‘خانواده مدرن’ آخر recap: چگونه خانواده ها حرکت می کند اما ماندن با هم (اشاره: بغل کردن کمک می کند)

Spoiler alert: این شامل قابل طرح امتیاز از “خانواده مدرن” سری آخر. نگران نباشید. همه را OK.

سه خانواده را تشکیل می دهند که در ABC “خانواده مدرن” صرف 11 فصل خوشه در لس آنجلس. در روز چهارشنبه یک ساعت, سری آخر آنها گسترش بال خود را نقل مکان کرد و به ماجراهای جدید در مکان های دور و نزدیک.

شرکت سازندگان Steven Levitan و کریستوفر لوید می خواستم شخصیت به آینه احساسات بینندگان وفادار که دوست Dunphys این Pritchetts و تاکر-Pritchetts بیش از 250 قسمت.

“من و کریس همیشه دوست داشتم finales که در آن مردم در برخی از فرم خداحافظی چرا که آنچه مخاطبان در حال انجام” Levitan می گوید. هدف: “ارائه یک جامد خنده دار قسمت که احساس واقعی و به شما می دهد که احساسی sendoff من فکر می کنم همه اشتیاق.”

ماموریت انجام شد.

نیم ساعت اول به سرعت مجموعه در حال حرکت در ماشین آلات در حال حرکت است. یک صحنه از صبح mayhem – لوقا (Nolan Gould) از خواب بیدار دیلن و هیلی, دوقلو, اعضای خانواده عبور از مسیرهای در طبقه دوم راهرو فیل (Ty Burrell) مقالههای خرد پا خود را – نشان می دهد ازدحام بیش از حد در Dunphy صفحه اصلی.

خداحافظی علاقه: ‘خانواده مدرن’ آخر: پس از 11 فصل دریافت راحت برای آخرین بار با, خنده دار, دوست داشتن قبیله

فیل و کلر (جولی بوون) تصمیم مجلس است بیش از حد شلوغ و به سه فرزندان است که باید به حرکت می کند. هیلی (Sarah Hyland) می پرسد برای معافیت ادعا سفیه دیلن (Reid Ewing) است “ویژه نیازهای شوهر است.” که پرواز نمی کند.

در ضمن به عنوان کامرون (Eric Stonestreet) و میچل (Jesse Tyler Ferguson) آماده شدن برای یک حزب housewarming که در آن آنها خواهد شد معرفی خود به تصویب رسید پسر بچه, مخفی می آموزد میانه مربیگری فوتبال کار او از دست رفته در دسترس است.

او برنامه ریزی برای کاهش آنجا که او نگران ریشه کنی میچل و پدر لیلی (اوبری اندرسون-Emmons) اما او blurts خود سوختن خشم با توجه به پیشنهاد های مخفی-در مقابل یک خانواده از مهمانان است. یک خودآگاه Mitchell موافق به حرکت می کند اما پس از آن می گوید کلر احساس او را مجبور به آن را در یک محیط عمومی.

گلوریا (Sofia Vergara) در ضمن با بهره گیری از جوانه زدن حرفه ای در املاک و مستغلات اما ترس شوهر جی (Ed o’neill) و فرزندان مانی (Rico Rodriguez) و جو (جرمی مگوایر) نمی خواهد به او نیاز ندارد. مانی را به عنوان به دنبال حرفه ای فیلم خود را بیش از حد.

این تحول خانواده سه بار.

در پایان نیمه اول-ساعت Mitchell صمیمانه مرتکب به حرکت به روستایی در ایالت میسوری از عشق برای مخفی consummating تصمیم با کارائوکه duet و جی می گوید گلوریا خانواده همیشه نیاز خود را به عنوان او را تشویق می کند او را در آغوش حرفه ای خود را.

و فیل و کلر از حداکثر به اشغال لانه خالی در دقیقه به عنوان Alex (آریل زمستان) اعلام کرد او یک کار جدید – و شاید یک دوست – در سوئیس; لوقا می گوید او برای حضور در دانشگاه اورگان; و هیلی و دیلن را در بر داشت یک جای جدید.

آخرین هورا? چرا ما نمی توانیم انتظار بزرگ تر کمدی است که پیوند ما در یک پست-مدرن خانواده جهان

در نیمه دوم ساعته ما به اندونزی. میچل و شوهر و بچه های خود را متوقف Dunphy محل برای خداحافظی اما آنها در واقع نه به خاطر ترک پرواز خود را به تعویق انداخت هشدارهای یک گردباد سیل و تگرگ و حتی ملخ.

متوقف می شود و شروع می شود منجر به لمس لحظه – Cam نقل مکان کرد هنگامی که جی می گوید: “هر دو پسران من در حال ترک” و تشدید آنهایی که به عنوان زمانی که جی تظاهرات زمان قتل سرگرمی: “ما می تواند انجام شود با بازی؟”

تاخیر به خواهر و برادر کلر و میچل زمان به باند بیش از وقت خود را به عنوان جوان اسکیت شرکای یک تجربه است که دچار آسیب های روانی میچل و تمرکز از اول فصل قسمت. آنها خود را سرقت جایزه از یخ و دوباره ایجاد یخ دونفری به “Hungry Like the Wolf.”

