بیش از 1 ، 000 در ایالات متحده مرگ در یک روز از coronavirus دو برابر بدترین روزانه مرگ و میر آنفولانزا

ایالات متحده در صدر 1,000 coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار روز شنبه روزانه مرگ و میر بیش از دو برابر است که از دو امریکا کشنده ترین بیماری – سرطان ریه و آنفولانزا.

مرگ تعداد از ویروس ها دشوار است به نگه دارید تا تاریخ اما جانز هاپکینز coronavirus پایگاه داده – که منابع آنها عبارتند از: سازمان جهانی بهداشت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های اروپایی CDC و ملی کمیسیون بهداشت چین نشان می دهد که ایالات متحده ضربه 1,040 موارد شنبه در 10:25 p. m. ET. پس از این ویروس نخستین بار در ایالات متحده در اواخر ماه ژانویه 5,116 نفر کشته شده اند و بیش از 215,000 آلوده شده اند.

قبلی بالا خوانده شده را علامت به صورت یک روز در آمریکا بود سه شنبه با 504 مرگ و میر.

برخی از پژوهشگران می گویند روزانه مرگ و میر می تواند بیش از دوبار به 2200 یا بیشتر – اواسط ماه آوریل است. که شکل خواهد گرفتگی, بیماری قلبی ملت شماره 1 قاتل با حدود 1,772 مرگ و میر در هر روز با توجه به CDC.

“کشور ما در میان بزرگ ملی محاکمه” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه ویروس. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

سرطان ریه جان 433 مردم هر روز در ایالات متحده – که همان تعداد صندلی در یک بوئینگ 747 هواپیما با توجه به سرطان ریه پایه آمریکا است. سرطان پستان جان حدود 116 آمریکایی در روز است.

آنفولانزا یک بیماری مزمن قاتل که ملت آمده است انتظار می رود در چرخه سالانه – و به همین دلیل میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت آنفولانزا عکس – کشته شدن حدود 508 نفر در هر روز در ایالات متحده در 2017-18 فصل آنفولانزا در این کشور را بدترین در دهه گذشته با توجه به CDC. در این سال فصل آنفولانزا ثبت کرده است به طور متوسط از 383 مرگ و میر در هر روز CDC آمار و ارقام نشان می دهد.

در حالی که مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 در نظر گرفته شده است یک فلش پزشکی رویداد در آن است که بعید است برای حفظ مرگبار آن را نگه دارید بیش از سه یا چهار ماه 1,000 آستانه قابل توجه است یکی به دلیل آن را نشان می دهد که چگونه قوی پیش بینی نشده شیوع را می توان در ایالات متحده سیستم پزشکی.

همچنین پرسش در مورد COVID-19 ممکن است اثرات مرگبار در طول زمان است. Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است هشدار داد که این ویروس می تواند تبدیل به یک رویداد در محدوده زمانی معین بسیار شبیه آنفولانزا. او گفت که ایالات متحده نیاز به آماده شدن برای چرخه بعدی احتمالا به رخ می دهد در پاییز سال 2020 است.

“ما واقعا نیاز به آماده برای یکی دیگر از چرخه” Fauci گفت.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با تاکید بر نیاز به ادامه در حال توسعه یک واکسن و تست آن به سرعت پس از آن در دسترس خواهد بود “که برای چرخه بعدی.”

یک دانشگاه واشنگتن تحصیل به روز رسانی در این هفته پروژه ها که اگر تمام ملت باعث می شود تمام تلاش خود را برای محدود کردن تماس coronavirus مرگ و میر را به اوج خواهد رساند در دو هفته آینده و بیماران را پایمال بیمارستان در اکثر متحده است.

در سراسر کشور, دانشگاه واشنگتن مدل پیش بینی اوج روزانه مرگ و میر 2,214 در اواسط ماه مارس و در مجموع 84,000 آمریکایی مرده با پایان تابستان. که بیش از دو بار زندگی ادعا کرد در طول 2018-19 فصل آنفولانزا که کشته 34,000 مردم با توجه به CDC.

اما این رقم نشان دهنده این مدل به احتمال زیاد برآورد. طیف وسیعی از حالات دهانه از 36,000 COVID-19 مرگ و میر به بیش از 152,000 به گفته این تیم تحقیقاتی به رهبری توسط کریستوفر موری بنیانگذار و رئیس دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی ها ممکن است مرد از کروناویروس جدید با توجه به برآوردهای منتشر شده توسط کاخ سفید در روز سه شنبه, پیش بینی شوم که تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

روزانه coronavirus تلفات به احتمال زیاد نمی شیب کمتر از 100 قبل از ژوئن 11, مطالعه پیش بینی کرد.

Coronavirus علائم می تواند اشتباه گرفته شود که از آنفولانزا و در واقع این دو ویروس ها اثرات مشابه. ردیابی آنفولانزا شده است به همان اندازه سخت برای مقامات بهداشت. CDC می گوید: بار بیماری آنفولانزا در ایالات متحده می تواند به طور گسترده ای متفاوت است و تعیین شده توسط تعدادی از عوامل از جمله ویژگی های گردش ویروس ها در این زمان از فصل آنفولانزا چگونه به خوبی واکسن مشغول به کار هستند و چگونه بسیاری از افراد واکسینه شوند.

کارشناسان بهداشت می گویند که در آینده از coronavirus بستگی به عواملی مانند اینکه انسان توسعه افزایش ایمنی نسبت به آن و این که آیا یک واکسن موثر توسعه یافته است. اگر نه رخ می دهد virus خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به گردش و ایجاد خود را به عنوان یک مشترک ویروس تنفسی مانند آنفولانزا.

CDC تخمین می زند که آنفولانزا منجر به 9 میلیون به 45 میلیون بیماری 140,000 به 810,000 بستری شدن در بیمارستان و 12000 به 61,000 مرگ و میر سالانه از سال 2010.

کمک: کتی Wedell ارین منسفیلد و Dinah Pulver, ایالات متحده آمریکا امروز شبکه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>