دقیقه, خدمتکار, پارک میزبان هیوستون اولین درایو در جشنواره موسیقی

منتشر شده

دگردیسی هوستون اولین درایو در جشنواره موسیقی ارائه یک فرصت برای خارج شدن از خانه در این آخر هفته.

“در روح جامعه ما ساخته شده است این رویداد به تاثیر مثبت برای همه درگیر. دگردیسی فراهم می کند و باور نکردنی یکی از یک نوع تجربه سرگرمی برای شرکت کنندگان و درآمد حاصل را ایجاد شغل برای نوازندگان محلی و فرفره کارگران” وب سایت متحده است.

درایو-در جشنواره موسیقی تنظیم شده است را به جای چهار شنبه, ژوئن 13, در, دقیقه, خدمتکار, پارک بسیاری C واقع در 500 بستراپ خیابان از 7 بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر

این کنسرت شامل سه مرحله همزمان با اجرای برنامه توسط گروههای موسیقی و دی جی ها از جمله لس Skarnales شاخه فرعی رودخانه شهرستان Funk این Waxaholics, Ichikara Valdez Guilla, اربابان کول و بیشتر با توجه به وب سایت خود را.

شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد سکوت دیسکو هدفون با سه کانال یک برای هر مرحله.

دگردیسی مرحله:

پروانه مرحله:

Chrysalis مرحله:

بلیط ها از اول بیا اول خدمت و طیف وسیعی از $25 برای شرکت کنندگان در دوچرخه به 125 دلار برای گودال-VIP تجربه و می تواند خریداری شده در eventbrite.com وب سایت اینجا.

دگردیسی است که به شما توسط Silent, دیسکو, پرنیان و نشاندار به عنوان “موسیقی شفا هوستون.” شرکت کنندگان مجاز به همراه خود تنقلات و مواد غذایی کامیون ها را نیز در سایت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درایو در کنسرت موسیقی, بازدید از سایت اینجا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>