مایکل بلومبرگ قرار داده و بر روی پاشنه بیش از زنان در محل کار – بحث روز رسانی

نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری را به مرحله در لاس وگاس برای آخرین بحث است. دنبال همراه با ما وبلاگ زندگی می کنند.

در ترویج سبز جدید مقابله Sanders, تماس, تغییر آب و هوا ‘مسئله اخلاقی’

برنی ساندرز در دفاع از خود سبز آمریکا به عنوان تنها راه حل واقعی به “تهدید وجودی” ناشی از تغییر آب و هوا.

“این یک مسئله اخلاقی, دوستان من,” او گفت:. “ما باید مسئولیت ساخت مطمئن شوید که سیاره ما را ترک فرزندان و نوه های ما به عنوان سالم و قابل سکونت.”

این طرح مورد انتقاد جمهوریخواهان و متوسط دموکرات ها به عنوان یک طرح رادیکال که تهدیدی برای اقتصاد بوده است امضا سیاست ساندرز و دیگر ترقی خواهان.

اکثر دموکرات ها در بحث مرحله نیست در هیئت مدیره با سبز جدید معامله اگر آنها حمایت از مراحل تهاجمی برای کاهش انتشار کربن است که منجر به تغییر آب و هوا شروع با شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سوال علم در پشت تغییر آب و هوا و خواستار گسترش نفت حفاری و استخراج.

“اجازه می دهد تا واقعی. مهلت نیست تا سال 2050. آن را 2040. آن را تا سال 2030. این 2020” گفت: سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. “از آنجا که اگر ما انتخاب رئيس جمهور که در واقع معتقد است که در علم آب و هوا در حال حاضر ما هرگز ملاقات هر علمی یا سیاست مهلت” برای مبارزه با گرمایش جهانی است.

– Ledyard پادشاه

وارن کمپین گفت که آنها تا به حال بهترین ساعت از جمع آوری کمک های مردمی

سناتور. الیزابت وارن در مبارزات انتخاباتی اعلام کرده بودند “بهترین ساعت از جمع آوری کمک مالی” از مبارزات انتخاباتی او تا کنون پس از اولین ساعت روز چهارشنبه بحث است.

این کمپین می گوید آنها یک هدف به منظور بالا بردن $7 میلیون قبل از روز شنبه نوادا قفقاز.

در نقطه نیمه راه او همچنین توییتی در مورد نامزد شده است.

ساوانا Behrmann

ساندرز: بلومبرگ است خواه گذشته نباید فراموش شود

مایکل بلومبرگ و این سیاست با هدف قرار دادن جوامع رنگ و عدم افشای توافق با تعدادی از زنان بیش از پتانسیل آزار و اذیت ادعا در شرکت خود را بد هستند به اندازه کافی با توجه به برنی ساندرز.

اما این تنها دلیل او یک انتخاب بد به در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ساندرز گفت.

این سناتور ورمونت رفت و پس از بلومبرگ سیاسی خود را در گذشته به عنوان یک جمهوری خواه که به تایید رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2004 و به یک ثروت کوچک به جمهوری خواه باعث می شود برای سال

و “شاید ما می توانیم بحث در مورد یک میلیاردر و گفت که ما نباید افزایش حداقل دستمزد یا این که ما باید کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر یا خدمات درمانی” ساندرز گفت.

بلومبرگ روشن به ایران برای اجرا به شهردار اما بعد روشن در وسط تصدی خود را به عنوان مستقل اجرا شود. او یک دموکرات در سال 2018 آغاز شده و بودجه دموکراتیک نامزدها و باعث می شود.

– Ledyard پادشاه

وارن می آید به Klobuchar دفاع

یک سوال به ctq در مورد عدم شناسایی جمهور مکزیک در مصاحبه اخیر منجر به عقب و جلو با پیت Buttigieg و الیزابت وارن در آینده به یکی از همکاران زن دفاع.

Klobuchar گفت که او تا به حال “لحظه ای فراموشی” است که منعکس نمی کند که آنچه او می داند در مورد مکزیک و او چقدر در مورد مراقبت از آن است.

Buttigieg مقابله که Klobuchar ردی او نامزدی در واشنگتن و تجربه او موفق به نام مکزیک رئیس جمهور زمانی که او در کمیته مجلس سنا که نظارت بر تجارت و امنیت مرزی

“شما در حال تلاش برای ماندن که من گنگ است ؟ آیا شما به من؟” Klobuchar خواسته Buttigieg. “گاهی اوقات مردم فراموش کرده ام نام.”

وارن شروع به پریدن کرد به توافق برسند که فراموش کردن یک نام برای همه اتفاق می افتد و نمی خود “نشان می دهد که شما نمی فهمید چه خبر است.”

