Menards متهم قیمت سنگ آهن در بازار با ماسک سفید کننده محصولات دیگر در طول coronavirus

و لانسینگ, میشیگان, میشیگان, دادستان کل دانا Nessel متهم کرده است صفحه اصلی بهبود زنجیره ای Menards از قیمت سنگ آهن در بازار طی coronavirus بیماری همه گیر.

Nessel روز سه شنبه گفت که او فرستاده بس و دست برداشتن نامه به خرده فروش با اتهام.

دفتر او دریافت 18 شکایت از مصرف کنندگان در مورد ماسک صورت سفید کننده و سایر محصولات به فروش می رسد در قیمت بیش از حد در Menards. در برخی موارد این شرکت گفته که باید به فروش محصولات در دو قیمت عادی.

Menards نیست پاسخ دادن به یک پیام تلفن به دنبال نظر از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه Detroit Free Press.

صحبت از پول خود را: همه پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

Coronavirus تاثیر: هدف برش فروشگاه ساعت اختصاص هفتگی زمان برای افراد مسن و آسیب پذیر خریداران

Coronavirus تاثیر: IRS به تاخیر مارس 15 مالیاتی مهلت پرداخت 90 روز

“من خواهد شد و کار مجدانه برای اطمینان از این دولت مصرف کنندگان با عدالت رفتار شود و نه مورد آزار قرار گرفته توسط کسب و کار به دنبال غیرقانونی جک قیمت به خط جیب خود را با سود در هزینه های عمومی در طول این زمان نیاز” Nessel گفت.

Menards 10 روز برای پاسخ به متوقف و دست بردارد نامه و یا به صورت بالقوه اقدام قانونی.

یوسف Potchen رییس دانشگاه میشیگان AG را حمایت از مصرف کننده دفتر گفت: این دفتر ارسال می شود محققان به چند Menards مکان و همچنین به دیگر فروشگاه جعبه بزرگ به منظور مقایسه قیمت ها.

تحت قانون حمایت از مصرف کننده قیمت سنگ آهن در بازار نشان داده می شود اگر یک خرده فروش مبادرت به فروش کالا با قیمت های “به شدت بیش از حد” از آنچه که دیگران در حال شارژ. اما اساسنامه تعریف نمی کند چه این بدان معناست که در شرایط چگونه از افزایش قیمت بیش از حد Potchen گفت.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer حکم اجرایی صادر یکشنبه بیشتر به طور خاص تعریف می کند قیمت سنگ آهن در بازار به عنوان شارژ بیش از 20 درصد بیش از آنچه که متهم شده بود برای همین مورد در مارس 9.

دنبال مطبوعات آزاد دیترویت خبرنگار پل اگان در توییتر @paulegan4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>