مراسم یادبود جان Altobelli و خانواده کشته در برایانت (آرکانزاس) سقوط

به روز شده

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — یک مکان یادبود برگزار شد دوشنبه برای سه نفر از اعضای یک خانواده که همراه با درگذشت کوبه برایانت و دیگران زمانی که یک هلیکوپتر حامل این گروه به جوانان مسابقات بسکتبال سقوط کرد و در هوای مه آلود در خارج از لس آنجلس.

خدمات در فرشته ورزشگاه آناهایم آغاز شد و با خواندن نه اسامی قربانیان سقوط هلیکوپتر از جمله برایانت و دختر خود را. این افتخار Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر نوجوان الهام که به بازی بسکتبال در برایانت تیم جوانان.

تریبون بنا در این زمینه شد آراسته با گل و دسته گل, لباس ورزشی و عکس. در یک الهام بود نشان می دهد محکم بسکتبال و خندان.

یک عکس نمایش به صورت اسلاید نشان داده شد در ورزشگاه صفحه نمایش از خانواده در بیس بال و بسکتبال حوادث, قایق رانی خنده و نشستن در کنار شومینه با پوشش جوراب کریسمس.

تگزاس ورزشی ملت ایران: آه مربی تاد Whitting به یاد دوست نزدیک جان Altobelli

کشیش اریک ریس گفت که او ملاقات کرد جان Altobelli برای اولین بار هشت سال پیش زمانی که ریس شد عزادار از دست دادن 12-year-old daughter به سرطان است.

Altobelli که اختصاص داده شده یک بازی با او ملاقات ریس در پایه سوم در آغوش گرفت و او را ریس گفت.

“است که یکی از بسیاری از چیزهایی که من می خواهم به از دست ندهید همین است ‘آلتو’ آغوش” ریس به جمعیت گفت.

Altobelli, 56, برنده بیش از 700 بازی در Orange Coast در طول بیش از دو دهه اختصاص داده شده به تیم. آمریکا بیس بال Coaches Association او را به نام آن مربی ماه سال گذشته پس از او هدایت دزدان دریایی به خود چهارم دولت عنوان شده است.

مربی شناخته شده به عنوان “آلتو” نیز موفق به بروستر Whitecaps برای سه فصل در کیپ Cod Summer League. در میان بازیکنان او مربی وجود دارد نیویورک یانکیز مشت زن هارون قاضی و متس نیویورک infielder جف McNeil.

پرداخت خراج: چگونه آه قصد دارد به افتخار Altobelli

دختر خود را با حضور پرچمدار میانی مدرسه ای در نیوپورت بیچ که او بازنشسته بسکتبال نیوجرسی. او امیدوار به روزی حضور در دانشگاه اورگان مانند او بازیکن بسکتبال مورد علاقه سابرینا Ionescu.

Altobelli است جان سالم به در برد توسط یک پسر, J. J. که طلایه دار با Boston Red Sox و 16 ساله-دختر خوشگل.

برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر درگذشت Jan. 26 هنگامی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در خارج از لس آنجلس. همچنین در تصادف کشته شد برایانت دوستان کریستینا Mauser که کمک مربی دختران, تیم, سارا چستر و دخترش Payton و خلبان هلی کوپتر, Ara Zobayan,

یک مکان یادبود برای سابق لیکرز ستاره دختر خود و دیگر قربانیان سقوط است که برای برنامه ریزی Feb. 24 در مرکز استیپلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>