مکزیکی, کشتی گیران کوک با هم منحصر به فرد ماسک صورت با Lucha Libre تم

منتشر شده

طرفداران کشتی را هیجان زده خواهد برای دیدن مکزیک luchadors دادن به جامعه خود را به تازگی ایجاد شده Lucha Libre-مضمون ماسک.

با توجه به wrestlinginc.com, “El Hijo de Soberano زندگی می کند که در Torreón, صحبت با بی بی سی گفت او با داشتن یک زمان سخت با امور مالی که همسرش پیشنهاد ماسک فرفره.”

در HOUSTONCHRONICLE.COM: چه می دهد هیدلگو اقتدار نیاز به ماسک? قانون دولت شهرستان وکیل می گوید.

“بنابراین ما ساخته شده برخی از, اما با استفاده از مواد ما تا به حال برای لباس. ما با استفاده از چرم و پارچه استفاده می شود که در کشتی کت و شلوار گیری” گفت: Soberano به ESPN.

Soberano فروش خود, ماسک برای 150 مکزیک پزو یا حدود 6 با طرح های که شامل افسانه ای کشتی گیران مانند شیطان آبی و ال سانتو.

بازنشسته کشتی گیر Isaías Huerta, همچنین شناخته شده به عنوان “El Gato Gris” یا “خاکستری ” گربه” اتحاد ایجاد ماسک با افسانه ای lucha ستاره مانند La Parka دکتر واگنر و برج ثور. او همچنین سفارشات سفارشی از lucha superfans.

ساخت ماسک خود را: ساخت ماسک خود را آسان است. و شما اصلا نیاز به یک فیلتر

سفارش دریافت کرده بودن در سراسر مکزیک و در شرایط عادی خواهد کشتی در سراسر آمریکای مرکزی و ایالات متحده آمریکا گفت: Soberano به بی بی سی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>