– مورین Groppe

بلومبرگ قرار داده و بر روی پاشنه بیش از زنان در محل کار

مایکل بلومبرگ تحت سریع آتش از بقیه در این زمینه بیش از گذشته خود نظرات در مورد زنان و زنان راه درمان شده اند در شرکت خود را در یک ارز که تقریبا قطعا دیده می شود به عنوان یک لحظه کلیدی در این بحث است.

بلومبرگ گفت: شرکت بلومبرگ LP بود “تحمل این نوع رفتار من بیش از حد جنبش در معرض.”

اما الیزابت وارن به سرعت دنبال کرد تا فشار بلومبرگ چگونه بسیاری از زنانی که کار می کرد برای او شدند و موضوع را به عدم افشای توافق و قادر به صحبت کردن در مورد آزار و اذیت و سوء استفاده در محل کار است.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن گفت. “شهردار نیاز به ایستادن بر روی رکورد خود را.”

وارن – و پس از آن جو بایدن – خواست بلومبرگ به آزادی زنان از عدم افشای توافق در مرحله ای که بلومبرگ کاهش یافته است به انجام. وارن توصیف زنان به عنوان “محدود” توسط NDAs.

“آنها تصمیم گرفتند که آنها ساخته شده یک توافق که آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه علاقه” بلومبرگ گفت.

جان Fritze

Klobuchar دفاع دادستانی رکورد

سناتور. ctq را دادستانی رکورد سوال شد در طول چهار بحث زمانی که مدیران از او پرسید که چرا رای دهندگان باید اعتماد او را داده برخی از موارد گذشته است که به تازگی کشیده شده است به نور.

به طور خاص Klobuchar تا به حال به دفاع از خود رکورد مورد در مورد زمانی که 11 ساله دختر کشته شده توسط یک گلوله ولگرد در حالی که انجام مشق شب در جدول اتاق ناهار خوری در سال 2002.

Klobuchar را قرار داده Tyesha ادواردز’ اتهام قاتل یک نوجوان سیاه و سفید در پشت میله های زندان برای زندگی است.

گزارش های جدید از آسوشیتد پرس نشان می دهد که Myon بارل به اتهام قاتل ممکن است اشتباه محکوم کرد.

Klobuchar گفت که همه شواهد از پرونده های قدیمی و جدید باید بررسی شود.

او همچنین ادامه داد که او را به “کسب درآمد” رای از رای دهندگان آمریکایی را در سراسر کشور انجام داده است اما در جامعه است.

ساوانا Behrmann

بلومبرگ: “من در خواست عفو و بخشش در توقف-و-frisk

مایکل بلومبرگ که شده عذرخواهی تور برای بحث برانگیز ‘توقف-و-Frisk’ پلیس برنامه ای است که هدف جوامع اقلیت در بالای جرم و جنایت محله در شهر نیویورک تبدیل شد, دفاعی در بحث مرحله.

هر دو جو بایدن و سناتور الیزابت وارن رفت و پس از شهردار سابق گفت: تلاش خود را به بعد از جامعه رنگ ثابت می شود یک اشتباه است که ناعادلانه مورد آزار و اذیت این شهر اکثر ساکنان آسیب پذیر است.

“سیاست بود شنیع” گفت: بایدن که اضافه شده است که این برنامه تنها متوقف شد و پس از باراک اوباما رئیس جمهور فرستاده مانیتور برای متوقف کردن برنامه است.

“زمانی که شهردار می گوید که او عذرخواهی کرد, گوش دادن نزدیک به عذرخواهی” وارن chimed در. “این در مورد چگونه آن را معلوم شد این است که در مورد آنچه که آن را به انجام طراحی شده بود برای شروع با…. اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز به روز بعد از اعتراف به آنچه اتفاق می افتد حتی مردم به عنوان اعتراض در خیابان خود را.”

بلومبرگ پاسخ داد که این سیاست در حال حاضر در محل در بعضی از فرم قبل از او شهردار شد و تعداد مرگ در هر سال در این شهرستان کاهش یافته و از 650-300 به دلیل در بخشی به توقف و Frisk.

اما او گفت: شهر دریا رفت.

“من خواسته ام برای بخشش, اما خط پایین این است که ما را متوقف و بیش از حد بسیاری از مردم,” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ پاسخ بزرگ به بسیاری از مشکلات و اگر ما در زمان خاموش همه که اشتباه بود در این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری در برخی از زمان در این مشاغل هیچ کس دیگری خواهد بود تا اینجا.”

Ledyard پادشاه

Sanders, بلومبرگ مشاجره بر سلامت قلب

جنگ که آغاز شد در اوایل این هفته در کمپین بلیزرز بین برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ بیش از سلامت قلب خود را ظاهر در بحث مرحله. ساندرز شد و پرسید که آیا او تصمیم به خودداری اضافی سوابق پزشکی با وجود درد و رنج یک حمله قلبی در ماه اکتبر فروختن خود را نذر برای شفافیت.