“این است که بیشتر جنسی از من به یاد داشته باشید” مضطرب میچل می گوید.

جی و گلوریا حرکت نیست اما او شگفتی که آیا ازدواج خود را در خطر است هنگامی که او به نظر می رسد به بارها و بارها او را نادیده بگیرد. در عوض او را شیفته آن گفتگو با یک زبان خارجی برنامه از طریق گوشی و شگفتی خود را خوشحال با صحبت کردن به او در او مادری اسپانیایی. که amor.

خوشبختانه ما یک فینال کمدی اشتباهات از فیل در هرگز پایان تلاش برای پیوند با پدر در قانون. به عنوان جی نهفته در بستر خود به دنبال ترجمه اسپانیایی کلمات خود – “می توانم لطفا یک قاشق?” – فیل سوء تعبیر است که به عنوان یک درخواست و به تخت برای ارائه حمایت در آغوش بگیرید.

که شوک جی پیشرو فیل به عنوان آخرین mix-up به عنوان “اضافه کردن یکی دیگر شرم آور حادثه به ما تاریخ طبقه.” اما این بار لرزان ارتباط بسیار قوی تر در حال حاضر و جی مراتب قدردانی خود را برای فیل.

در حال رشد در دوربین: ‘هیچ کس ‘عالی’: ‘خانواده مدرن’ ستاره آریل زمستان, Nolan Gould چرا آنها نقش مدل

در ضمن در آخر بی رحمانه تلاش در پیوند خواهر و برادر قبل از رفتن راه خود را جدا خواهر و الکس هیلی ترفند خود را خالص برادر لوقا به ایجاد دوباره یک فیلم آنها ساخته شده که بچه ها با او را به عنوان حیوان خانگی سگ Woofie. در پایان همه آنها غمگین, تحقق زندگی خود را به عهده دارد در جهات مختلف. لوقا باقی مانده clueless.

“من نمی خواهم به یکی از آن احساساتی که اجازه می دهد تا زنان آنها را دستکاری کنند” او می گوید. بیش از حد دیر است.

در Dunphy خانه فیل و کلر forlornly بازرسی خالی اتاق خواب گرفتن در خروج قریب الوقوع از بچه های خود را. هنگامی که کلر می پرسد آنچه را که آنها انجام خواهد داد در حال حاضر فیل پاسخ می دهد: “آنچه مردم باید همیشه انجام می شود: ترک ایوان نور ، آنها می آیند.”

خوب cry: منحصر به فرد: ‘خانواده مدرن’ بازیگران به اشتراک گذاری احساسات گذشته اسکریپت خواندن: “من گریه’

در نهایت ما مدتها در انتظار سوپر-در آغوش گرفتن یک weepier-by-the-دوجین در آغوش در Dunphy مقابل راهرو که به یاد می آورد حداقل به این نویسنده گروه آغوش که بسته زودتر طنزهای کلاسیک “مری تایلر مور نشان می دهد.” (این هم یک ژست است که در حال حاضر به نظر می رسد بیگانه اجتماعی-فاصله سنی coronavirus.)

هر دو شخصیت و بینندگان سزاوار خوبی به دست آورده گریه به خصوص پس از نویسندگان درج یک سری از غلط شروع پذیرای به عنوان “یک راه اجتناب از treacly پایان با انجام آن چند بار اما پس از آن در نهایت به واقعی یک” لوید می گوید.

برخی از شیرین تماس مجدد باقی می ماند: Mitchell و Cam در یک پرواز با نوزاد جدید خود را پسر آنجا که آنها با پدر لیلی در سری برتر و جی و گلوریا مبارزه با چمن زن صندلی در جو فوتبال بازی ها, بازتاب طولانی پیش بار مشاهده مانی بازی.

در نهایت ما می بینیم شب بیرونی از سه آشنا خانه با چراغ خاموش در Pritchett خانه تاکر-Pritchett محل (که در آن – تعجب! – هیلی دیلن و دوقلوهای خود را در حال حاضر زندگی می کنند) و Dunphy اقامت. پس از خلاصه از مکث های Dunphy ایوان نور منعکس کردن به شیرین اشاره به فیل مریم نسخه برای خالی nesters.

لحظه ای نقل مکان کرد اونیل که به یاد می آورد که چگونه تحت تاثیر او بود که او را دیدم ایوان نور مرجع اسکریپت. “من فکر می کردم که خیلی شیرین است.”

این تلویزیون وجود دارد هنوز هم یک مختصر اختتامیه بخش بین نهایی تجاری و اعتبارات است. نویسندگان نمی خواهم به گام در حال حرکت ایوان-نور تصویر به طوری که آنها بسته با چیزی پیدا کردم در هر صفحه اصلی:: عکس های خانوادگی با یک پرتره از قبیله خود را سفید لباس هایش را با گل از فصل 1 آخر.

آن معنای خاص لوید. “من همیشه دوست داشتم که قسمت و که پرتره تنها چیزی که من از این مجموعه که سری به پایان رسید می گوید:” تولید. “من فکر می کردم که اگر ما مجبور به فرود بر روی یک تصویر که خوب است به خاطر این است که به نوعی استعاری: خانواده هایی کثیف اما زیبا در همان زمان.”

آمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>