یادبود پیاپی بخش اول قهرمانی در 32 سال

جایی همین کلمن خندان.

یادبود تیم بسکتبال کمتر از دو هفته پس از عبور از آن تحسین مربی سابق امن آن بخش اول قهرمانی از سال 1988 به فصل به طور منظم.

ایرانی برنده 49-41 فوریه. 18 در جرزی ویلیج به پرچ یک کراوات برای کسب مقام اول با Cy-عادلانه در منطقه 17-6A. بابکتس را شکست داد و سرو می افتد 53-48 برای شکستن خود را در منطقه خشکسالی در پایان در بالا برای اولین بار پس از سال 1990 است.

هر دو تیم به پایان رسید 14-2 در لیگ برتر بازی کند. یادبود دست Cy-نمایشگاه هر دو زیان 54-46 و 77-66 را به tiebreaker.

ایرانی (25-8) را شکست داد و هر کس در 17-6A انتظار شماره 3 حذفی دانه Cypress Creek. یک 52-48 از دست دادن به خانمها بالغ مجبور یادبود به یک باید برنده وضعیت برای دانه بالا.

حذفی محدود جرزی ویلیج قطع 31-15 کسری حاصل کار دو تیم به یک نقطه در سه ماهه سوم اما یادبود غالب به دست آوردن یک تکه از تاریخ است.

“این احساس بسیار خوبی است چرا که ما سخت کار می کرد تا هر روز ما با هم کار کنند به عنوان یک تیم واقعا خوب” یادبود ارشد گریسون Buehler گفت. “آن را بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده ام قبل از. من به اندازه کافی خوش شانس را به بخشی از این برنامه به مدت چهار سال و من هرگز ملاقات یک تیم بود. این یک برکت واقعی برای بازی کردن با این بچه ها و به رقابت بپردازند.”

Buehler و همکار ارشد اتان تیلور شدند بخش های کلیدی از یک بنای یادبود حذفی مقدماتی جام جهانی در سال 2018 است. آنها منجر ایرانی’ موفق ترین تیم در سال با کمک کلید ها مانند تاریخ و گاستون الی که به ثمر رساند 14 تیم خود را بالا 15 امتیاز در نیمه اول به ساخت منجر شود.

الی تکرار Buehler افکار در انسجام این تیم است.

“من دوست دارم همه هم تیمی های من,” الی گفت. “ما واقعا ساخته شده شیمی, بیش از سال است. تیم من در سال گذشته ما نبوده اند که شیمی. آن را واقعا می رود راه طولانی. ما همه می خواهم برای دیدن هر یک از دیگر موفقیت است. زمانی که گریسون بازدید سه من خوشحال هستم. زمانی که من ضربه او را خوشحال. وقتی اتان بازدید سه, ما همه مبارک. آن را واقعا کمک می کند تا ما را به جایی که ما می خواهم برای رفتن. ما می خواهیم به رفتن واقعا کنون در پلی آف.”

Buehler 13 اضافه شده از جمله سه عکس از فراتر از arc. ارشد Zachary Tomaski قرار دادن بازی دور به ثمر رساند و هشت از خود 14 امتیاز در سه ماهه چهارم به عنوان یادبود گسترش طبقه و با او کار رنگ.

“که بود” Buehler گفت. “او یک کار بزرگ در پایان در اطراف سطل و گرفتن بلوک دفاعی.”

نیوجرسی ایجاد کرد منجر شد با یک بازی-بالا 21 امتیاز از Davion کلمن در میان سالمندان شاهین به رسمیت شناخته شده قبل از بازی. او سه از خارج به قطع یادبود منجر به 31-30 پنج دقیقه به سه ماهه سوم.

ارشد Jason گارسیا کمک جرقه این تجمع با 10 از 12 امتیاز. ارشد مارکوس Tobias اضافه شده سه دزد در حالی که تاریخ و مایکل ایوانز تا به حال سه بلوک.

با وجود شکست شاهین به حال خود دستاورد را جشن می گیرند. آنها به رهبری, برگشتی, برای اولین بار از سال 2003.

منطقه 17-6A ملاقات منطقه 18-6A در دو منطقه پلی آف آغاز هفته آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>