مایکل بلومبرگ موافقت خود را با انتشار از عدم اطلاع توافقات خود شرکت امضا بیش از نظرات او ساخته شده

واشنگتن – دو روز پس از رقبای سیاسی excoriated او در مورد این موضوع در طول بحث در لاس وگاس دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ به توافق برای آزادی سه نفر از محرمانه بودن توافق نامه شرکت خود را امضا مربوط به نظرات آنها او را متهم ساخت.

پس از امتناع در بحث مرحله به آن “عدم اطلاع توافق” (NDAs) عمومی سابق شهر نیویورک شهردار کارگردانی کرده است او اسم شرکت رسانه ای به بررسی استفاده از چنین قرارداد و تصویب خود را آزاد کند.

“آنها را شناسایی کرده ایم 3 NDAs که ما امضا بیش از گذشته 30 سال به علاوه با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده” میلیاردر تاجر در بیانیه ای گفت. “اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDA به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها را با توجه به آزادی است.”

بلومبرگ گفت که او انجام داده بود “بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته” و خود را متعهد شرکت دیگر نمی خواهد ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء. عدم اطلاع توافق یک قرارداد الزام آور اغلب مورد استفاده توسط کسب و کار به کارمندان پرداخت به صحبت در مورد یک میزبان خاموش مسائل از جمله آزار و اذیت جنسی و رقابتی شیوه های کسب و کار.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی,” او گفت:. “ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث است. و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که تصمیم به انتشار این زنان از توافق بعد از ظهر جمعه یک روز قبل از نوادا قفقاز.

نوادا بحث: بلومبرگ حمله وارن دعوا پشت ساندرز دارای ثابت: چگونه هر یک نامزد شانس در یک بحث و داد و بیداد کن

میلیاردر تاجر است و نه رقابت در نوادا اما بسیاری از تحلیلگران سیاسی می گویند او لرزان عملکرد در بحث مرحله چهار شنبه, جایی که او مواجه شد در مورد توافق نامه می تواند شیرین کاری خود را افزایش در پای صندوق های رای شده اند که سوخت خود را تهاجمی تلویزیون تبلیغ انتخاباتی در ایالت های مهم.

در یک testy ارز در لاس وگاس بحث بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., فشرده بلومبرگ در مورد زنان که برای او کار می کرد که موضوع را به عدم افشای توافق نامه ساخته شده است که آنها قادر به صحبت کردن در مورد آزار و اذیت و سوء استفاده در محل کار است. قبلا در بحث بلومبرگ از آنها خواسته شده بود در مورد برخی از نظرات گذشته در مورد زنان و زنان راه درمان شدند در شرکت خود را.

انجمن مبین: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد نوادا دموکرات قفقاز

بلومبرگ گفت: شرکت بلومبرگ LP بود “تحمل این نوع رفتار MeToo جنبش است در معرض. و کسی است که چیزی اشتباه است در شرکت ما آن را بررسی کند و اگر آن را مناسب آنها رفته در آن روز.”

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان'” وارن ضرب گلوله کشته است. “شهردار نیاز به ایستادن بر روی رکورد خود را.”

وارن pounces: وارن پیش نویس سند برای بلومبرگ به ثبت نام است که انتشار کارکنان از NDAs

هر دو وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نام بلومبرگ به آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه. بلومبرگ کاهش یافته است.

“آنها تصمیم گرفتند که آنها ساخته شده یک توافق که آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه علاقه” بلومبرگ گفت.

بلومبرگ fallout: مایک بلومبرگ شدن سیاه و پشتیبانی با وجود توقف-و-frisk جنجال

گزارش ABC News, واشنگتن پست و دیگر رسانه ها نشان داد سابقه اتهامات تبعیض جنسی و بارداری و تبعیض و خصمانه محیط کار در بلومبرگ شرکت.

ABC گزارش داد که تعداد زیادی از کارمندان سابق را در پرونده های حقوقی علیه بلومبرگ یا بلومبرگ LP. خروجی نیز گزارش آن سخن گفته بود به “چند” زنانی که ترس از گفتن داستان خود را publicly.

یکی که نیست ثبت NDA اما نخواست نامش فاش شود از ABC گفت: خروجی او “کنار” برای بارداری. “رفتن به محل کار ناراحت کننده بود همه چیز افتضاح بود که در آن زمان” او گفت:. “این بدترین چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است به من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>