مایک بلومبرگ شدن سیاه و پشتیبانی با وجود توقف-و-frisk جنجال

واشنگتن – در سال 2013 در سال گذشته از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ تصدی تشکر. گرگوری Meeks یک دموکرات که نشان دهنده بخش هایی از ملکه در شهر نیویورک به نام بلومبرگ دولت توقف-و-frisk سیاست “غیر قانونی” و “حمله به جوامع ما است.”

اما در سال 2020 Meeks تایید رادیو فردا برای رئیس جمهور یک روز پس از یک ویدئو از بلومبرگ گذشته اظهارات در دفاع از این عمل بود که به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی, ricocheted در سراسر اینترنت.

در یک مصاحبه کوتاه با ایالات متحده آمریکا امروز Meeks گفت: او پذیرفته بلومبرگ عذرخواهی برای چه این کنگره به نام “بد سیاست” بود که “فقط در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس نظرسنجی: برای رای دهندگان برنی ساندرز outranks دیگر دموکرات – و مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزش های همدلی

Redlining: بلومبرگ پس از سرزنش پایان ‘redlining’ در سال 2008 مسکن سقوط

“من می دانم که شما در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند اما آن را در راه راست و در نهایت او متوجه شد و او عذرخواهی کرد برای آن,” او گفت:.

به بلومبرگ کمپین راه انداختن تلاش برای تعامل سیاه رای دهندگان با وجود گذشته مجادلات در مورد نژاد و عدالت کیفری است که منتقدان باید ناودان به عنوان نژادپرست و رد صلاحیت بالاتر ، Meeks’ حمایت و چند دیگر از قانونگذاران سیاه نشان می دهد بلومبرگ می توانید تغییر ذهن چیزی که او نیاز اگر او می خواهد برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات.

دیگر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بسیاری از دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید تلاش برای جلب حمایت از رای دهندگان — مهم رای دهندگان پایه برای حزب.

بایدن دارای تایید از 18 نفر از اعضای با نفوذ کنگره سیاه حزبی ائتلاف آمریکایی آفریقایی تبار از اعضای مجلس نمایندگان و سنا. اما او شک و تردید عمل پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر و نظرسنجی نشان داده است کاهش سطح حمایت در میان رای دهندگان سیاه, ترک برای باز کردن یکی دیگر از رقیب در به اصطلاح “متوسط لین” دموکراتیک اولیه.

‘یک طرح برای مبارزه با’:چگونه الیزابت وارن تصادفا در نیوهمپشایر و طرح خود را برای مسافت های طولانی’

تجزیه و تحلیل: جو بایدن اصرار دارد او یک مسیر برای نامزدی, اما دیگران مشکل دارند از دیدن آن

که ارائه فرصت برای بلومبرگ که چهار CBC تاییدیه بیش از هر دیگر نامزد حزب دموکرات در رقابت گذشته از بایدن. به علاوه در megyn kelly متوسط ملی ریاست جمهوری, نظر سنجی بلومبرگ نشسته در مقام سوم ساندرز و بایدن حتی اگر آمریکایی ها نمی قادر خواهد بود به بازیگران آرا مهر تا سه شنبه در مارس 3.

‘این تنها راهی نیست که من فکر می کنم”: بلومبرگ آدرس stop-و-frisk سخنان در کمپین بلیزرز

در پاسخ به گذشته انتقاد

بلومبرگ آفریقایی آمریکایی حامیان آنها قرار داده به آزمون روز سه شنبه هنگامی که مطرح تصویری نشان داد بلومبرگ دادن به یک کاندید دفاع از توقف-و-frisk.

“ما با قرار دادن تمام پلیس در اقلیت محله” بلومبرگ گفت: در این ویدئو. “چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است.”

به عنوان تصویری منتشر آنلاین شد تقویت شده توسط یک بعد-حذف صدای جیر جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام بلومبرگ یک نژادپرست است. با وجود این حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این عمل به عنوان یک نامزد در سال 2016.

به بلومبرگ کمپین منتشر شده بیانیه ای پس از prescheduled جلسه با بیش از یک دوجین آفریقایی رهبران مذهبی در دفاع از شهردار سابق.

