هر چند ما از دست او هر روز ورونیکا شجاعت و قدرت است در زندگی ما. این به اندازه کافی است که یک بخشی از ما شفا و آغاز یک ماموریت برای الهام بخشیدن به دختران ما و دختران در همه جا که شما به اندازه کافی” گفت: Waldrop.

داستان حول محور ماجراهای یک تک شاخ جادویی با یک شاخ که از طریق یک سری از ماجراهای رنگارنگ, کشف آنچه در آن به معنی به اندازه کافی به عنوان مشترک در آزادی مطبوعات. به جشن کتاب, راه اندازی, او -, B, میزبانی در فروشگاه خوانش با شخصیتهای برجسته محلی در انتخاب مکان.

این کتاب که فروخته می شود به طور انحصاری در او-B فروشگاه در سراسر تگزاس و در دسترس خواهد بود در سراسر کشور در مارس 9th. درآمد حاصل خواهد شد به سمت اهدای چند نسخه از این کتاب به مدارس و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر تگزاس به اطمینان حاصل شود کودکان در سراسر تگزاس شنیدن پیام “به اندازه کافی.”

HoustonChronicle.com: تجلیل از تاریخ سیاه و سفید, با “مو عشق” و دیگر کتاب مصور

“ورونیکا مارس نوشته اند این شعر برای ما دختران کوچک اما واقعیت این است که داستان طنین با زنان و دختران در تمام سنین” مشترک Waldrop. “امید ما این است که از طریق این پیام بزرگسالان و کودکان به طور یکسان خواهد احساس اعتماد به نفس به حرکت خود زندگی می کند و در صورت هر گونه چالش هایی که ممکن است بوجود می آیند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب مراجعه کنید thenuff.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>