‘معجزه بر روی یخ ایالات متحده در تیم هاکی در پاسخ به انتقاد برای ظاهر شدن در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

در سالگرد 40 از خود تکان دهنده پیروزی اتحاد جماهیر شوروی در یکی از بزرگترین ناراحتی در ورزش, تاریخچه سال 1980 المپیک ایالات متحده هاکی تیم عقب بود در کانون توجه این آخر هفته — اما در چشم برخی از ناظران آن را بیشتر سیاسی از دلایل وطن پرست.

اعضای مدال طلا برنده “معجزه در یخ” تیم ملی از جمله تیم کاپیتان مایک Eruzione, به نظر می رسد در مرحله در لاس وگاس تجمع جمعه شب برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن کلاه قرمز مزین با مغلوب ساختن پیشی جستن “نگه داشتن امریکا بزرگ” شعار.

که نمی نشستن و با مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان که انتقاد یک تیم است که پس از یکپارچه یک ملت است. واکنش کافی بود تا بی درنگ 1980 تیم حساب رسمی توییتر به موضوع پاسخ.

“برای ما این است که در مورد سیاست و یا انتخاب طرف” @1980MiracleTeam توییتی. “این است که در مورد افتخار به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا. آیا باورهای خود هستند دموکراتیک جمهوری خواه و یا مستقل ، حمایت می کنیم و مفتخریم به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا.”

در حالی که در لاس وگاس برای خود سالگرد پیروزی خیره کننده در سال 1980 با بازی های المپیک زمستانی در Lake Placid, New York, المپیک نیز کاهش یافته و مراسم جن قبل از شنبه را NHL بازی بین وگاس شوالیه طلایی و Florida Panthers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>