این صنعت بی سیم اوراق بزرگترین نمایشگاه سالانه پس از شیوع کروناویروس موجب خروج از شرکت کنندگان roiling شرکت های مخابراتی فقط به عنوان آنها در حال آماده به رول جدید 5G خدمات.

این اولین بار در MWC بارسلونا 33 سال سابقه است که سازمان باید به نام این رویداد است که تساوی با بیش از 100,000 شرکت کنندگان از سراسر جهان برای بررسی از آخرین نوآوری های زمین به سرمایه گذاران و انجام معاملات.

“جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن” برای برگزاری این رویداد جان هافمن, مدیر اجرایی کنفرانس سازمان GSMA در بیانیه ای گفت: به خبری بلومبرگ.

ادغام: آنچه T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام به معنی شما

فهرست بزرگ-نام شرکت کنندگان شروع به فرو ریختن در فوریه. 7 هنگامی که سوئد تجهیزات بی سیم ساز Ericsson AB از جیبش در آورد و گفت آن را نمی تواند اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان است. به دیگران کشیده پلاگین — از سونی Corp. برای نوکیا Oyj, Vodafone Group Plc و Deutsche Telekom AG — آن را سخت تر برای کسانی که باقی مانده برای توجیه حضور خود را.

از سه شنبه مرگ و میر در چین از ویروس رز به 1,113 و موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده اند 44,653.

MWC بود که با توجه به اجرای از Feb. 24 Feb. 27. GSMA حال افزایش بهداشتی اقدامات احتیاطی برای اطمینان بازدید کنندگان — مشاوره در برابر دست دادن, معرفی درجه حرارت بدن اسکنر و یک پروتکل برای تغییر میکروفن و محدود کردن ورود مهاجران اخیر از چین است. برخی از هیئت تا به حال جایگزین کارکنان چینی با همکاران از کشورهای دیگر و یا خود را فرستاده چین نمایندگان جلوتر از زمان برای جلوگیری از محروم.

که به شما پرداخت ؟

تصمیم به ضایعات آن را کاملا دشوار است و روشن نیست که شانه هزینه های — شرکت کنندگان و یا GSMA. این صنعت بزرگترین بازیکنان اغلب صرف ده ها میلیون دلار به نمایشگاه نشان می دهد. اریکسون عدم حضور به تنهایی در سمت چپ یک شکاف بزرگتر از استاندارد زمین فوتبال در سالن های کنفرانس.

GSMA وجوه زیادی از بودجه خود را از این رویداد شارژ 799 یورو ($872) برای پایه پذیرش منتقل می کند.

انتشار یادداشت ها: ثبت نام برای دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه. این برنامه رایگان!

در این سال قرار بود به دیدن بزرگ برای راه اندازی نسل پنجم تلفن همراه خدماتی که عرضه سال گذشته است. صنعت گوشی های هوشمند در تلاش است تا آتش روبه رشد با وعده های داده ای بالاتر و سرعت سریع تر پاسخ. محموله های گوشی های هوشمند را کاهش بوده است از سال 2016.

MWC نیز مهم است به شهر بارسلونا به عنوان بسیاری از شرکت های کوچکتر است که نمی خواهد در غیر این صورت دسترسی به چنین مخاطبان زیادی از حامل های تلفن همراه و مصرف کنندگان است. بزرگ ملی نیروها از ترکیه به کره جنوبی را به نشان می دهد برای تشویق به معامله-ساخت و سرمایه گذاری.

دولت منطقه ای کاتالونیا شده بود در تماس با برگزارکنندگان این کنفرانس و گفت: آن را دیدم بدون نیاز به انصراف از حوادث مانند MWC آلبا Verges رئیس دولت کاتالان وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در بارسلونا.

کره جنوبی LG Electronics Inc. در میان اولین به تجدید نظر در آن مشارکت اشاره به هفته گذشته که اکثر کارشناسان بهداشت توصیه شده بود در برابر “دلیلی” افشای صدها نفر از کارکنان به مسافرت های بین المللی.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im