موانع فلزی تهمت دنده: جمعیت آماده برای تولسا تجمع

به روز شده

TULSA, Okla. (AP) — حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند پر کردن خیابان ها شنبه در اطراف تولسا ورزشگاه که در آن رئیس جمهور خواهد شد برگزاری اولین رالی در ماه, آماده به استقبال او را به مبارزات انتخاباتی با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت در مورد کوروناویروس.

این جمعیت بیشتر و بدون ماسک و لباس پوشیدن و در مغلوب ساختن پیشی جستن کلاه و تی شرت- امیدوار بودند به میان برای اولین بار در داخل بیش از 19,000-صندلی BOK مرکز برای آنچه که انتظار می رود به بزرگترین رویداد داخل سالن کشور دیده می شود پس از اعمال محدودیت برای جلوگیری از COVID-19 ویروس مارس آغاز شد. تهمت نیز صحبت خواهد شد در یک رویداد در فضای باز برگزار می شود در داخل یک محیط قد موانع فلزی که قرار شد تا در اطراف BOK مرکز. برخی از شرکت کنندگان شده است معترضان در نزدیکی محل از اوایل در هفته است.

تظاهرات همچنین در حال برنامه ریزی برای روز شنبه و برخی از رهبران سیاه و سفید در تولسا اند گفت: آنها نگران این دیدار می تواند منجر به خشونت است. این اتفاق می افتد به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و پلیس در سراسر آمریکا و در یک شهرستان که دارای سابقه ای طولانی از تنش نژادی. مقامات گفتند که انتظار می رود برخی از 100000 نفر در Tulsa در مرکز شهر.

رنه Lamoreaux یک بازنشسته و تهمت حامی از تولسا روز جمعه گفت که افسران پلیس تا به حال در جریان ralliers کرد و گفت: این رویداد اساسا در یک بزرگ “قفس” و بقیه جهان خواهد بود خارج. او گفت که او احساس اطمینان.

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است. اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: شش عضو هیات کمک به آماده شدن برای این رویداد آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها پس از “قرنطینه روش” و نمی خواهد حضور در این تجمع گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر.

در داخل موانع کمپین بود, توزیع ماسک و گفت: ضد عفونی کننده دست نیز خواهد بود توزیع شده است و شرکت کنندگان را تحت دما را بررسی کنید. وجود دارد اما نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از ماسک است.

تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی شد چک کردن درجه حرارت از کسانی که وارد این تجمع منطقه است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال متعهد به انجام حرارت چک به افراد وارد و به ارائه ماسک. برخی از تجمع را برانگیخت بودند با پوشیدن ماسک خود را به عنوان درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت و با دستی دماسنج که به نظر می رسد نمی تواند از لمس کردن پوست است. برخی در زمان ماسک خود را از آنها پاک پاسگاه.

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده بود برای جمعه منتقل شد اما پس از شکایت که آن را همزمان با Juneteenth که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده و در یک شهر است که این سایت از یک سال 1921 مسابقه مربوط به قتل عام تا زمانی که اراذل و اوباش مورد حمله قرار نژادهای ترک به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند.

Stitt گفت: او ملحق خواهد شد معاون رئیس جمهور مایک پنس برای دیدار روز شنبه با رهبران سیاه و سفید از Tulsa Greenwood منطقه, منطقه ای که در آن سال 1921 حمله رخ داده است. Stitt در ابتدا دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به تور این منطقه اما گفت: “ما به صحبت های آفریقایی در جامعه آمریکا و به آنها گفت: این امر می تواند یک ایده خوب بنابراین ما رئیس جمهور خواسته به انجام این کار است.”

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران سارا برنت در شیکاگو و کن میلر در شهر اوکلاهما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>