یادبود و تشییع جنازه خدمات اطلاعات منتشر شده برای جورج فلوید تشییع جنازه

Fort Bend یادبود مرکز برنامه ریزی روز سه شنبه اعلام کرد جزئیات مربوط به یک مراسم یادبود و تجلیل از زندگی بزرگداشت جورج فلوید.

در جمعه, ژوئن 8, عمومی یادبود برگزار خواهد شد از 12 تا 6 بعد از ظهر در چشمه ستایش کلیسا در 13950 Hillcroft Ave.

اتفاق می افتد جمعه: Trae Tha Truth, Bun B به تاریخ فلوید خانواده مارس به شهر سالن

خصوصی خدمات در محل نامعلومی است که چاک دار به صورت زیر در روز 9 ژوئن در ساعت 11 صبح پس از یک ماه ژوئن 4 یادبود در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در هفته گذشته و یک ژوئن 6 یادبود در کارولینای شمالی که در آن او متولد شد.

تمام هزینه های برای خدمات مراسم تشییع جنازه در حال به کار گرفته شده توسط سابق بوکسور حرفه ای Floyd Mayweather با توجه به انتشار.

با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان درخواست که مهمانان عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن یک ماسک و دستکش.

فلوید 46-سال-پیرمرد که مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته دستگیر شد در یک فیلم رشد در بخش سوم و فارغ التحصیل از یاتس دبیرستان در سال 1993. فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت به او التماس کرد برای هوا.

این حادثه موجب خشم و اعتراض در سراسر جهان است. درک چوین این افسر اخراج شد و چهره اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

خانواده پذیرش ترتیبات گل که باید به ایمیل فورت خم یادبود برنامه ریزی مرکز در 15006 Hwy, 6, Rosharon, 77583.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>