بیشتر مردم در حال تغییر رفتار خود را با توجه به کروناویروس به عنوان نگرانی کنه تا بررسی جدید نشان می دهد

واشنگتن – به عنوان تماس برای بازگشایی این کشور آمده از کاخ سفید و در جای دیگر داده های جدید نشان می دهد آمریکایی ها در حال سقوط در خط بیشتر اجتماعی فاصله دستورالعمل مثل در خانه ماندن و نه سفر به نگرانی بیش از همه گیر علامت است ،

هشتاد و یک درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها را ترک کرده اند نیست خانه خود را برای یک دوره طولانی از زمان, 9-در صد نقطه پرش در مقایسه با 72% دو هفته پیش با توجه به دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز.

وجود دارد نیز 9 درصد افزایش در افرادی که گفت: آنها متوقف بازدید از خانواده و دوستان نزدیک به 86 درصد از 75% دو هفته پیش. هفتاد و چهار درصد از مردم گزارش لغو برنامه سفر یا محل کار و یا لذت – 7 درصد افزایش از دو هفته پیش.

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

داده های جدید می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از فرمانداران در حال بحث زمانی که ایالات متحده باید شل محدودیت در محل برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای شروع بازگشایی امریکا در مارس 1, اما بسیاری متحده اعلام کرد در حال حاضر آنها را حفظ خواهد کرد محدودیت های خود را در مکان حداقل تا هفته دوم ماه مه. دولت فدرال نورد دستورالعمل جدید برای بازگشایی جوامع در روز پنج شنبه.

بیشتر: کلید نوسان ایالت میشیگان و پنسیلوانیا در میان سخت ترین ضربه coronavirus سوخت زیان کار

صدها نفر از مردم در چندین ایالت نیز اعتراض این هفته اصرار مقامات منتخب خود را برای لغو اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر به عنوان اقتصادی انشعابات رشد. در چهار هفته گذشته به 22 میلیون نفر ثبت نرخ بیکاری برای اولین بار.

“این است که مردم آمریکا گرفتن نحو تحملناپذیری antsy? من با ديدن آن منعکس شده در اطلاعات حداقل هنوز رتبهدهی نشده است” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان گروه مطالعه گفت: در بررسی های اخیر. او اضافه کرد که محدودیت در جایی مثل stay-در-خانه سفارشات و یا خواستار افزایش شستن دست ها “هنوز هم سیاست هایی که در حال دریافت واقعا سطح بالایی از حمایت در میان مردم آمریکا.”

کار همه را تسخیر’: صدها تن در پایتخت دولت در سراسر کشور بیش از coronavirus محدودیت

تعداد افرادی که گفت: آنها شسته دست خود را بیشتر از آنها به طور معمول انجام ماند نسبتا مشابه (94 ٪ در مقایسه با 92% دو هفته پیش) به عنوان تعدادی از افرادی که گفت: آنها تا به حال خریداری اضافی مواد غذایی یا لوازم خانگی (73 ٪ در مقایسه با 72% دو هفته پیش.)

تعداد زیادی از مردم نگران coronavirus نیز شاهد یک افزایش کوچک است.

شصت و سه درصد از آمریکایی ها بسیار نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در مقایسه با 59% دو هفته پیش با توجه به بررسی.

در حالی که معترضان در چندین ایالت پوشیده اند را امریکا بزرگ دوباره و یا دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از دنده Nationscape بررسی نشان داد آمریکا نگرانی بیش از coronavirus افزایش یافته است و پنج درصد در دو هفته گذشته نزدیک به 56 درصد از 51 درصد.

نظرسنجی: آمریکایی ها می گویند اقتصاد بدتر در حد اعداد بزرگتر نسبت به هفته پیش

شده است وجود دارد نیز 5 درصد افزایش نگرانی در میان مستقل به اکثریت 54 درصد از 49 درصد است. درصد از دموکرات ها که نگران مانده است نسبتا مسطح در 72% از 70% دو هفته پیش.

در بررسی های اخیر انجام شده بین آوریل 2 تا 8 با 6,152 افراد مورد بررسی. آن را به یک حاشیه خطا از +/- 2.2 درصد است. قبل از بررسی های انجام شده بین ماه های مارس 18 تا 26 سال با 5,970 افراد مورد بررسی. آن را به یک حاشیه خطا از +/- 2.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>