فرماندار میسوری در دانش آموزان پیمانکاری COVID-19 در پاییز: “آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن’

به عنوان متحده همچنان به مبارزه با این سوال از بازگشت دانش آموزان به مدرسه, میسوری فرماندار مایک کشیش بخش قرار داده شده خود را در مرکز ملی بحث با نظرات ساخته شده در جولای 17, رادیو, جلسه.

در یک مصاحبه با KFTK (97.1 FM) نشان می دهد بحث میزبان مایک کاکس, پرشن ابراز بی میلی برای دولت ماسک مقرر و در میان چیزهای دیگر خود را باور است که کودکان “بیش از” ناچار پیمانکاری COVID-19 زمانی که آنها بازگشت به مدرسه.

“این بچه ها رو برای بازگشت به مدرسه” پرشن گفت. “آنها در کمترین خطر ممکن است. و اگر آنها را دریافت COVID-19 که آنها خواهد شد و آنها را زمانی که آنها به مدرسه بروند — آنها در حال رفتن به بیمارستان. آنها در حال رفتن به مجبور به نشستن در مطب. آنها در حال رفتن به خانه بروم و آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن.”

بسیاری از آنها بی قراری توسط کشیش بخش نظرات و در زمان به رسانه های اجتماعی به اجازه دهید آن را شناخته شده است.

نیکول گالووی یک نامزد حزب دموکرات در حال اجرا برای فرماندار میسوری گفت: فرزندان خود را باید خسارت های ناخواسته.

کاربر توییتر buffa82 استفاده از رول چشم emoji به بحث در مورد احساسات خود را نسبت به آنچه پرشن تا به حال به می گویند. Rabidbigdummy زمان به ما یادآوری چیزی است که پدر و مادر ما همیشه گفته اند “جهل سعادت است.”

Fingerfly1 به نام برای پرشن به حذف از دفتر بلافاصله.

صدا کردن: آن را دوست دارم یا از آن متنفرم? هوستون پدر و مادر بحث HISD را بازگشایی برنامه ریزی برای آموزش آنلاین

این تنها ترین جنجال های اخیر برای فرماندار میسوری که stoked انتقاد هفته گذشته گفت: او احتمالا عفو علامت و پاتریشیا McCloskey یک سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در, معترضان در ماه ژوئن اگر زن و شوهر ازدواج کرده بودند به جرم غیرقانونی brandishing سلاح های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>