بیش از 3000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان بزرگ شهرستانها نبرد تخت بیمارستان کمبود

ایالات متحده ضربه دیگری گریم نقطه عطف در COVID-19 pandemic دوشنبه, ضبط آن 3,000 مرگ به عنوان کشور پرجمعیت ترین شهرها قرار دادن گریه می کند برای کمک و فوق العاده تخت بیمارستان.

دوشنبه شب آخرین شماره – 3,008 مرگ و میر و بیش از 160000 تایید عفونت در ایالات متحده – به عنوان شهرستانها در سراسر کشور مبارزه پیدا کنید کافی مراقبت های بهداشتی برای بیماران.

در شهر نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس شهرداران و فرمانداران در حال کار بر روی جایگزین بیمارستان ترتیبات. در ایالت ایلینوی وجود دارد برنامه برای تبدیل شیکاگو مک کورمیک محل مرکز کنوانسیون – بزرگترین مرکز کنفرانس در آمریکا, آمریکای شمالی – به یک مرکز مراقبت که قادر خواهد بود به جای تا 3000 coronavirus بیماران.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو التماس کرد با پرستاران و پزشکان در سراسر کشور به سفر خود به دولت برای کمک به شیوع این بیماری تا زمانی که این وضعیت در شان دولت نیست وخیم.

“در این نبرد نیروهای ما بهداشت حرفه ای” کومو گفت. “ما نیاز به کمک. ما باید برای کمک به پرستاران شاغل 12 ساعت شیفت. ما باید برای کمک به پزشکان. کمک به ما در حال حاضر و ما را به نفع بازگشت.”

نیویورک بیشتر موارد تایید شده از هر دولت دیگر با بیش از 67,000 موارد; 1,342 نفر حسابداری برای حدود یک سوم از تمام مرگ و میر در ایالات متحده. در روز دوشنبه USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی شامل 1,000 تخت و 12 اتاق عمل وارد بندر نیویورک. آن می تواند آماده را در بیماران مبتلا به محض شنبه.

“تعداد تخت ما تا به حال در آغاز ماه مارس به سه گانه توسط مه” شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. “این یک وظیفه دلهره آور اما ما یک افزایش بزرگ است.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قبلا گفت: دولت نیاز اضافی 50,000 تخت بیمارستان برای شیوع اوج است که انتظار می رود در چند هفته در سواحل غرب است.

در سراسر کشور, رهبران محلی را صادر و یا تمدید اقامت خانه سالم ماندن سفارشات به عنوان ویروس شماره افزایش یافته است: در روز دوشنبه ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صادر ماندن در خانه به منظور به طور موثر و بلافاصله در محل تا 10 ژوئن.

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 784,000 موارد و تقریبا 38,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>