ساندرز اشاره کرد که او تا به حال منتشر شده برخی از اسناد و سعی کردم به سرعت تغییر با توجه به بلومبرگ که تا به حال دو کرونر استنت قرار داده شده در سال 2000 پس از یک استرس مثبت تست. بلومبرگ از کار اخراج شدند که این عملیات 20 سال پیش بود.

ساندرز پیشنهاد کرد که بلومبرگ به دنبال او در مبارزات انتخاباتی برای چند روز و ببینید که چگونه شما انجام می دهند در مقایسه با من.”

جان Fritze

آدرس نامزدها حملات در آشپزی اعضای اتحادیه از ‘برنی bros’

نامزدها رو گرم می شود بیش از حملات اخیر از برخی از ایالت برنی ساندرز ترین آواز پشتیبانی از شناخته شده به عنوان “برنی bros”

پیت Buttigieg ادعا ساندرز بود “در جنگ با [نوادا] آشپزی اتحادیه” پس از برخی از سناتور ورمونت حامیان مبلغ اعضای انتقاد ساندرز’ “مدیکر برای همه” برنامه است.

“ما همه مسئول هستند برای ما هواداران و نیاز به گام تا” او گفت: ادامه این حملات در حال بازتابی از آنچه ساندرز رهبری نقشه کشی از آنها.

ساندرز پاسخ داد که مبارزات انتخاباتی خود کرده است “باید بیشتر اتحادیه حمایت از شما تا کنون خواب” در حالی که پرداختن به “برنی وارنر” حملات.

“اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه, پس از آن من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما,” او گفت:.

او گفت که این یک مسئله خاص به مبارزات انتخاباتی خود گفتن نامزدهای دیگر نگاهی به حملات اعضای مبارزات انتخاباتی خود مواجه شده اند به خصوص کسانی که نسبت به زنان آمریکایی آفریقایی تبار.

آشپزی اتحادیه نشان دهنده 60,000 خانهدار باربرها و روپوش کار در کازینو در لاس وگاس. در بالای اتحادیه ریاست جمهوری می پرسد این است که برای حفظ سلامت قوی برنامه های مراقبت اعضای مبارزه سخت به مذاکره و برنده شوید.

این اتحادیه هفته گذشته اعلام کرد که این رأی جلوتر از قفقاز این شنبه.

– ساوانا Behrmann

ساندرز دفاع مدیکر برای همه

ساندرز پرسید اگر نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه انتقاد از خود مراقبت های بهداشتی طرح درست است تا به حال یک پاسخ ساده.

“نه” ساندرز گفت.

اتحادیه ترس کارگران که تحت مدیکر برای همه آنها باید به خود سخت مبارزه مزایای مراقبت های بهداشتی برای پوشش است که ممکن است به عنوان خوب.

ساندرز وعده داده شده هرگز به امضای یک لایحه که آنها را به بدتر از مزایای.

“ما تنها به گسترش آنها برای هر اتحادیه در امریکا برای طبقه کارگر این کشور” ساندرز گفت.

این اتحادیه منتشر شده آگهی و گفت مدیکر برای همه خواهد بود “end آشپزی بهداشت و درمان” اما تصمیم به تایید هر یک از نامزدها که ارائه یک روش جایگزین.

الیزابت وارن که پشت یک نسخه مدیکر برای همه رفت و پس از این بیشتر در حد متوسط برنامه از رقبا. او را رد کرد و پیت Buttigieg را “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” پیشنهاد به عنوان یک پاورپوینت طرح است. Ctq مراقبت های بهداشتی پیشنهاد وارن استشمام است چیزی بیش از یک پست به آن توجه داشته باشید.

Klobuchar گفت: او شخصی جرم است که به دلیل “پس از آن یادداشت ها اختراع شد در دولت است.”

مورین Groppe

بحث طول می کشد به نوبه خود تیز منعکس کننده دولت از مسابقه

اولین لحظات از بحث دموکراتیک در لاس وگاس شده اند به مراتب واضح تر از هر دیگر تا کنون در مسابقه از نامزدی حزب دموکرات – دلیل خوب است.

مایکل بلومبرگ آمار برنی ساندرز به عنوان بیش از حد لیبرال برای پیروزی در انتخابات عمومی ، الیزابت وارن حمله بلومبرگ و توصیف ctq مراقبت های بهداشتی طرح به عنوان یک “پس از آن توجه داشته باشید.” پیت Buttigieg به نام ساندرز و بلومبرگ دو پلاریزه ارقام در مرحله.

“آیا من می توانم فقط بگویم که من شخصی جرم زیرا پس از آن یادداشت ها دعوت شده بودند در دولت من” شوخی Klobuchar که نشان دهنده مینه سوتا در مجلس سنا.

“شما نمی قرار دادن پول خود را بر روی یک شماره که حتی در چرخ” Klobuchar بازگشت اخراج بهداشت با این استدلال که مدیکر-برای-تمام برنامه های پشتیبانی شده توسط ساندرز و وارن غیر واقعی بود.

