Meridiana باز می شود مرحله دوم از خانه های جدید

منتشر شده

Meridiana بیش از یک جامعه از خانه های جدید, آن را مجموعه ای از اسکله تنظیمات بیش از 20 مایل از مسیرهای پیاده روی و 100 هکتار از درخت پوشیده شده پارک.

واقع در تگزاس 288 جنوبی پرلند این جامعه اختصاص داده شده به آموزش و پرورش برای تمام سنین است و در حال حاضر افتتاح فاز دوم آن. این نیز ارائه می دهد, هوای آزاد, آزمایشگاه یادگیری که در آن خانواده ها می توانند یاد بگیرند که در مورد صور فلکی ذهن خلبان سرعت و دیگر اصول علم است.

در علاوه بر این به خانه جدید Meridiana فاز دوم شامل در سایت Caffey دبیرستان, در حال حاضر تحت ساخت و ساز. پس از باز کردن در سقوط 2021 جدید دبیرستان را عضویت در سایت Meridiana مدرسه ابتدایی و مجاور آیووا مستعمره دبیرستان, باز پاییز 2022.

مانند جامعه را در مرحله اول Meridiana فاز دوم از خانه های جدید در دسترس است از تگزاس 288 طریق Meridiana پارک وی.

پارک وی است و انتظار می رود برای باز کردن به تگزاس 6 تا پایان این سال است.

ساکنان همچنین لذت بردن از دسترسی نامحدود به Meridiana را لیک فرانت واحه روستای وسیع, رفت و آمد مکرر به سبک تنظیم با کافه سل, خانوادگی, استخر و cabanas دامان استخر چلپ چلوپ, پد, مرکز تناسب اندام, اسکله ماهیگیری و بازی در فضای منطقه و آب و هوا پینگ پنگ و تنیس روی میز جداول سایه نشسته مناطق و سرسبز مرکزی چمن. Meridiana پارک شامل بسکتبال/ والیبال/تنیس چلپ چلوپ پد بیس بال/فوتبال/فوتبال و 23 هکتار دریاچه برای گرفتن و انتشار ماهیگیری, قایقرانی, قایقرانی و paddleboarding.

به تجربه 2017-2018 GHBA جامعه از جنوب سر در تگزاس 288 از پرلند را Meridiana پارک وی خروج و به نوبه خود به سمت چپ بر روی پل هوایی به Meridiana. کسانی که به سمت شمال در تگزاس 288 می توانید پارک وی خروج و به نوبه خود حق را به جامعه. Meridiana ساکنان نیز لذت بردن از خرید و گزینه های ناهار خوری در پرلند مرکز شهر 10 دقیقه از جامعه است.

برای اطلاعات MeridianaTexas.com و یا تماس با سازنده خود را نماینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>