مایک Pompeo خواستار آمریکایی ها در خارج از کشور که مایل به بازگشت به خانه به انجام این کار بلافاصله’

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ساخت مشاوره به شهروندان ایالات متحده هنوز هم در خارج از کشور در طول coronavirus بحران ساده است: “آمریکایی که مایل به بازگشت به خانه از خارج از کشور باید پس بلافاصله و ترتیبات برای به انجام رساندن است که” او تاکید کرد در طول یک شنبه جلسه.

در حالی که Pompeo گفت: بازگشت نیروی کار باقی می ماند متعهد به آوردن همه آمریکایی ها او گفت: این پنجره به انجام این کار بسته است.

“ما نمی دانیم که چه مدت پروازهای تجاری در کشورهای خود را ممکن است به کار خود ادامه گفت:” به عنوان شرکت های هواپیمایی در حال حاضر کاهش خدمات بین المللی است. “ما نمی توانیم تضمین دولت ایالات متحده توانایی به ترتیب پروازهای چارتر به طور نامحدود که در آن تجاری گزینه های دیگر وجود داشته باشد.”

در ضمن او خواست آمریکایی ها برای ثبت نام با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری و یا انجام این کار آنلاین از طریق گام وزارت امور خارجه برنامه ثبت نام هوشمند مسافر فراهم می کند که شهروندان با ایمنی هشدار در مورد شرایط محلی و لینک های ارتباطی به خانواده های خود را.

در هفته های گذشته ایالات متحده به خانه آورد بیش از 600 آمریکایی ها از پرو و همچنین 300 مسافران کروز که احتمالا در ژاپن در الماس شاهزاده و دیگری 103 از سایه نقره ای که تا به حال گیر شده است در برزیل در میان همه گیر به عنوان کشورهای نزدیک خود را به پورت کشتی های خارجی.

وزارت امور خارجه گفت: هفته گذشته که بیش از 13000 آمریکایی رشته در خارج از کشور تماس آژانس برای کمک گرفتن خانه است.

“هرگز در بخش 230 سال سابقه ما رهبری تخلیه در سراسر جهان از جمله عظیم جغرافیایی پیچیدگی و مقیاس” Pompeo به خبرنگاران گفت: در وزارت امور خارجه دفتر مرکزی آن در واشنگتن است. “ما هیچ بالاتر وظیفه به مردم آمریکا نسبت به این کشش.”

بسته محرک: ما شرکت های هواپیمایی باید از ادامه پرواز اگر آنها را قبول coronavirus امداد

کمک: Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>