تیز آرنج تأکید دریا تغییرات در حال وقوع در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, ترکیب طولانی در حال اجرا تقسیم در پارتی, بین, بیشتر نامزدهای میانه مانند جو بایدن و Buttigieg و لیبرال مانند ساندرز و وارن. نه تنها بلومبرگ چینش دوباره که روایت با اولین حضور خود را در مرحله — و حرکت خود را در رای گیری — اما در این مسابقه تبدیل شده است و بیشتر تعریف شده توسط ساندرز’ باریک پیروزی در نیوهمپشایر و مجازی کراوات با Buttigieg در آیووا.

این بدان معناست که چند تن از نامزدها – از جمله بلومبرگ و ساندرز – به طور ناگهانی اهداف برای استراحت در این زمینه است. دیگران از جمله بایدن و Klobuchar در حال مبارزه برای یک عملکرد است که اجازه می دهد آنها را به محل در نوادا قفقاز در این آخر هفته.

– جان Fritze

وارن: دموکرات ها باید معرفی نشده بلومبرگ به دلیل نژادپرستانه و اقدامات misogynistic

اولین شات بزرگ در مایکل بلومبرگ آمد از ایالت ماساچوست الیزابت وارن که ناودان سابق شهر نیویورک شهردار.

دموکرات ها باید معرفی نشده کسی است که “پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk.” یا “”میلیاردر که تماس زنان چاق broads و horseface است.”

وارن که انتهایی در پای صندوق های رای بیرون آمد به شدت و گفت این امر می تواند یک اشتباه به معرفی بلومبرگ به دلیل “دموکرات را یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک میلیاردر دیگر.” اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن

بلمبرگ که عذرخواهی برای ‘توقف-و-Frisk’ پلیس که سیاست هدفمند محله از رنگ در نیویورک با تاکید بر او electability.

“من فکر می کنم ما باید دو سوال به صورت امشب. یکی است که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و شماره دو ما می توانیم انجام این کار به عنوان آنها به کاخ سفید,” او گفت:. “من می خواهم استدلال می کنند که من نامزد که می توانید انجام دهید دقیقا بسیاری از کسانی که همه چیز. من نیویورکر من می دانم که چگونه به را در یک متکبر مرد باهم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می آید از نیویورک است.”

Ledyard پادشاه

Buttigieg می رود پس از ساندرز و بلومبرگ

پیت Buttigieg در اولین فرصت در-بت گفت: حزب کارگر از تنها نامزد بودن سمت چپ ایستاده و پس از سه شنبه که برنی ساندرز و مایک بلومبرگ – او به نام دو پلاریزه ارقام در مرحله.

اکثر آمریکایی ها احساس خواهد شد سمت چپ اگر مجبور به انتخاب بین سوسیالیستی که فکر می کند سرمایه داری است که ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند پول ریشه تمام قدرت.

“نگاه ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب را” Buttigieg گفت. “ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

مورین Groppe

بلومبرگ پاکستان را در “متکبر باهم-man’ مغلوب ساختن پیشی جستن

مایکل بلومبرگ که بارها و بارها گرفته شده آتش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ورود به رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را تحویل برخی از آن به رئیس جمهور در مرحله اولیه در بحث.

گفت که او در صحبت کردن به عنوان یک “نیویورکر” بلومبرگ گفت که او می دانست که چگونه به “در متکبر مرد باهم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من می دانم که چگونه برای اجرای یک پیچیده شهر, بزرگترین, متنوع ترین شهرستان در این کشور” بلومبرگ گفت. “من یک نیکوکار که به ارث نمی برند پول خود را اما پول خود را.”

در لحظات اولیه یک بحث است که آغاز شده به مراتب بیشتر چابک تر از قبلی مبادلات بین نامزدها, عصر ایران مجبور شده است به معرفی مبارزات انتخاباتی خود و توضیح در طول بحث به همین دلیل او این است که بهترین شرایط را برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن باید او نامزدی برنده.

-جان Fritze

ساندرز داده شده است اولین فرصت به ضربت سخت زدن مهر

اولین سوال از نهم بحث شد در مورد سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بود که در ساخت اولین حضور خود را در صحنه است.

برنی ساندرز است که پیشرو در این نظر سنجی پرسیده شد که چرا او را بهتر نامزد به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بلومبرگ که فرشهای خود را به عنوان یک میانه رو.

ساندرز گفت: ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ و بلومبرگ نمی توانید انجام دهید که چرا از گذشته خود را برای حمایت از بحث برانگیز “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی است.

ساندرز که “رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است.”

در مقابل ساندرز گفت: او را با گرد هم آوردن مردم از همه نژادها و پس زمینه در اطراف و دستور کار است که با این نسخهها کار برای همه و همه “نه فقط میلیاردر کلاس.”

