MLB انتظار برای استفاده از صفحه اصلی ballparks برای بهار, آموزش, اگر قصد بازی فصل ادامه

تیم های لیگ بیس بال اگر آنها قادر به بازی در این سال در حال آماده سازی برای امکان از سرگیری بهار آموزش خود را به طور منظم فصل ballparks به جای بازگشت به بهار سایت آموزشی در فلوریدا و آریزونا چهار تیم مدیران گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

مقامات در صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ تصمیم رسیده توسط MLB.

این حرکت خواهد بود رانده شده توسط یک علاقه صرفه جویی در زمان و پول با اردوگاه های آموزشی انتظار می رود طی سه هفته قبل از شروع ناقص فصل به طور منظم.

آموزش در خانه خود ballparks را تا حد زیادی از بین بردن نیاز برای اتاق های هتل ها و دیم برای بازیکنان در طول فصل بهار, آموزش 2.0. این امر همچنین صرفه جویی در وقت در این کوتاه فصل با هر کس در جای خود برای شروع فصل به طور منظم به جای سفر از بهار سایت های آموزشی.

بزرگترین نقطه ضعف این مدیران گفت: خواهد بود با استفاده از تنها یک فیلد به جای آن از حد معمول شش در بهار آموزش سایت. تیم نیز عمدتا محدود به بازی intrasquad بازی در طول سه هفته به خصوص کسانی که در واقع خارج از دو تیم شهرستانها. تیم ها در برخی مناطق نیز می تواند در صورت آب و عدم قطعیت است.

باشگاه مدیران نیز گفته شده است که سفر طرفین به احتمال زیاد محدود در طول فصل به تنها ضروری کارکنان با استناد به ایمنی و نگرانی های پزشکی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مربیگری, آموزش تصویری و کارکنان خواهد بود کاهش می یابد برای جاده بازی ها.

در یکی دیگر از حرکت به آماده شدن برای یک ممکن است فصل MLB امیدوار است برای رسیدن به یک توافق در این آخر هفته با داوران’ اتحادیه برای تغییر خود توافق مذاکرات دسته جمعی با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از مذاکرات زیرا مذاکرات در حال انجام است.

MLB است که به دنبال در حدود 35% کاهش پرداخت از داوران به صورت فصل به طور منظم اگر یک فصل بازی با پاداش هنوز هم پرداخت می شود به کسانی که انتخاب شده به کار postseason بازی. داوران که پرداخت اول هر ماه پرداخت شده است از طریق مارس از جمله $12,000 صدور چک در ماه مارس است.

76 عمده-لیگ داوران گفته شده است که اگر هیچ توافق رسیده است و آنها دیگر نمی خواهد پرداخت تا از سرگیری فصل به طور منظم. حداکثر حقوق و دستمزد برای داوران است $432,800 – $103,700 کمتر از حداقل حقوق و دستمزد برای لیگ بازیکنان. حداقل حقوق و دستمزد برای داوران است $110,000.

“ما درک می کنیم سختی های این بیماری همه گیر” یکی از کهنه داوری گفت: “اما وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی. اگر شما قطع جو غرب حقوق و دستمزد در نیمه او هنوز هم یک زن و شوهر از صد هزار. اگر شما برش جوان ما داوران’ حقوق در نیمی از آن را فلج خواهد شد آنها را سال بهبود می یابند.

“ما فقط می خواهم به درمان می شود نسبتا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>