مترو را HOV/HOT خطوط بازگشایی در هوستون

HOV Hot Lane access ramp to I-45 South at Pierce and Dowling in Downtown where solo drivers willing to pay a fee to get to work or home faster can use the High-Occupancy Toll (HOT) lane on the Gulf Freeway starting Monday on Friday, Feb. 17, 2012, in Houston. Photo: Mayra Beltran, Houston Chronicle / © 2011 Houston Chronicle

عکس: Mayra Beltran هوستون کرونیکل

HOV داغ لین دسترسی شیب دار به من-45 شمال پیرس و Dowling در مرکز شهر, که در آن, از خود راضی رانندگان حاضر به پرداخت هزینه برای رسیدن به خانه یا محل کار سریع تر می توانید با استفاده از بالا و اشغال تلفات (گرم) لین در آزادراه خلیج فارس شروع دوشنبه در جمعه ، 17, 2012 در هوستون.

از شنبه ساعت 5 همه مترو HOV/HOT خطوط را از سر گرفته و عملیات عادی.

مترو در عمل خطوط در امتداد بزرگراه بین ایالتی 45 ایالات متحده بزرگراه 59 و ایالات متحده بزرگراه 290 غرب است. تلفات اتهامات را از سر گرفت و همچنین در حالی که همه هزینه برای راه آهن و اتوبوس ها به حالت تعلیق باقی می ماند برای هم بودن.

خطوط HOV در حال محفوظ است برای وسایل نقلیه با یک راننده و یک یا بیشتر مسافران است. هر وسیله نقلیه است که سفر در یک HOV Lane باید حداقل دو یا در برخی موارد سه نفر. در ساعات غیر اوج تک سرنشینان وسایل نقلیه می توانند دسترسی به HOV/HOT خطوط برای یک تلفن.

هوستون coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن برای مه 11

این خطوط بسته شده اند و برای بیش از یک ماه پس از اقامت در خانه سفارشات در محل قرار داده شد.

مترو همچنان به تشویق سواران به استفاده از حمل و نقل عمومی تنها ضروری سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>