بیش از 2000 coronavirus بیماران فوت کرده اند در ما

فقط یک روز پس از ایالات متحده آمریکا پیشی گرفته 100,000 تایید coronavirus موارد ملت شاهد یکی دیگر از گریم چهره: بیش از 2000 COVID-19 بیماران فوت کرده اند.

آزمایش همچنان به گسترش در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا است که دیدن روزانه خوشه در تعداد موارد گزارش شده. نزدیک به 500 coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده شنبه از 1,544 تایید مرگ 24 ساعت قبل از آن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

مرگ و میر بود 2,010 دفاع کند گرفته شد روز شنبه و در مدت کوتاهی پس از 6 p. m. ET. انتظار می رود این تعداد به افزایش به طور پیوسته در روزهای آینده و هفته و مقامات بهداشتی می گویند تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بالاتر به دلیل عدم وجود تست. نزدیک به 18 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر دو شنبه و پنج شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 120.000 موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

موارد گزارش شده در تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا, Puerto Rico, گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده. نیویورک گزارش کرده است که بیشترین مرگ و میر پس از واشنگتن و نیویورک و لوئیزیانا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اصول اولیه در coronavirus: آنچه شما باید بدانید

امکانات مراقبت های بهداشتی در حال نازک کشیده و ایالات و شهرستانها در سراسر کشور برقرار کرده اند سرپناه در محل و اقامت در خانه سفارشات در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در سراسر جهان بیش از 30000 نفر کشته و بیش از 657,000 تایید شده اند به COVID-19. بیش از 200 کشور در مناطق و سرزمین های گزارش موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>