میشیگان مربی جیم Harbaugh مورد بحث coronavirus در مصاحبه شیفت گفتگو به سقط جنین

در اولین نظر از COVID-19 شیوع شروع میشیگان, مربی تیم فوتبال جیم ما در مورد پتانسیل سرگیری ورزشی در طول یک شنبه پادکست مصاحبه با جی Nordlinger یک دوست دوران کودکی و سردبیر ارشد ملی نقد و بررسی.

ما چراغ خاموش با بحث در مورد اثر coronavirus در ورزش گفت: “این خوب است به امید” است که ورزش باز خواهد گشت. اما در پایان مصاحبه ما رفت و از صحبت کردن در مورد ورزش به اشتراک گذاری نظرات خود را در سقط جنین.

“حتی در حال حاضر همانطور که همه ما رفتن را از طریق آنچه که ما در حال رفتن را از طریق با COVID-19 من ببینید مردم بیشتر نگران دیگران” Harbaugh گفت. “بیشتر عبادت. به من گفت: خدا عملا متوقف شده جهان از چرخش. من فکر نمی کنم آن را تصادف — من احساس شخصی زندگی مبتنی بر ایمان در زندگی این است که یک پیام یا این چیزی است که باید در یک زمان که در آن ما رشد ایمان ما برای تکریم و احترام به خدا است. شما ببینید مردم بیشتر از یک نظر از حرمت زندگی است. و من امیدوارم که می توانید در ادامه. من امیدوارم که همچنان ادامه دارد و نه تنها در این زمان بحران و یا بیماری همه گیر.

“و در نهایت سقط جنین بحث ما در مورد تقدس زندگی و در عین حال ما در جامعه ای زندگی که بینتیجه میگذارد نوزادان است. وجود دارد و نمی توان هر چیزی بیشتر وحشتناک است.”

ما بازیکنان پراکنده در سراسر کشور در طول COVID-19 shutdown. برخی از خانه بازگشت و دیگران باقی می ماند در پردیس در انزوا پس از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer پناهگاه در محل سفارشات که به تازگی توسعه یافته از طریق آوریل 30.

بازیکنان شده اند به گرفتن کلاس های آنلاین و کار خود را; شده اند وجود دارد هیچ سازماندهی فعالیت های فوتبال.

تماس با جبار سنگ در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @orion_sang.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>