MLB افسانه نولان رایان برای باز کردن بوتیک قصاب مغازه در راوند راک

لیگ اصلی بیس بال افسانه نولان Ryan باز خواهد شد اولین بوتیک قصاب فروشگاه در راوند راک در این ماه با توجه به آزادی.

بیس بال Hall of Famer و سابق Houston Astros پارچ مفهوم جدید Goodstock توسط نولان رایان ارائه خواهد شد تازه گاو سفارشی برش از خانه قصاب تخصص شراب مزرعه تازه تولید محصولات پخته شده و تگزاس-منابع لذیذ محصولات مانند روغن و ادویه در یک از 1800 فوت مربع از فروشگاه های خرده فروشی خاموش شرق کف دره بلوار در راوند راک.

ASTROS افسانه: Nolan رایان COVID-19 مشاوره: ‘نمی شود knucklehead’

“من شده است به بالا بردن گاو برای بیش از 40 سال و در تولید گوشت گاو طرف از چیزهایی که برای 20 سال, بنابراین من فکر کردم آن بود بالا و زمان را به دلخواه کاهش گوشت گاو در دسترس به جامعه” رایان گفت: در انتشار. “ما نیز هیجان زده می شود این برنامه شامل بسیاری از تولیدکنندگان و صنعتگران در فروشگاه. این درست تگزاس همکاری است.”

صفحه اصلی محصولات همه فن حریف بق مقررات و ملزومات دیگر نولان رایان-محصولات مارک و آشپزی هدیه از صنعتگران محلی خواهد بود ارائه شده در فروشگاه. کلاس های آماده سازی گوشت, کباب و تکنیک و مواد غذایی و آشامیدنی (persian) جفت شدن نیز برنامه ریزی شده است.

“چه چیزی باعث می شود من بیشتر هیجان زده در مورد فروشگاه جدید است که آن را نه تنها یک فرصت برای فروش با کیفیت عالی, گوشت گاو, اما آن را نیز یک فرصت برای آموزش مردمی در گوشت گاو را انتخاب و آماده سازی” رایان گفت. “ما به مقدار زیادی از تلاش برای اطمینان حاصل شود ما گوشت گاو مناقصه و خوش طعم در هر زمان بنابراین ما می خواهیم به
مشتریان ما تمام اطلاعات و ابزار برای یک تجربه بزرگ در جدول خود را.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: به عنوان منابع گوشت گاو خرد شدن کباب قیمت بالا

همه از گوشت گاو است که مطرح شده و برداشت شده در ایالات متحده است و هیچ مواد افزودنی مصنوعی و یا مواد تشکیل دهنده با توجه به انتشار. اقلام در دسترس خواهد بود در فروشگاه خرید و همچنین تحویل و انتخاب کنید تا از طریق وب سایت آنلاین ابتدا در ماه اوت است.

Goodstock توسط نولان رایان را باز جمعه, ژوئن 26 در 3800 شرق کف دره بلوار سوئیت 110 دور سنگ. فروشگاه ساعت 11-7 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه; 8-6 p.m شنبه; 12-5 بعد از ظهر یکشنبه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>