MLB با توجه به رادیکال تجدید برای سال 2020 های نجومی: گریپ فروت و کاکتوس لیگ

ققنوس — چگونه در مورد نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز بودن بخشی رقبا برای این فصل ؟

یا Boston Red Sox و آتلانتا بریوز?

و لس آنجلس داجرز و سرخپوستان کلیولند?

لیگ اصلی بیس بال ارزیابی شمار پیشنهادات مورد بحث و بررسی یک طرح رادیکال که به از بین بردن سنتی آمریکا و لیگ ملی برای سال 2020 یک مقام عالی رتبه گفت که ایالات متحده آمریکا امروز ورزش و یک تراز شش بخش به صورت مختصر از فصل.

رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که این پیشنهاد یکی از چند مورد بحث قرار گرفته.

این طرح باید تمام 30 تیم از بازگشت به بهار خود را آموزش سایت در فلوریدا و آریزونا بازی به طور منظم فصل بازی تنها در این دو کشور و بدون فن در تلاش برای کاهش سفر و به حداقل رساندن خطرات در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش خواهد بود وفراهم بر اساس جغرافیای بهار خود را آموزش خانه.

این برنامه اجازه می دهد تیم برای بازگشت به راحتی از بهار سایت آموزشی به مدت سه هفته آموزش که همچنین شامل نمایشگاه بازی ها قبل از باز کردن فصل به طور منظم و یک برنامه کاملا متفاوت بخشی از مخالفان است.

در اینجا نگاهی به یک تجدید ساختار:

گریپ فروت لیگ

  • شمال: نیویورک یانکیز فیلادلفیا فیلیز, Toronto Blue Jays دیترویت ببر پیتسبورگ دزدان دریایی است.
  • جنوب: Boston Red Sox, مینه سوتا دوقلوها آتلانتا بریوز, Tampa Bay Rays, Baltimore Orioles.
  • شرق: اتباع واشنگتن, Houston Astros, Maybelline New York St. Louis Cardinals, Miami Marlins.

لیگ کاکتوس

  • شرق: Chicago Cubs, San Francisco Giants, آریزونا دایاموند بکس, Colorado Rockies اوکلند دو و میدانی.
  • غرب: لس آنجلس داجرز Chicago White Sox Cincinnati Reds, Cleveland Indians لس آنجلس فرشتگان.
  • شمال غربی: Milwaukee Brewers, San Diego Padres, Seattle Mariners تگزاس رنجرز, Kansas City Royals.

“هنگامی که شما در حال تلاش برای به دست آوردن واقعا خلاق, چرا می گویند نه در حال حاضر ؟ “می گوید: Hall of Fame مدیر تونی لا تخصصی Russa فرشتگان’ مشاور ارشد بیس بال عملیات شده است که جریان از پتانسیل طرح است. “بنابراین شما باید منحصر به فرد نجومی. من هیچ مشکلی با آن.

“من مطمئن هستم که ما قادر خواهید بود بازی ما در شهرستانها در سراسر کشور, بنابراین اگر شما آن تقسیم می خواهم که این یک احتمال است.”

بیس بال در یک حباب است ؟ مطالعه ایده از یک فصل در آریزونا

NIGHTENGALE: MLB دیوانه آریزونا طرح می تواند عواقب وحشتناک

کاکتوس لیگ فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر داده شده و همه تیم ها در داخل درایو یک ساعت از هر یک از دیگر.

همچنین فلوریدا با تیم گسترش در سراسر کشور ارائه یک چالش بزرگتر اگر بازیکنان مقامات و کارکنان پشتیبانی خواهد نیاز به قرنطینه شود که مشخص شده است.

در اوایل این هفته پس از گزارش ESPN, MLB گفت که داشتن بحث های مقدماتی در مورد بازی فصل به طور انحصاری در آریزونا.

آریزونا-فلوریدا طرح دارای چندین مزیت از جمله اجازه دادن به تیم به ایجاد پایگاه های اصلی با امکانات آنها آشنا هستند. وجود دارد خواهد بود 26 ballparks در دسترس مورد استفاده قرار گیرد از جمله سه لیگ اصلی گنبد استادیوم – Tropicana زمینه در سنت پترزبورگ فلوریدا مارلینز پارک در میامی و تعقیب زمینه در ققنوس.

مالی آن می تواند یک مزیت بزرگ برای تلویزیون دارندگان حقوق. شما می توانید یک اسیر تلویزیون مخاطبان تمام روز. بازی در فلوریدا می تواند شروع در 11 a. m. ET و هنوز هم بازی در زمان نخست برای سواحل شرق تیم و طرفداران خود را. زمان شکافها هنوز هم اجازه West Coast تیم به بازی نخست-زمان بازی در آریزونا.

بیس بال, حتی با تجدید می تواند هنوز هم به بازی در 12 بازی هر کدام در برابر جدید خود را بخشی از مخالفان و شش بازی هر کدام در برابر تیم های دیگر در دولت است. وجود خواهد داشت حداقل یک doubleheader یک شب هنگامی که همه تیم ها در حال برنامه ریزی برای بازی به دلیل عجیب و غریب تعداد تیم ها در هر دولت است.

DH خواهد بود به احتمال زیاد جهانی اجرا نیز هست.

وجود دارد هنوز هم می تواند بخش برندگان و وحشی-کارت برندگان شاید با اضافه کردن دو wild-کارت تیم برای هر لیگ و یا یک postseason مسابقات با تمام 30 تیم.

برنده لیگ کاکتوس در آریزونا خواهد بازی برنده گریپ فروت لیگ در فلوریدا برای سری جهانی قهرمانی, استفاده از گنبد استادیوم در اواخر ماه نوامبر.

رسمی هشدار داد که هیچ چیز تصمیم گرفته شده است. آنها ادامه خواهد داد و به صبر توصیه های بهداشتی و مقامات دولتی که آن را امن برای شروع فصل برگزاری امیدوارم که تیم می تواند به بازگشت به لیگ برتر شهرستانها حتی از جمله طرفداران.

در عین حال در حال حاضر آنها همچنان برای کشف تمام گزینه های که دانستن هر چیزی و همه چیز ممکن است برای یک فصل شبیه هیچ دیگر است.

“بسیاری وجود دارد قابل اجرا احتمالات” لا تخصصی Russa می گوید: “چرا به من بدهید تا در هر جایگزین تا زمانی که آن را روشن و آن را نمی توانید کار کنید ؟

“آنچه که ما نمی تواند انجام دهد.”

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengale

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>