بیش از 500 زنان زندانی در 1 تگزاس, زندان, تست مثبت برای COVID-19

یک فورت ورث زندان زنان در حال تجربه یکی از بزرگترین تایید شیوع COVID-19 در یک زندان فدرال پس از بیش از 500 زندانی آزمایش مثبت برای ویروس کشنده با توجه به اداره فدرال زندانها.

تعداد تایید COVID-19 نفر در زندانهای فدرال در مرکز پزشکی-Carswell شروع به پریدن کرد به 510 در روز سه شنبه. سه زندانی کرده اند از ویروس و سه نفر از کارکنان نیز آزمایش مثبت است. با توجه به BOP آمار تنها چهار زندانی را بهبود پس از وقوع آغاز شد.

“ما مانند یک دسته کامل از همستر در قفس تعقیب خود ما دم” Holli چاپمن, یک زندانی در Carswell گفت: Fort Worth Star-Telegram.

قفل شده در داخل: شیوع در شهرستان هریس زندان بود ” سناریو کابوس.’ سپس آن را در واقع اتفاق افتاده است.

تنها FCI سیگویل پایین امنیت فدرال تادیبی موسسه نیز در دالاس-فورت وورث منطقه تا به حال بیشتر آلوده زندانیان با 1,156 موارد از شنبه هر BOP.

BOP در بیانیه ای گفت به Fort Worth Star-Telegram آن است که نظارت COVID-19 در تمام زندان ها و گام ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همانطور که با هر نوع وضعیت اضطراری ما با دقت ارزیابی چگونه به بهترین اطمینان از ایمنی کارکنان و زندانیان و” آژانس در بیانیه ای گفت:. “همه امکانات ما در حال اجرای BOP راهنمایی در کاهش گسترش COVID-19.”

BOP آغاز شده اضافی تست بدون علامت زندانیان برای کمک به کاهش انتقال در یک تادیبی تنظیم.

FMC-Carswell دارای زندانیان زن با پزشکی و مسائل مربوط به سلامت روانی و بسیاری از زنان باید شرایط موجود. مقامات بهداشت عمومی را ساخته اند روشن است که آسیب پذیر ترین مردم هستند و آنهایی که با شرایط موجود و ضعف سیستم ایمنی بدن.

جدید ترین و سوم زندانی مرگ اتفاق افتاده در روز دوشنبه هنگامی که 51 ساله ترزا الی درگذشت از ویروس. اولین زندانی زندان قصر, Andrea دایره خرس درگذشت در ماه آوریل است. در ماه جولای 69 ساله ساندرا Kincaid شد زن دوم به مرگ وجود دارد از ویروس.

با توجه به رهبران دولت مشترک مکان برای COVID-19 شیوع بیماری در تگزاس شامل خانه های سالمندان زندان و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. شیوع گزارش شده در شهرستان هریس زندان پس از بیش از 1000 زندانیان و کارکنان زندان تا به حال قرارداد این ویروس توسط اواسط ماه مه در هوستون کرونیکل گزارش شده است.

از دیروز BOP است 129,236 زندانیان فدرال در BOP-مدیریت موسسات و 13,708 در جامعه مبتنی بر امکانات. BOP کارکنان تکمیل حدود 36,000. وجود دارد 4,167 زندانیان فدرال و 350 BOP کارکنان را تایید کرده اند که آزمايش مثبت برای COVID-19 سراسر کشور.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>