– مورین Groppe

بلومبرگ صحبت می کند, انتقاد شدید ساندرز

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ساخته شده و اولین بازی خود را چهارشنبه در یک بحث دموکراتیک با کوبیدن بهداشت ، برنی ساندرز نشان می دهد که سناتور ورمونت نمی تواند ساخت یک برنده ائتلاف به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ گفت: ساندرز نمی تواند برنده توسط پایگاه مبارزات انتخاباتی خود را تا حد زیادی در مراقبت های بهداشتی طرح که او گفت: به نیروی میلیون ها نفر از آمریکایی ها به سوئیچ خاموش خصوصی خود را پوشش.

“که فقط یک راه است که شما بروید و شروع به ساخت یک ائتلاف” بلومبرگ گفت: در اولین سخنان در بحث مرحله.

اگر ساندرز برنده نامزدی بلومبرگ گفت: “ما باید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر.”

جان Fritze

تلفن همراه تابلوهای تبلیغاتی در وگاس جشن مغلوب ساختن پیشی جستن

لاس وگاس – کمیته ملی حزب جمهوری خواه به خرید یک تلفن همراه بیلبورد است که پرسه زدن نوار در طول امشب بحث دموکراتیک.

نورد بالا و پایین لاس وگاس بلوار از 5-10 بعد از ظهر مدیره خواهد حمله دموکرات ها و جشن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گرافیک در بیلبورد نشان می دهد یک صندلی پرتاب در کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز. تصویر منابع 2016, نوادا, دولت حزب دموکرات کنوانسیون که در آن برنی ساندرز حامیان گفته انداخت صندلی.

یکی دیگر از گرافیک سیاهی مغلوب ساختن پیشی جستن در عملکرد اقتصادی در کاخ سفید نشان دادن رئیس جمهور در یک thumbs-up در برخواهد داشت.

“رئیس جمهور تهمت تحویل داده شده به نوادا” نشانه خوانده شده ارائه لیست: “کم سابقه نرخ بیکاری… بیش از 125,000 مشاغل … A $1,300/سال کاهش مالیات به نوادا کارگران و خانواده.”

“رئیس جمهور تهمت تحویل نقره ای دولت و Nevadans هیچ علاقه ای سوسیالیستی را در دستور کار خود” مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی سخنگوی کیت Schipper در بیانیه ای گفت.

تلفن همراه بیلبورد حتی یک نام: “DNC را جامه بزرگ.”

اد کمندا

که اوباما بهترین جوانه ؟

آیا شما رئیس جمهور باراک اوباما خود را در بحث کارت یکنوع بازی شبیه لوتو?

او می تواند یک موضوع محبوب با توجه به اینکه چگونه اغلب او به تازگی در دموکرات نامزدی مسابقه.

بسیاری از این رانده است تبلیغات از سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار شعار اوباما در گذشته ستایش بلومبرگ.

تبلیغات بسیار قانع کننده — و همه جا-که سابق اوباما مشاوران گفته اند که آنها پرسیده شده است که اوباما تایید بلومبرگ. تبلیغات نیز اذیت برخی از این مشاوران به دلیل بلومبرگ نمی تایید اوباما در سال 2008 و به آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک sub-par تایید شده در سال 2012.

“خوش آمدید به بحث مایک. ما یک مقدار زیادی به عقب در مورد باراک اوباما رکورد ایم” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز شنبه.

این تصویری است که همراه آن صدای جیر جیر شامل بلومبرگ گذشته انتقادات از اوباما در امضای قانون مراقبت های بهداشتی و رکورد خود را در تغییر آب و هوا — در میان دیگر درگیری.

پیت Buttigieg که کمپین را تشویق کرده است مقایسه با اوباما در سال 2008 به اجرا در می آورد تا اوباما با حمله به برنی ساندرز.

Buttigieg توییتی پنج شنبه مقاله ای در اقیانوس اطلس در مورد چگونه نزدیک ساندرز آمد برای به چالش کشیدن اوباما در سال 2012 اولیه.

“باراک اوباما بود عالی رئیس جمهور” Buttigieg توییتی. “چه ناامید کننده است که کسی که در این مسابقه نشان می دهد در غیر این صورت.”

مورین Groppe

انتظار می رود به شنیدن بیشتر در مورد مدیکر برای همه

در حالی که وجود دارد هیچ کمبود بحث و گفتگو در مورد مراقبت های بهداشتی در گذشته هشت دموکراتیک بحث انتظار آن را به آمده تا دوباره امشب.

چرا که مدیکر برای همه ممکن است بهترین شانس مرکز-چپ دموکرات را کاهش برنی ساندرز’ شتاب در نوادا است.

ساندرز’ پر هزینه و جنجالی طرح نگرانی های قدرتمند آشپزی, اتحادیه اروپا, دولت بزرگترین کار سازمان است. اتحادیه ترس کارگران را به خود سخت مبارزه مزایای مراقبت های بهداشتی برای پوشش است که ممکن است به عنوان خوب.

