Meridiana گسترش $3,000 تابستان فروش رویداد پس انداز ارائه

منتشر شده

بر اساس تقاضای بالا برنده جایزه استاد-جامعه برنامه ریزی شده از Meridiana یافته تابستان فروش رویداد $3,000 اعتباری در خرید را انتخاب کنید جدید, خانه های لوکس جنوبی پرلند.

در حال حاضر از طریق جولای 31, خریداران می توانید به MeridianaTexas.com و فهرست واجد شرایط خانه های جدید از تحسین Meridiana سازندگان خانه. با کلیک بر روی نمایش دکمه ارتقاء در یک ملک را انتخاب کنید برای دانلود $3,000 پس انداز گواهی برای ارائه به یک سازنده نماینده فروش.

Meridiana تابستان فروش رویداد پس انداز ارائه توسط شرکت معتبر در خرید واجد شرایط جدید Meridiana خانه با پول جدی قرارداد امضا شده توسط, تمدید, ارتقاء, تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است. خریداران باید توسط Aug. 31, 2020 برای تکمیل homesites یا 30 روز پس از تکمیل برای خانه های جدید هنوز هم تحت ساخت و ساز.

این 2017-2018 GHBA جامعه از سال Meridiana ارائه برخی از بهترین در خانه های جدید از پایین $200,000 s به $600,000 s. به طور کامل مبله و ماهرانه تزئین خانه مدل باز هستند و روزانه به صورت مجازی و یا خصوصی در شخص قرار ملاقات.

ساکنان لذت بردن از دسترسی نامحدود به lakefront واحه روستا رفت و آمد مکرر به سبک تنظیم با کافه سل, خانوادگی, استخر و cabanas دامان استخر چلپ چلوپ, پد, مرکز تناسب اندام, اسکله ماهیگیری و بازی در فضای منطقه و آب و هوا پینگ پنگ و تنیس روی میز جداول سایه نشسته مناطق سرسبز مرکزی چمن.

با یک سایت دبیرستان shcool و در مجاورت دبیرستان در حال حاضر تحت ساخت و ساز, Meridiana به زودی خواهد شد یک جامعه از خانه های جدید توسط تگزاس 288 با سه سطح از آموزش و پرورش در درون یا مجاور به جامعه است.

خریداران می توانید به MeridianaTexas.com برای کسب اطلاعات در مورد سازندگان خانه مدل در سایت مدارس و امکانات جامعه و یا MeridianaTexas.com/Summer-Sales-Event برای دانلود a $3,000 تابستان رویداد فروش گواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>