Meridiana باز می شود ‘زمینه رویاها” در آیووا مستعمره پارک شهر

منتشر شده

Meridiana است هیجان زده را به چهار لیگ کوچک بیس بال به آیووا, شهرستان مستعمره پارک بخشی از بیش از 100 هکتار از پارک شهر متشکل از زمین بازی لذیذ فضای سبز چند منظوره رشته های تنیس و والیبال دادگاه در تگزاس 288 جامعه از خانه های جدید است.

واقع در مجاورت جامعه لیک فرانت واحه ایجاد کرد درست کردن Meridiana پارک وی به تازگی به نام باشگاه لاینز Ballpark ویژگی های ماهرانه آراسته همه زمینه های چمن با دقت raked خاک infields. هر زمینه ساخته شده بود به لیگ کوچک استانداردهای با bleacher صندلی پشت مربوطه صفحه اصلی صفحات برای طرفداران تیم را تجربه کنید.

در این زمینه نیز در داخل راه رفتن فاصله به کافه سل, Meridiana روی سایت رستوران ارائه برگر, ساندویچ, چوب, فر پیتزا, سوپ و سالاد شروع و بیشتر برای ناهار و شام.

علاوه بر اضافه کردن خود را بسیار خود “زمینه رویاها” Meridiana یافته 20-به علاوه مایل پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی اتصال جامعه محله پارک ها و واحه ایجاد کرد.

واقع در جنوب پرلند این 2017-2018 GHBA جامعه از سال ارائه خانه های جدید از تحسین سازندگان قیمت از پایین $200,000 s به $600,000 s.

ساکنان لذت بردن از دسترسی نامحدود به واحه روستای وسیع, رفت و آمد مکرر به سبک تنظیم با خانواده و cabanas دامان استخر چلپ چلوپ, پد, مرکز تناسب اندام, اسکله ماهیگیری و بازی در فضای منطقه و آب و هوا پینگ پنگ و تنیس روی میز جداول سایه نشسته مناطق سرسبز مرکزی چمن.

با یک سایت دبیرستان و مجاور دبیرستان در حال حاضر تحت ساخت و ساز, Meridiana به زودی یک جامعه خاموش تگزاس 288 ارائه سه سطح از آموزش و پرورش در درون یا مجاور به جامعه است. Meridiana است همچنین کارکنان تمام وقت محل زندگی مدیر که قصد دارد فعالیت های مقیم باشگاه ها و گردهمایی جامعه.

رفتن به MeridianaTexas.com برای کسب اطلاعات در مورد سازندگان خانه مدل در محل مدارس و امکانات جامعه. مدل خانه های باز هستند روزانه به صورت مجازی و یا خصوصی در شخص قرار ملاقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>