“در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار شد مایک بلومبرگ یک نژادپرست مایک بود در ادامه صحبت خود را با آفریقایی-آمریکایی روحانیت از سراسر کشور” ایمان رهبران گفت: با استناد به بلومبرگ را “تاسف” بیش از سیاست های مانند توقف-و-frisk یک برنامه که در آن شهر نیویورک افسران پلیس به طور معمول متوقف و جستجو عمدتا سیاه و اسپانیایی مردان برای سلاح.

در روز پنج شنبه مهر نورد 26-دولتی آگهی خرید در شبکه کابل و بازارهای محلی مورد حمایت خود را به صورت سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به عنوان شهردار جدید نیویورک. و بعد از آن روز پرده برداری کرد “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” در هوستون, تگزاس, در کنار یک گروه از یک دوجین سیاه شهرداران از جمله شهردار این شهرستان سیلوستر ترنر.

در سخنرانی خود اعلام کرد ابتکار عمل را به تجمع, سیاه, رای دهندگان, عصر ایران عذرخواهی دوباره برای متوقف کردن-و-frisk و متعهد به “حق اشتباهات نهادی نژادپرستی” گفتن جمعیت “من می دانم که من نمی توانید تاریخ را تغییر دهید. اما آنچه که من می توانید انجام دهید این است که یادگیری از اشتباهات من – و استفاده از کسانی که درس به حق انجام شده توسط سیاه و قهوه ای و جوامع که رنج برده اند.”

با وجود اختلاف بیش از گذشته نظرات Khalilah قهوه ای-Dean, دانشیار علوم سیاسی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بلومبرگ از تلاش نشان داد “توسعه” به جوامع سیاه, چیزی که او فکر می کردم مهم بود.

“هنگامی که شما نامزدها که چشم پوشی از واقعیت های مسابقه که موفق به شرکت رای دهندگان سیاه یا شکست برای تنوع بخشیدن به مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان — به یک نامزد که در تلاش است تا این فاصله را از ساخته شده است برخی از مردم را متوجه” او گفت:.

قهوه ای-دین اشاره کرد که مهر شده بود موفق به اخذ تاییدیه از فعلی و سابق سیاه شهرداران از جمله standout نام مثل سابق New Haven, کانکتیکات, شهردار, Toni چنگ شده بود که این شهر برای اولین بار, سیاه, زن شهردار و رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی شهرداران انجمن.

برای برخی از رای دهندگان او گفت: شهرداری تاییدیه ممکن است معنی آنها خواهد بود “حاضر به او [عصر ایران] یک نگاه دوم اما برای دیگران “ممکن است یک کل کردن” اگر آنها به سمت چپ یک شهر بدتر است.

رقبای گام تا حملات

همه دموکرات ها معتقد هستند توسط بلومبرگ عذرخواهی, اگر چه, و برخی از دموکرات نامزد ریاست جمهوری و متحدان خود را ramped تا حملات خود را در بلومبرگ به عنوان او رفت در پای صندوقهای رای است.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. که تایید شده و مبارزه برای ساندرز به خبرنگاران گفت: عصر ایران عذرخواهی در توقف-و-frisk بود “کافی” آن را “منحصر به فرد و تا حد زیادی بلومبرگ دولت سیاست.”

“من بود که خانواده و جامعه و محله من و ما می دانیم که این یک سیاست است که نابود بسیاری از خانواده ها,” او گفت:.

با توجه به نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در سال 2013 بلومبرگ را در سال گذشته در 56% از پلیس متوقف و بازجویی شدند و از مردم سیاه, 29 درصد از لاتین تبارها و 11 درصد از مردم سفید.

“مردم از دست پدران و مردم خود را از دست برادران” Ocasio-کورتز در ادامه با اشاره به سوابق دستگیری نمی تواند “حذف و با یک صدای جیر جیر”

او اذعان کرد هر چند “من فکر می کنم که بدون توجه به آنچه ما در حال رفتن به به متحد کردن بر روی نامزد. همیشه وجود خواهد داشت نگرانی مهم نیست که در مورد حزب وحدت مهم نیست که در آن است.”

تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. تنها عضو کنگره سیاه حزبی به تایید ساندرز تا کنون گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که بلومبرگ عذرخواهی شد “کاملا” کافی است.

“من فکر نمی کنم کسی که مجاز این نوع از سیاست باید در حال اجرا برای رئیس جمهور,” او گفت:.

