منتشر شده

طبیعت خود هیولا کامیون تظاهرات به معنای نگه داشتن طرفداران را بر روی لبه صندلی خود را. اما برای برخی از حضور در این آخر هفته جام جم هیولا در هوستون, هیجان بیش از حد نزدیک برای راحتی.

سنگ Gnar در می ایستد در NRG ورزشگاه در یکشنبه تماشای یک مسابقه بین EarthShaker و زامبی. به عنوان او ثبت اقدام در مسیر چیزی بود که به طور ناگهانی خارج شده از طرف EarthShaker.

ضربه ناگهانی: زن مجروح در 100 mph اشتباه-راه تصادف در مرکز شهر

“این یک 3-4ft نوار که معمولا در خارج از #earthshaker dumptruck تخت” Gnar posted on Facebook. “…هنوز مطمئن شوید که اگر آن را از فلز یا پلاستیک است اما این پرواز مورد 60ft+/- در هوا و فرود در این خانواده است که حتی به دنبال ندارد.”

حدود 25 ثانیه به یوتیوب ارسال شده توسط Sergio والدز شما می توانید طولانی قطب سیاه و سفید است که راه اندازی شد حدود 20 ردیف به ایستد.

“من حدس می زنم برخی از مرتب کردن بر اساس هیدرولیک شوک یا چیزی به پرواز در آمد و به غرفه” گفت: Gnar. “از جایی که من نشسته بود آن نگاه مانند آن را فرود آمد بر یک فرزند کوچک این خانواده بلافاصله با عجله و هرگز بازنگشت.”

HOUSTONCHRONICLE.COM: XFL خاموش است و در حال اجرا در هوستون

بزرگ سیاه ورق نیز پرواز از رختخواب EarthShaker را کامیون کمپرسی اما Gnar گفت که او فکر نمی کنم آن مجروح کسی.

“…(آن) بود که برخی از مجموع مقصد نهایی نوع مسائل من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن و من رفته ام به این چیزهایی که بسیاری از برای همیشه” گفت: Gnar.

Feld, سرگرمی, که به ترویج هیولا جم ارائه بیانیه زیر را به Chron.com:

“حادثه رخ داده در هیولا جم در هوستون, TX روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. توجه پزشکی ارائه شده در محل برای طرفداران که درخواست آن را. ما نمی باید اطلاعات اضافی را برای ارائه در این زمان در انتظار بررسی بیشتر است. ایمنی از طرفداران ما این است که همیشه یک اولویت و هدف ما این است که به ارائه یک محیط امن و لذت بخش تجربه برای آنها را نشان می دهد.”

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im