یک رهبر برای محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس اعلام کرد سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا خواهد بود نه دعوت به حضور در 2020 جمع آوری و پس از او رای دادند با دموکرات ها به شهود در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شکستن ها: ‘افراطی محافظه کار’ و تاریخ سناتور از ایالت یوتا @SenatorRomney به طور رسمی دعوت نشده به #CPAC2020” رئیس مت Schlapp توییتی جمعه.

رامنی بود که حزب جمهوری خواه 2012 ریاست جمهوری نامزد در برابر باراک اوباما یکی از دو سناتور جمهوریخواه که انشعاب از حزب خود را در رای گیری به شنیدن بیشتر در مورد شهادت رئیس جمهور انجام با اوکراین, همراه با سوزان کالینز از مین است. آنها رای دادند به دنبال شهود به طور کلی و به خصوص برای شنیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون که شهادت بود و انتظار می رود در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع.

رای گیری نهایی است گفت: آنچه ما در مورد رای به تبرئه یا محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

سنا را رد کرد و آن حرکات 51-49 در یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که دفاع قانونی تیم استدلال کرد که سنا باید مسئول تماس جدید شاهد است که مجلس نمایندگان می تواند به دنبال در آن استیضاح پرس و جو.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را با فشار بر اوکراین برای بررسی یک رقیب سیاسی و مانع کنگره با همکاری با آن پرس و جو. او انتظار می رود که تبرئه در حزب جمهوری خواه اکثریت سنا در هفته آینده.

رامنی در اتاق را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد CPAC تصمیم گیری است.

سالانه محافظه کار کنفرانس تبدیل به یک عمده برای جمع آوری رئیس جمهور حامیان در سال های اخیر و تهمت برجسته شده است به عنوان سخنران اصلی در سه سال گذشته.

او نباید آن را انجام داده اند’: GOP بهداشت ، لامار الکساندر که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

رامنی گفته است در CPAC چندین بار از جمله زمانی که او در برچسب خود را “به شدت محافظه کار” در سال 2012 و برای اولین بار عمده زبان عمومی ظاهر پس از او از دست داده به اوباما. اما سناتور یوتا پیدا کرده است خود را در تیررس حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک منتقد از رئیس جمهور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره نموده رامنی به عنوان یک “پرشکوه یک–” و یک “احمق” در توییتر و تمسخر ریاست جمهوری خود را از دست دادن. رامنی شده بود آشکارا انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روند استیضاح برای خارجی به دنبال تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

“کسی لطفا از خواب بیدار میت رامنی و به او بگویید که من از گفتگو با رئیس جمهور اوکراین شد یک مشرب و بسیار مناسب و بیانیه ای در چین مربوط به فساد نه سیاست” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه اکتبر. “اگر میت این کار سخت اوباما او می توانست به دست آورد. متاسفانه او خفه!”

سخنرانان در این سال CPAC که برای برنامه ریزی Feb. 26-29 شامل ایران تشکر. Devin Nunes کالیفرنیا Brexit رهبر Nigel Farage و محافظه کار فعال Candace اونز.

استیضاح دادگاه رسیدگی به Iowa: وارن Sanders, Klobuchar و بنت را به حقه بازی مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و آیووا قفقاز دوشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de