تشکر. استیسی Plaskett D-V. I. a CBC عضو که تایید بلومبرگ گفت: ایالات متحده آمریکا امروز, سیاست بود “نامناسب” اما بلومبرگ به حال “ساخته نمایشی حرکت برای اصلاح آنچه که او اشتباه و که او سیاست را در جایی که آنها انجام این کار نیز هست.”

گذشته از Plaskett و Meeks, دو, دیگر CBC اعضا به تایید بلومبرگ بودند تشکر. لوسی می کنند, D-Ga., و تشکر. بابی راش D-بیمار است.

وقتی پرسیده شد که در مورد Ocasio-کورتز انتقاد از بلومبرگ ، هر دو Meeks و Plaskett ذکر ساندرز’ رای برای یک سال 1994 جرم لایحه که منتقدان گفت: کمک به جرم حبس از اقلیت نژادی.

“آرا بود و در سال 1994 — شما می دانید این است که در سال 2020 راست و آنها فقط بیرون آمدن می گویند که اشتباه بود” Plaskett گفت.

“هیچ یک از نامزدهای پاک دست می آید به آفریقایی جامعه است. در حال حاضر همه آنها باید کار را به انجام” Meeks استدلال کرد.

اما فقط به عنوان بلومبرگ حامیان سعی در هدایت راه خود را از توقف-و-frisk جنجال بیشتر بلومبرگ نظر خواهد آمد.

در روز پنج شنبه AP گزارش ایسنا این اظهارات در سال 2008 دانشگاه جورج تاون فروم که در آن او تا به حال گفت: تا پایان redlining یا تبعیض آمیز امتناع از برخی از بیمه و یا شرکت های وام مسکن به قرض دادن یا مطمئن شویم که خانه به اقلیت نژادی, حال کمک به سقوط اقتصادی سال 2008.

در یک مبارزه انتخاباتی در Arlington, Va., سناتور. الیزابت وارن D-Mass., به او گفت: حامیان “است که بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها به حال شده است قادر به بزرگتر نژادپرستان و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما.”

ظاهر می شود در MSNBC در شنبه Meeks گفت: بلومبرگ با استفاده از یک فقیر انتخاب زبان در نظر خود را در مورد redlining اما با اشاره به صحیح مسئله است.

“کلمات اشتباه بودند عبارت بودند بد,” او گفت:. “زبان او با استفاده نادرست بود چرا که او صحبت کردن در مورد تلاش برای مطمئن شوید که مردم سیاه و سفید نمی تواند زندگی می کنند در برخی از محله ها.”

چه Meeks گفت: بلومبرگ به معنای این بود که “کنگره تحت فشار قرار دادند که بانک ها به دادن وام” به افرادی که نمی خواهد بود قادر به پرداخت آنها را مانند بسیاری از ساکنان منطقه خود.

این سخت حقایق’

بلومبرگ اتحاد رسید و در میان سیاه و سفید رای دهندگان در برخی از رای گیری های اخیر. یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی تا به حال او را در جایگاه دوم پشت بایدن و یک اقتصاددان/نظرسنجی تا به حال او را در مقام سوم پشت بایدن و ساندرز.

هر دو نظر سنجی که انجام شد فقط قبل از آخرین هفته های اولیه در نیوهمپشایر که بایدن به پایان رسید و در مکان پنجم نشان داد قطره بایدن در پشتیبانی از آخرین بار انتخابات انجام شد.

Meeks گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آفریقایی رای دهندگان می خواستم یک نامزد که “می تواند در بازگرداندن برخی از حس عقل در اینجا در واشنگتن دی سی” و به اعتقاد او بلومبرگ “می تواند انجام دهد.”

تشکر. Cedric, Richmond, D-La., یک CBC عضو و روسای بایدن کمپین گفت: ایالات متحده آمریکا امروز به مراتب بیشتر سیاه و قانونگذاران را تایید کرده بایدن از بلومبرگ اما اذعان اثرات بلومبرگ عظیم صرف.

بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از 200 میلیون دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده. “سخت حقایق” از وضعیت ریچموند گفته بودند که “شما یک مرد در خارج وجود دارد صرف صدها میلیون دلار در پیام رسانی و سازماندهی و استخدام همه است.”

“این پتانسیل را دارد که قطع به همه رای,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>