بیش از 12 متر در جنوب شرقی فرح کولاک; شارلوت رالی تحت زمستان هشدار آب و هوا

طوفان زمستان بود و هوا به همراه بارش برف به بخش های کارولینای شمالی و ویرجینیا در روز پنج شنبه و بیش از 12 میلیون نفر تحت نوعی از زمستان هشدار آب و هوا از جمله شارلوت و رالی مناطق مترو.

AccuWeather پیش بینی 1-3 اینچ از برف بیش از یک بخش بزرگی از کارولینای شمالی و جنوبی ویرجینیا; 3 و 6 اینچ به احتمال زیاد بیش جنوب Appalachians و بخشی از کارولینای شمالی شرقی و جنوب شرقی ویرجینیا.

طوفان به ارمغان بیاورد شرایط خطرناک برای رانندگان سی ان ان گفت: به عنوان سیاه و سفید یخ و برف تجمع در جاده ها. بسیاری از سیستم های مدرسه در کارولینای شمالی بسته شده در روز پنج شنبه پیش از طوفان است.

ادارات دولتی در Durham County بسته اولیه و دورهام مدارس دولتی منطقه با بیش از 32,000 دانش آموزان خود را بسته مدارس پنج شنبه.

نگه دارید تا با اخبار روز و شب: گرفتن ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر و دولت مدیریت اضطراری مقامات خواست ساکنان آماده می شود و نظارت محلی پیش بینی پیش از طوفان در حال توسعه سیستم که هواشناسان گفت: آغاز خواهد شد به باران.

خدمات ملی آب و هوا در رالی توییتی که “مرکزی NC, برف و خشکسالی باید در پایان 437 روز امروز است.”

یک زمستان گرم رکورد: آنچه که اتفاق افتاده به زمستان ؟ و در گرداب قطبی?

“بخشهایی از کارولینای شمالی پیش بینی می شود برای دریافت بیشتر برف امروز از واشنگتن یا فیلادلفیا دریافت کرده اند همه فصل” سی ان ان هواشناس مونیکا برج دیده بانی گفت.

برف زمستانی در مجموع در I-95 راهرو از اواسط اقیانوس اطلس راه زیر نرمال – 0.6 اینچ در واشنگتن 0.3 اینچ در فیلادلفیا و 4.7 اینچ در شهر نیویورک تا کنون AccuWeather گفت.

اما برف کوتاه مدت خواهد بود. بعد از طوفان نتیجه گیری زود جمعه درجه حرارت ایده آل خواهد بود برای ذوب به عنوان اوج صعود به بالا 40s در شنبه 50s در روز یکشنبه و 60s در دوشنبه پایتخت آب و باند گفت.

در حالی که مگس برف در کارولینای شمالی بسیاری از سیل زدگان جنوبی پیش بینی شد برای دیدن یک خیساندن باران در پنج شنبه, اضافه کردن به چه شده است که یکی از مرطوب زمستان ثبت شده در آن منطقه کانال آب و هوا گزارش شده است.

یک مرطوب زمستان: بیشتر باران پیش بینی آب گرفتگی جنوب در طول نزدیک به رکورد مرطوب زمستان

تا 1.5 اینچ اضافی باران بود هوا به سقوط بیش از نقاط پایین دره می سی سی پی به سوی جنوب شرقی آب و خدمات گفت که می تواند منجر به جاری شدن سیل در برخی از مناطق.

هفته از heavy rain باید هولناک یک بخش بزرگی از جنوب ایالات متحده آوردن نزدیک به رکورد جاری شدن سیل به بخش های می سی سی پی و تنسی. جکسون می سی سی پی بود به خصوص سخت-آمار به عنوان رودخانه مروارید به سوم بالاترین سطح در رکورد جاری شدن سیل صدها نفر از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>