این اتحادیه منتشر شده آگهی و گفت مدیکر برای همه خواهد بود “end آشپزی بهداشت و درمان” اما تصمیم به تایید هر یک از نامزدها که ارائه یک روش جایگزین.

پیت Buttigieg Amy Klobuchar و جو بایدن به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال فرصت های روی صحنه به انتقاد ساندرز’ طرح و پلاگین پیشنهادات خود را برای بهبود پوشش مراقبت های بهداشتی.

انتظار دعوت به استدلال می کنند که مدیکر برای همه کمک خواهد کرد که اتحادیه های کارگری با در نظر گرفتن مراقبت های بهداشتی کردن جدول در طول مذاکرات قرارداد.

در همین حال یک گروه متشکل از عمده داروسازان, بیمه, شرکت ها و بیمارستان های خصوصی است گفت: مرغان در هر دو خانه خود را.

همکاری برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده راه اندازی یک تبلیغ جدید در اطراف بحث است که انتقاد از رویکردهای هر دو ساندرز’ و متوسط بیشتر دموکرات ها. این آگهی می گوید: پیشنهاد می در نتیجه افزایش مالیات ها و کاهش کیفیت مراقبت.

مورین Groppe

بایدن ورقه بیشتر در پای صندوقهای رای و در میان oddsmakers

ساعت قبل از بحث در لاس وگاس جدید ملی نظرسنجی برش به جو بایدن هسته استدلال که او electability و درخواست تجدید نظر گسترده باعث می شود او را دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد بهترین راه حل مناسب به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور را از میان “دموکراتیک متمایل به” ثبت نام رای دهندگان کاهش یافته و از 32 درصد در همان واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی انجام شده در ماه ژانویه به 16 درصد در نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه. ایالت ورمونت برنی ساندرز در حال حاضر آگهی با 32% (تا 9 امتیاز از ژانویه) با سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ (14 درصد) و ایالت ماساچوست الیزابت وارن (12%) گزنده در بایدن را ،

نظرسنجی انجام شده از فوریه. 14-17 از 408 دموکراتیک و دموکراتیک متمایل به رای دهندگان و آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 6 درصد است.

یکی Oddsmaker نمی کنم خیلی از بایدن شانس برای برنده شدن در نامزدی یا نه.

Bovada آنلاین قمار ورزشی سایت خود قرار می دهد شانس در +775 معنی کسی که شرط $100 در سابق معاون رئیس جمهور به نفع نامزدی دریافت یک پرداخت $775. در Jan. 1 بایدن مورد علاقه در +200.

ساندرز در حال حاضر مورد علاقه در +125, (او +350 on Jan. 1) با بلومبرگ نزدیک پشت در +200. وارن کرد از +450 +6600 به خوبی پشت 2016 نامزد هیلاری کلینتون که می آید در در +2000 همان ایالت مینه سوتا ctq.

اگر چه بایدن انتظار نمی رود که به خوبی در شنبه, نوادا, قفقاز, یک نظرسنجی نشان می دهد که او را پیشرو Feb. 29 کارولینای جنوبی اولیه که در آن او تا به سرمایه گذاری زمان و منابع truing به خواستگاری دولت نژادی متنوع رای دهندگان.

نظرسنجی منتشر شده توسط دانشگاه ماساچوست لوول مرکز افکار عمومی نشان داد که 23 درصد از احتمال رای دهندگان کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه حمایت بایدن در مقایسه با 21 درصد برای Sanders. میلیاردر تام Steyer که نمی خواهد در روز چهارشنبه بحث در مرحله سوم با 13٪.

این نظرسنجی از 400 رای دهندگان دارای یک تنظیم حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 7.5 درصد است.

Ledyard پادشاه

‘2020 موسیقی’

لاس وگاس – ساعت قبل از بحث دموکراتیک گشوده خواهد شد در نزدیکی نوار تئاتر سرود Dunitz ایستاده بود در خارج از پاریس لاس وگاس در لباس پوشیدن مانند عمو سام.

او toted یک نشانه با یک پیام برای عبور گردشگران برای دیدن: “کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.”

یک Ann Arbor, Michigan, مادری با یک دکترای خود را در گفتار و تئاتر Dunitz است که نویسنده از “2020 موسیقی” مجموعه ای از 20 نمایش آهنگ در مورد تشریحی سیاسی موضوعات بار: گرمایش جهانی حقوق باروری عدالت کیفری و اصلاحات در میان آنها است.

Dunitz سفر به تمام دموکراتیک بحث ترویج موسیقی و صحبت کردن سیاست با هر کسی که به چت.

“بلومبرگ یا ساندرز” Dunitz گفت: از نامزدها اگر انتخاب او اغلب تغییرات.

