روز یادبود در هوستون, گرفتار, دوش, رعد و برق

یکشنبه خواهد بود که شروع یک هفته باران دوره برای هوستون که شامل احتمال رگبار و رعد و برق در روز یادبود هواشناسان می گویند.

اما برای جمعه و شنبه بارش باران تنها شانس انتخاب کنید تا در ساعات شب به Houstonians چند شانس بیشتری برای صرف وقت قبل از “بی قراری” الگوی رگبار و رعد و برق میدارد تا هفته آینده هواشناسان گفت. درجه حرارت در طول این دوره باید باقی می ماند در 80s در با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

ماندن ؟ که در آن برای پیدا کردن هوستون بهترین کباب برای آخر هفته روز یادبود

به عنوان برای جمعه طوفان ساخت راه خود را در سراسر کشور صبح روز جمعه به احتمال زیاد پراکنده قبل از رسیدن به این منطقه اما دیگر رشته از طوفان آن را به هوستون در ساعات شب. کسانی که فقط 20 درصد احتمال بارش باران.

روز شنبه در الگوی آب و هوا شبیه به جمعه با بالاتر باران شانس در شب.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>