‘میلواکی هایی است که’: آنچه ما می دانیم درباره Molson Coors تیراندازی

مانند هر کار دیگر در روز سلنا Curka رفت و به میلواکی پردیس Molson Coors به انجام کار خود را.

روز شنبه بود که فقط یک روز دیگر.

در یکی از بدترین تیراندازی در ویسکانسین سابقه و برای اولین بار در منطقه میلواکی از سال 2012 تاکنون 51 ساله آبجوسازی کارمند به ضرب گلوله کشته و پنج نفر قبل از کشتن خود, پلیس گفت:.

“ما یک خانواده در اینجا در Molson Coors در میلواکی و این یک تراژدی غیر قابل بیان برای ما” مدیر عامل شرکت گاوین tony walsh گفت: در شب کنفرانس مطبوعاتی. “در سراسر میلواکی ویسکانسین وجود دارد عامیانه هستند که در برخی از راه با کارکنان ما در Molson Coors و من می خواهم بپرسم شما را به ماندن با آنها — و به خصوص خانواده های کسانی که جان خود را از دست امروز.”

بعد از ظهر تیراندازی به سمت چپ میلواکی در عزاداری با شهردار تام برت میکند که آن را “غم انگیزترین روز” در 165 سال تاریخ یاد “میلر دره” که در آن یک قرمز میلر نشانه برج بیش از یک آلاینده های پیچیده که شامل یکی از این کشور بزرگترین کارخانه های لبنی و بسته بندی و مراکز توزیع.

“میلواکی هایی است که امروز” رئیس پلیس آلفونسو مورالس به خبرنگاران گفت:.

“ما همه یک خانواده است. ما کار زیادی از ساعت ها با هم, بنابراین همه ما بسیار غم انگیز گفت:” Curka یک آبجوسازی کارمند که تبدیل شده بود به دور از کار زمانی که این مجموعه در ادامه مستند گزارش زیر از تیراندازی.

که قربانیان ؟

پنج قربانیان همه کارکنان Molson Coors آشامیدنی شرکت ، بود که تغییر نام داد و از MillerCoors در سال 2019. مقامات منتشر نشده نام خود را.

“پنج وجود دارد افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل همه به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را. آنها نمی – و غم انگیز آنها هرگز” بارت گفت.

در شب چهارشنبه مورالس به خبرنگاران گفت: احترام به حریم خصوصی خانواده های قربانیان و اجازه می دهد آنها را به توطئه برای خود و عزیزانشان را از دست داده.

“وجود آمدن خانواده در خارج از شهر” رئیس پلیس گفت:.

که مسلح?

پلیس منتشر نشده نام او گفت که او یک زن 51 ساله آبجوسازی کارمند. او از یک خود وارد زخم گلوله مورالس گفت.

چه اتفاقی افتاده است و چرا ؟

مقامات بلافاصله ارائه یک انگیزه برای مسلح اقدامات و یا به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این حادثه.

این Milwaukee Journal Sentinel از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه گزارش داد که کارکنان از طریق ایمیل اطلاع داده است که یک تیرانداز فعال بود و یا در نزدیکی دوم-کف پله از ساختمان کارخانه 4. مظنون و قربانی مرده پیدا شد و در همان ساختمان مورالس گفت.

چه نوع اسلحه مورد استفاده قرار گرفت در این حمله ؟

مجله نگهبان با استناد به یک منبع پلیس گفت: تیرانداز مسلح بود با دو اسلحه از جمله یکی با یک صدا خفه کن. و مدل این سلاح ها همچنان ناشناخته اوایل پنج شنبه.

صدا خفه کن و یا سرکوبگران قانونی هستند در 42 متحده از جمله ویسکانسین اما باید ثبت شده تحت قانون اسلحه ملی. با توجه به آخرین گزارش فدرال بیش از 29,000 شد ثبت نام دوره گرد, دولت, مجله نگهبان گزارش شده است.

چه تاریخچه جرم تیراندازی در ویسکانسین?

چهارشنبه تیراندازی مشخص شده دولت 11th جرم عکسبرداری از سال 2004 اما برای اولین بار در میلواکی در نزدیک به هشت سال است.

در اوت 2012, سفید supremacist کشته شدن شش نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک معبد سیک ها در حومه اوک کریک قبل از کشتن خود پس از زخمی در تیراندازی با پلیس است.

هفت سال قبل از آن یک مرد به ضرب گلوله کشته و هفت نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک سرویس کلیسا در داخل هتل شرایتون در بروکفیلد یکی دیگر از میلواکی در حومه منطقه مرگبارترین تیراندازی و کشتار در 20 سال گذشته.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>