سابق شهر نیویورک شهردار است چرا که “او بیشتر میانه,” Dunitz گفت. “به همین دلیل قدرت که مانند او باشد.”

– اد کمندا

Se Habla Español

در حالی که بسیاری از نامزدها در حال اجرا هستند زبان اسپانیایی تبلیغات در نوادا آن را بعید است که شما می شنوید بسیار اسپانیایی در مرحله امشب.

پیت Buttigieg تنها نامزد چپ که اسپانیایی صحبت میکند.

اولین نامزد به اسپانیایی صحبت می کنند در بحث سابق بود تشکر. Beto o’rourke که در اول بحث در ماه ژوئن گذشته, پاسخ یک سوال در مورد نرخ مالیات در اسپانیایی. سابق سن آنتونیو شهردار جولیان کاسترو و نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker همچنین پرتاب در برخی از اسپانیایی که شب. بوکر بهترین دو زبانه عملکرد آمد در ماه سپتامبر هنگامی که از او پرسیده شد که آیا بیشتر آمریکایی ها باید خود را دنبال رژیم غذایی وگان.

“اول از همه من می خواهم برای گفتن `نه'” بوکر پاسخ داد. “در واقع من می خواهم به ترجمه آن به زبان اسپانیایی است. “نه.””

یکی از Buttigieg نوادا تبلیغات ترجمه آوایی تلفظ نام او – بوت-edge-لبه – به اسپانیایی: Bt-ech-ech.

Buttigieg را غیر معمول گذشته نام مالت و نوادا تبلیغات تاکید می کند که او پسر یک مهاجر.

به همین ترتیب برنی ساندرز که پدر مهاجرت از اروپا به یاد رای دهندگان خود را مهاجر ریشه در یکی از نوادا تبلیغات.

حدود سه در ده Nevadans هستند Latinos و نزدیک به دو در ده ساکنان خارجی متولد شده با توجه به سرشماری ایالات متحده.

مورین Groppe

آماده برای حمله به بلومبرگ

به نظر می رسد هیچ کمبود beefs که دیگر دموکراتیک نامزدها باید با سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

بیایید شروع با این واقعیت است که بلومبرگ نمی تبدیل شدن به یک دموکرات تا 2018.

“من نمی حمایت جمهوری خواهان” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن توییتی شنبه در پاسخ به بلومبرگ تصویری نشان بایدن گذشته ستایش برای شهردار سابق.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن در هفته گذشته بلومبرگ گفت: “نباید رهبر حزب ما” از آنجا که از دیدگاه او در سال 2008 ساخته شده در مورد بحران مالی است. بلومبرگ گفت که این بحران آغاز شد چرا که بانک ها تحت فشار بودند تا برای پایان دادن به تبعیض مسکن عمل شناخته شده به عنوان “redlining.”

وارن و دیگر دموکرات ها را متهم میکنند بلومبرگ از تلاش برای خرید نامزدی از طریق بی سابقه صدها میلیون دلار او در حال حاضر به سر برد. و او را متهم او را با نظارت به عنوان شهردار “برنامه ای است که surveilled و ردیابی جوامع مسلمان در مساجد و رستوران ها و حتی دانشگاه.”

مدت کوتاهی قبل از بحث ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز گردش یک ویدئو از دیدگاه مهر ساخته شده در سال 2012 در مورد کاهش منافع و یا بالا بردن واجد شرایط بودن سن مدیکر و امنیت اجتماعی است.

“اجازه دهید برخی از ریاضت برای میلیاردرهای” ساندرز می گوید: در پایان این ویدئو.

بلومبرگ در اولین حضور خود را در بحث مرحله نیز می تواند خواسته در مورد:

  • امتناع خود را برای آزادی زنان از محرمانه بودن توافق نامه آنها را امضا کرده ایم به اتهامات خصمانه محیط کار در شرکت خود را;
  • گذشته خود را توصیف از نما مردم به عنوان “او او یا آن” و لباس پوشیدن مردان که وارد دختران در اتاق قفل.
  • گذشته خود را برای حمایت از بحث برانگیز “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی است.

اما بلومبرگ نیست shying از نبرد است. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر شده یک ویدیو را در انتقاد از اذیت و آزار “انرژی” برخی از ساندرز’ حامیان. دستیاران خود را نیز هشدار داده است که آن را تقریبا بیش از حد در اواخر برای دموکرات ها به یکی شدن پشت یک جایگزین برای ساندرز به متوقف کردن او را از گرفتن نامزدی.

– مورین Groppe

به عنوان بحث مرحله بزرگتر می شود, نامزدهای درهم و برهم کردن بیش بهداشت

سوال در مورد سن و سلامت به طور کلی rumbled زیر سطح به عنوان نامزدهای رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. حتی زمانی که برنی ساندرز, 78, دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر خود بازگشت سریع به مبارزات انتخاباتی آرام هر گونه نگرانی عمومی است.

