MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش تاخیر در شروع فصل

به روز شده

غرب پالم بیچ فلوریدا. — لیگ اصلی بیس بال خود را به حالت تعلیق عملیات روز پنج شنبه در میان کشور گسترده لغو به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس ترک آستروس و 29 باشگاه های دیگر در برزخ دو هفته دور از فصل به طور منظم.

بهار آموزش بازی در هر دو ایالت آریزونا و فلوریدا لغو شد که از 4 p. m. و فصل به طور منظم به تعویق خواهد افتاد “توسط حداقل دو هفته.” روز افتتاحیه در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 26.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: Coronavirus و sports – NHL MLS تعلیق فصول

آستروس تا به حال یکی از دو برنامه ریزی شده بهار خاموش روز پنجشنبه اما جزئی لیگ اردوگاه ادامه داد: در وسیع پیچیده است. آزادی از لیگ اصلی بیس بال گفت: “راهنمایی های مربوط به عملیات روزانه و تمرینات خواهد بود, رله به باشگاه در روزهای آینده.”

آستروس برنامه ریزی شده بود به میزبان سرخپوستان کلیولند در دو نمایشگاه بازی های مارس 23-24 و باز کردن فصل به طور منظم با چهار سری بازی برابر لس آنجلس فرشتگان ابتدا در مارس 26. سفرهای جاده ای به اوکلند کالیفرنیا خلیج تمپا آرلینگتون و محفل ققنوس در حال برنامه ریزی برای ماه آوریل است.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر اتباع واشنگتن با آنها هوستون سهام تسهیلات به میزبانی نیویورک یانکیز در یک بازی این بود که اعلام کرد sellout. پیش از آن روز فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حمایت تعویق انداختن یا لغو “هر گونه تجمع جمعی بیش از 30 روز آینده.”

که در آن Astros پیشرفته از اینجا نامشخص است. در بعد از ظهر چهارشنبه یک تیم سخنگوی گفت هیچ تغییرات برنامه ریزی شده برای بازی در دقیقه خدمتکار پارک در اوایل ماه مارس. ساعت بعد طرفداران محروم شدند از مسابقات NCAA و NBA به حالت تعلیق در فصل kickstarting موجی از واکنش در سراسر جهان ورزش.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>