اما زمانی که خواسته سهشنبه در طول سی ان ان تاون هال که آیا او ارائه می کنند بیشتر از سوابق پزشکی ورمونت سناتور demurred.

“من فکر می کنم ما منتشر کرده اند جزئیات یک گزارش پزشکی, و من راحت در آنچه که ما انجام داده اند,” او گفت: مدیر اندرسون کوپر.

چهارشنبه بحث خدمه است که نه تنها کوچکتر (هفت نامزد ریاست جمهوری در یکی از آخرین مقابل شش) و کمتر قومی متنوع (هیچ اقلیت در این زمان) اما به عنوان به خوبی.

رفته کارآفرین اندرو یانگ 45 و تاجر تام Steyer, 62. ورود سابق نیویورک شهرستان, شهردار, Mike Bloomberg, 78. این بدان معناست که چهار نفر از شش نامزد در مرحله (ایسنا Sanders, جو بایدن و سناتور الیزابت وارن) خواهد بود حداقل 70.

در چهارشنبه ساندرز’ ملی مطبوعات, منشی, Briahna خاکستری با سی ان ان گفت که سوال در مورد ورمونت سناتور بهداشت شد “یادآور” از کسانی مطرح شده در مورد نامزدهای دیگر “بازجویی که از آنها جنبه از اصل و نسب خود را, و غیره.”

“هیچ یک از همان نگرانی است که نشان داده برای مایکل بلومبرگ که همان سن به عنوان برنی ساندرز که دچار حملات قلبی در گذشته” او گفت:.

در بیانیه ای بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey گفت: این یک “مطلق دروغ است که مایک حملات قلبی” و به نام خاکستری ادعای “کاملا نادرست است.”

Sheekey گفت: فردا نیوز, 78, تا به حال دو کرونر استنت قرار داده شده در سال 2000 پس از یک استرس مثبت تست. بلومبرگ منتشر شد نامه ای از دکتر استفان سیسون در ماه دسامبر گفت که او در “برجسته سلامت” و در “شکل فیزیکی.”

“وجود دارد هیچ نگرانی های پزشکی در حال حاضر و یا بلندی که جلوگیری از او را از خدمت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده” سیسون نوشت.

در توییتر پست چهار شنبه, خاکستری, گفت که او “misspoke” در مورد بلومبرگ با داشتن یک حمله قلبی و گفت: بلومبرگ “تحت همان استنت روش به عنوان برنی.”

بلومبرگ قلب روش بود و یک اقدام پیشگیرانه در حالی که ساندرز’ انجام شد پس از نامزد تا به حال یک حمله قلبی.

Ledyard شاه و نیکولاس وو

دموکرات مجموعه به بحث برای نهمین بار اما با یک چهره جدید

واشنگتن – پنج چهره های آشنا و یکی یکی از جدید را به بحث دموکراتیک مرحله امشب در لاس وگاس.

که باید در تولید بسیاری از آتش بازی به عنوان بازگشت نامزدها که احساس مانند آنها قرار داده شده است از طریق paces از گذشته هشت بحث و ماه از کمپین دریافت اولین فرصت برای تست سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

بلومبرگ ساخت اولین حضور خود را با وجود این واقعیت است که او در انتخابات در نوادا که قفقاز شنبه.

اما در حالی که بلومبرگ است پرش چهار متحده به رای دموکرات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه او صرف به شدت در سراسر کشور است.

که او را به دست آورده به اندازه کافی پشتیبانی در نظر سنجی به واجد شرایط برای بحث پس از کمیته ملی حزب دموکرات در ماه گذشته تغییر ورود قوانین که شامل کمک کننده باشند. بلومبرگ که در حال حاضر صرف تبلیغات در بیشتر از باراک اوباما رئیس جمهور صرف تبلیغات خود را در طول کل سال 2012 دوباره انتخابات است که خود بودجه خود را پیشنهاد داد.

بعدی-ثروتمندترین دموکرات در مسابقه فعال تام Steyer نمی خواهد در این بحث است. او موفق به کسب حداقل یک نماینده در آیووا یا نیوهمپشایر و یا نشان می دهد پشتیبانی از 10 درصد یا بیشتر در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی. تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی همچنین آیا واجد شرایط نیست.

نامزدها خود را به مشاجره با بلومبرگ در حال ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, مینه سوتا بهداشت ، ctq و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

دو ساعت بحث آغاز می شود در 9 p. m. ET.

وجود دارد پنج موضوع: NBC لنگر Lester هولت “ملاقات با مطبوعات” مدیر Chuck Todd, NBC News ارشد کاخ سفید خبرنگار Hallie جکسون, Noticias Telemundo ارشد ونسا خبرنگار Hauc و جان Ralston از نوادا مستقل است.

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

راهنمای تعاملی: که در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020?

تقویم: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>